Jasmin-ul nostru cel de toate zilele

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

de altfel, chiar aici pe Forum au fost studiouri care au marturisit singure implicit ca beneficiaza de trafic privilegiat, asta fiind un subiect despre care toata lumea stie dar nimeni nu vorbeste.

hmm,eu ma indoiesc,,sunt SUTE de studiouri in romania,crezi ca pe ei ii doare undeva ca e studioul X sau Y?....nu vad ce logica ar avea,dar ar fi ok daca cineva ar da mai multe detalii pe tema asta....
SoulCams Models Studios wanted
meowmeow
Mesaje: 47
Membru din: 02 Oct 2014, 17:04
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Ia sa va zic una de azi si foarte tareeeee, ca doar e marca jasmin.com. Astazi stau eu fericita in privat aproape o ora...toate bune si frumoase. Dupa ce se incheie privatul ma uit si eu in castiguri si sa cad din picioare nu alta....aveam castigata fabuloasa suma de 7$. Cand ma uit la pret pe minut SOC SOC SOC 0.39$ (cel mai mic pret la non nude)

Nu-mi venea sa cred. Eu n-am atins butonul de schimbare pentru ca nici n-as fi putut de moment ce deja eram online si in privat. In fine, ma duc la support si mi se spune: avem o problema si o vom rezolva plus cardul de vorbe politicoase si inutile. Mno, o fi bine?
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

A fost o eroare azi...cam la toata lumea se pare...
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
meowmeow
Mesaje: 47
Membru din: 02 Oct 2014, 17:04
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Corect! O eroare care pe mine m-a costat 40$, pe altele probabil si mai mult. Totusi our patience is highly appreciated!!!!

Cheers!
Laura0210
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 23 Feb 2015, 20:45
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

90% din cei de la Suport Online de pe Jasmin dorm pe ei sau au învățate răspunsurile papagalicește. Rar am putut să obțin un răspuns clar la ceea ce am întrebat.
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Hello guys and girls....azi am primit un mail SOC de la jasmin....Va rog sa imi spuneti daca at primit si voi,sau sunt eu singura cu problema asta???????


Paxum not available currently, change your payment method ASAP!

Dear Partner,

We are writing to inform you that due to an unexpected technical problem, Paxum payout processor is temporarily unavailable on our website.

We therefore ask you to change your payment method to Payoneer or ePayService instead.

si mai sunt cateva randuri... ati primit si voi emailul asta???:|
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Da, toti l-au primit si nu e nici un soc.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

WinXPfather scrie:Da, toti l-au primit si nu e nici un soc.

oh,merci...m-ai linstit putin...dar ce se intampla? au mai fost probleme de genul,sau e prima data?
Avatar utilizator
MissBarr
Mesaje: 5
Membru din: 20 Mar 2015, 06:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Pentru mulți este un șoc într-adevăr.Pe mine nu mă miră având în vedere anumite probleme pe care le are Paxum-ul de ceva timp încoace.
Ați văzut raziile de la studiouri de acum câteva zile? Think about it.
Problema cea mai mare este că studioul cu care lucrez nu e de acord să schimbe Paxum-ul cu nimic altceva. Zic problemă și mă refer că va fi a lor, pentru că nu știu câte modele vor mai lucra în situația în care nu vor mai intra banii. Poate totuși se răzgândesc.
Uff...
Intelligence in sexy.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

MissBarr scrie:Pentru mulți este un șoc într-adevăr.Pe mine nu mă miră având în vedere anumite probleme pe care le are Paxum-ul de ceva timp încoace.
Ați văzut raziile de la studiouri de acum câteva zile? Think about it.
Problema cea mai mare este că studioul cu care lucrez nu e de acord să schimbe Paxum-ul cu nimic altceva. Zic problemă și mă refer că va fi a lor, pentru că nu știu câte modele vor mai lucra în situația în care nu vor mai intra banii. Poate totuși se răzgândesc.
Uff...
Salut .
Cum sa intamplat si cu Bechtel ! Aveau cea mai buna reputatie castigata in toata lumea .Au construit autostrazi si in Alaska dand de o parte si de alta zapada!
In Ro , in schimb s-au facut de cacao nu au fost in stare de nimic .S-au intrecut pe ei in incompetenta/coruptie /proasta administrare /cooperare cu autoritatile romane doar in ceea ce priveste spagile si nicidecum pentru pastrarea reputatiei castigate prin decenii de inovatie .
Carpatii s-au dovedit demni de indemnul istoric : " Pe aici nu se trece " !!
Unde apare un roman ,antrenat de secole in atitudine duala /parsivitate se alege praful .Sau praful era deja acolo , el doar il separa , ii da personalitate .
In mod normal ar trebui sa le fie rusine de mizeria produsa !!!!!!!!!!!!
De aia nu mai poate Bechtel !!!! Doar au ingrosat randul nemernicilor la nivel mondial ,atata tot :wink: .

P.S MissBarr@, sorry ca am postat peste tine.Sper ca ai inteles ce am vrut sa spun .Spor acolo .
Avatar utilizator
BabyMe
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 161
Membru din: 23 Sep 2009, 09:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nu stiu daca e locul potrivit, dar nu vreau sa deschid un topic nou pt atata lucru...ca tot de jasmin se discuta aici.
am observat pe site uitandu-ma la modele, anumite modele fara poza de profil. acea poza rosie standard, cu "jasmin Model" , care in coltzul din dreapta sus, au o iconita cu "Sale"...ceva in genul cum sunt cele noi, cu "new" ...ce este acel "sale"? stie cineva?
pura curiozitate...
Avatar utilizator
TheUnderDog
Mesaje: 39
Membru din: 21 Mar 2015, 13:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut!

Daca nu gresesc, semnul de "Sale" apare la modele in perioada de promotie aka. 0.98$ pe minut. Sper ca nu incurc.
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

nu m multe de comentat, doar o observatie.
Fiind intr-o tara din europa timp de doua saptamini am intrat ca guest si ca membru atit de pe notebook cit si de pe telefon sau tableta. De fiecare data au fost afisate acelasi diferite modele pe primele trei pagini (3 ori more models) In caz daca apesi a 4 oara next, ti se afiseaza din nou modelele de pe pirma pagina vazuta anterior. Nu insinuezi nimic, asa doar ca fapt divers)
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
MissBarr
Mesaje: 5
Membru din: 20 Mar 2015, 06:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

JustModel scrie:nu m multe de comentat, doar o observatie.
Fiind intr-o tara din europa timp de doua saptamini am intrat ca guest si ca membru atit de pe notebook cit si de pe telefon sau tableta. De fiecare data au fost afisate acelasi diferite modele pe primele trei pagini (3 ori more models) In caz daca apesi a 4 oara next, ti se afiseaza din nou modelele de pe pirma pagina vazuta anterior. Nu insinuezi nimic, asa doar ca fapt divers)
Nu înțeleg. ”același diferite”? Păi, ori aia, ori ailaltă.

P.S.: Google, înțeleg perfect. 8)
Intelligence in sexy.
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

aceleasi, cuvintul diferite a fost din alta parte cred...mai greseste lumea din cind in cind, nu toti sunt perfecti.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Thanks smartgirl ,
Sorry , I mean MissBarr :wink: .


P.S Please be understanding ,again .
JustModel ,nu e chiar de pe aici , ea vorbind uzual alte "dialecte " .Conteaza pana la urma mesajul transmis ,right ?
Avatar utilizator
MissBarr
Mesaje: 5
Membru din: 20 Mar 2015, 06:01
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Transleișăn: pe paginile Jasmin-ului e de nașpa.
Intelligence in sexy.
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

eu m am obisnuit cu tonul superior a romanilor, nu ma deranjeaza absolut deloc.
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Cei/cele care folositi Payoneer si aveti optiunea de Transfer bancar (adica aveti contul de banca atasat la Payoneer,si LJ va vireaza banii in contul ala) ,in cat timp va ajung banii in cont? Ca sunt deja 4 zile de cand i-au trimis dar inca nu au ajuns...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

5 zile business days,asa dureaza wire .
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

IsaGlamChat scrie:5 zile business days,asa dureaza wire .

5 zile fix fix?...lol.. la paxum prin wire transfer dura 3 zile,dupa cum era regula,dar ajungeau in 2 zile....chiar imi pare rau pt ce s-a intamplat cu paxum,sper sa isi revina cat mai curand

merci pt raspuns:**:
ice999
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 06 Feb 2015, 10:28
Has thanked: 8 times
Been thanked: 2 times

Hello people....voi cei care aveti Payoneer prin wire transfer,v-ati primit banii pe care LJ i-a pus pe 7 Martie,adica Martea trecuta? Deja au trecut 6 bussines days,si INCA NU I-AM PRIMIT...ma enerveaza maxim,de ce naiba sunt atat de slow??? Cand aveam paxum ajungeau in 2 zile!! si aici nici dupa o saptamana nu au ajuns....sunt curioasa daca si voi aveti aceeasi problema:(((
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”