Multe intrebari...

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

"@googlefun:Eu cred ca tot ceea ce ai spus ai spus bine ,dar vezi la studio nu e chiar asa strictete,ca sunt altele care iti dau si sucuri si de toate,iti mai dau si un smartphone in plus numai sa lucrezi cu ei!:)) "

Buna Amirra@
Eu nu ma refeream la zgarcenia /darnicia studiourilor . Poate sa fie studiouri care sa dea si cate un smartphone / week ,numai ca la intrarea in tura ,tot cu 5110 ,intri in camera de lucru :lol: !
Spionajul se practica din cele mai vechi timpuri - in orice domeniu - indiferent cate masuri se iau ,fiind o lupta continua de ambele parti ( a celor care incearca si a celor interesati sa nu se intample).
Ca mi-ai adus aminte : dupa predarea smartphonului personal,va urma un check in ca la aeroport :lol: :lol: .
Tot ce aduce cu pixuri /ochelari /brichete spion,ramane la vestiar .Avem noi ochelari /brichete ..mai putin pixuri, pt ca sa nu fii tentata sa-i notezi id-ul de skype ,sa-l suni de acasa . :lol:
Automat te anuntam ca /si-ti vom face pp si payo cu datele tale reale si pe numele tau ,dara fara sa stii id-ul/pass (mai putin id-ul de pp ,ca-ti trebuie) .Mai fa-ti payo daca poti ,dupa aia ! :lol:
Pleci in conditii normale (ca orice evolutie , fireasca ) ,vei primi chiar si cardul payo cu toate datele (intrebari secrete etc ) .
Evident , ce am scris ,cu pretinsa corectitudine din partea modelelor , chiar daca e exagerat ,ar fi valabil pt studiouri corecte ,cu oameni corecti .Pentru ceilalti ...nu prea :wink:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Amirra scrie:@googlefun:Eu cred ca tot ceea ce ai spus ai spus bine ,dar vezi la studio nu e chiar asa strictete,ca sunt altele care iti dau si sucuri si de toate,iti mai dau si un smartphone in plus numai sa lucrezi cu ei!:))
@winxpfather:bruneta ,ochi albastii ,creata ,1m 77,iti dau si poze daca vrei pm,cu mentiunea ca le tii pt tine personal,si pozele NU sunt sexuali explicit;)!
Am intuit eu ca trebuie sa fii sexy. Multumesc!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Amirra scrie:@googlefun:Eu cred ca tot ceea ce ai spus ai spus bine ,dar vezi la studio nu e chiar asa strictete,ca sunt altele care iti dau si sucuri si de toate,iti mai dau si un smartphone in plus numai sa lucrezi cu ei!:))
@winxpfather:bruneta ,ochi albastii ,creata ,1m 77,iti dau si poze daca vrei pm,cu mentiunea ca le tii pt tine personal,si pozele NU sunt sexuali explicit;)!
Parca spuneai ca nu ai lucrat in viata ta decat ca host independent...Acum ne povestesti de fapt ca nu e chiar asa,poate faci un photoshop la acte si pe ifriends:))))
Inteleg ca erai nerabdatoare sa-ti spui povestea si cautai un topic s-o versi,altfel nu-mi explic ce legatura are cu semnatara postului care spune clar ca nu vrea sa lucreze,vrea doar putini bani ,probabil cat sa supravietuiasca.
Unele mintiti gratuit de parca-i pasa cuiva,ca si in postul de lumini,alte minciuni,decorul ala in care ai bagat tu 4000 de dolari costa mai putin de 1000 cu lumini cu tot(iti spun si de unde le-ai cumparat daca vrei si cat costa fiecare,mai putin oglinda care nu se vede daca daca nu e vreo venetiana autentica sau ceva mobexpert care sunt maxim 2000 ron cele mai misto, mai mult de 1000 ron nu costa)cred ca habar nu ai cum arata un décor de 4000,dupa cum te descrii ,daca o fi si asta adevarat faci extrem de putini bani pentru 8-9 ore pe zi de munca,deci evident ca ori nu ai furat ce trebuia de la studio(poate te-ai limitat doar la setarile splitului) ori nu ai avut ce sa furi.Itit dau si un sfat gratis ca sa nu pleci cu mana goala de la mine,schimba rozul ala oribil care in combinatie cu patul este mama kitch-ului si a prostului gust,cand ma uit la camera ta,parca as manca sarmale cu chiftele si nu as avea un bax de colebil la indemana :lol: .
Exista determinare la tine,pacat ca iti lipseste ceva esential:)
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Ama_lia
Mesaje: 9
Membru din: 22 Apr 2014, 09:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Googlefun, problemele mele sunt foarte reale, nu obisnuiesc sa spun a doua zi ce visez noaptea. Eu chiar am vrut o colaborare de lunga durata cu acest studio, dar nu stii niciodata ce se intampla maine. Studioul acesta nu lucreaza si cu fete de acasa, mai ales un program part-time. Nu m-am dus acolo "sa fur meseria" si nici nu am plecat ca "le-am invatat pe toate". Am fost sincera si le-am explicat motivele mele. Nu am facut nimic pe ascuns de genul sa imi inchid singura conturile, ba chiar i-am anuntat ca as vrea sa lucrez de acasa in limita posibilitatilor, si mai ales ca nu as fi facut acest lucru daca as fi avut alta varianta. Corecta am fost si sunt cu cei de la studio, acum ramane de vazut daca si ei vor face la fel.
Amirra
Mesaje: 22
Membru din: 21 Aug 2014, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@pocahontas ,camera era goala,si fara nimic in ea iti spun eu ca pretul la atat ajunge,patul fiind destul de scump si el...mana de lucru ai pus-o,gletul,raschetatul tot?iti dai seama ca nu le faceam singurica ca nu aveam cum si terminam in 1000 de ani.Nu te mint cu nimic si daca nu ma crezi iti dau pm cu toate facturile scanate,ca nu mi-e greu:)Nu mint cu nimic ,cand ai timp/chef daca nu ma crezi te chem sa vezi sa te convingi:)Ok rozul poate nu a fost o inspiratie prea buna,dar f multi membrii intrau si imi spuneau:wow baby what a luxurious bed you have can i go there with you?
Stiu ca poate te oftici,cel putin prin prisma faptului ca detii un studio,ca o simpla fata ti-a pacalit un coleg de breasla...asta e.Voi studiourile toate mintiti de rupeti,si am vazut live pe pielea mea.Auzi tu eu folosesc visit-x ,stii cat mi-a zis studioul ca a dat pe el:))50eur/pc si l.am gasit la download GRATIS,ce vrei minciuni de studio....!
@Ama_lia draga eu nu spun ce visez,iti pot demonstra ,poate daca vorbeai frumos si nu faceai aluzii te ajutam cu totul,conturi tot ca am trecut si eu prin asta...,si fara bani,cum fac niste neni generosi care se bucura si la un 20% numai sa traga pe spatele tau.
Dar pana la urma e treaba ta,daca alegi sa fii ca mine,sau alegi sa fi (fara nicio jignire)una din proastele care muncesc pt domni ca pocahontas sa faca ei p***a mare pe carca ta:)
Bafta
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Ama_lia scrie:Googlefun, problemele mele sunt foarte reale, nu obisnuiesc sa spun a doua zi ce visez noaptea. Eu chiar am vrut o colaborare de lunga durata cu acest studio, dar nu stii niciodata ce se intampla maine. Studioul acesta nu lucreaza si cu fete de acasa, mai ales un program part-time. Nu m-am dus acolo "sa fur meseria" si nici nu am plecat ca "le-am invatat pe toate". Am fost sincera si le-am explicat motivele mele. Nu am facut nimic pe ascuns de genul sa imi inchid singura conturile, ba chiar i-am anuntat ca as vrea sa lucrez de acasa in limita posibilitatilor, si mai ales ca nu as fi facut acest lucru daca as fi avut alta varianta. Corecta am fost si sunt cu cei de la studio, acum ramane de vazut daca si ei vor face la fel.
Ama_lia@ nici nu am presupus ,ca nu ar fi reale .Am specificat de mai multe ori "daca sunt reale " pt relatia ta cu studioul , nu ca nu te cred eu .Ce te intereseaza -daca eu cred, sau nu - ceva ?
Ama_lia eu cand am spus de varianta cu lucrat de acasa pt ei , era tot ca sa te ajute in relatia cu ei .Si te ajuta indirect si pe tine fara alte batai de cap cu impozite si alte prostii .
Adica spunand asta , NU mai au cum sa te refuze ..tu dovedindu-ti corectitudinea !!!
Chiar trebuie sa le spui de varianata asta, subliniind ca tu ai fost corecta (vezi si propunerea respectiva) si exact asta astepti si de la ei ! Orice studio ,tratat cum trebuie nu se poate transforma in plantatie de sclavi sau in sursa de sicanari viitoare (conturi neinchise /daca le inchide le inchide greu , etc ,etc )
Ca sa stii, un studio poate sa-ti inchida niste conturi si cu scandal .Adica chiar daca va atrage penalizari/amenzi pe studio ,poate deschide sesiunea ta in lipsa si sa faca ceva ilegal in online ,ca sa fii banata pe viata ,iar cand vei incerca sa-ti deschizi individual ,sa fii refuzata .
Eu ,doar la aspectele astea ma refeream .Sa faci in asa fel ca sa poti lucra neintrerupt , sa-ti vezi de probleme /preocuparile tale .Interesul tau e sa poti lucra de acasa , date fiind noile probleme aparute si nicidecum un lung drum de sicane /piedici /etc .
Mult succes in ce vei intrepinde !
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Amirra scrie:@pocahontas ,camera era goala,si fara nimic in ea iti spun eu ca pretul la atat ajunge,patul fiind destul de scump si el...mana de lucru ai pus-o,gletul,raschetatul tot?iti dai seama ca nu le faceam singurica ca nu aveam cum si terminam in 1000 de ani.Nu te mint cu nimic si daca nu ma crezi iti dau pm cu toate facturile scanate,ca nu mi-e greu:)Nu mint cu nimic ,cand ai timp/chef daca nu ma crezi te chem sa vezi sa te convingi:)Ok rozul poate nu a fost o inspiratie prea buna,dar f multi membrii intrau si imi spuneau:wow baby what a luxurious bed you have can i go there with you?
Stiu ca poate te oftici,cel putin prin prisma faptului ca detii un studio,ca o simpla fata ti-a pacalit un coleg de breasla...asta e.Voi studiourile toate mintiti de rupeti,si am vazut live pe pielea mea.Auzi tu eu folosesc visit-x ,stii cat mi-a zis studioul ca a dat pe el:))50eur/pc si l.am gasit la download GRATIS,ce vrei minciuni de studio....!
@Ama_lia draga eu nu spun ce visez,iti pot demonstra ,poate daca vorbeai frumos si nu faceai aluzii te ajutam cu totul,conturi tot ca am trecut si eu prin asta...,si fara bani,cum fac niste neni generosi care se bucura si la un 20% numai sa traga pe spatele tau.
Dar pana la urma e treaba ta,daca alegi sa fii ca mine,sau alegi sa fi (fara nicio jignire)una din proastele care muncesc pt domni ca pocahontas sa faca ei p***a mare pe carca ta:)
Bafta
Patul ala costa pana in 15 mil in ghencea la depozitul de mobila,cum stiu asta?Simplu,l-am cumparat acum 3 ani pentru unul dintre studiourile mele,varianta pe alb,l-am folosit vreo 5 luni si-l am printr-o magazie unde depozitez chestii pana sa le dau gratis celor care au nevoie,cred ca am mobila sa umplu un bloc avand in vedere ca am renovat si de 2 ori pe an,plus ce am dat de pomana.Ma oftic maxim sa stii,daca nu as avea maturitatea pe care o am ti-as arata si cat de mult ma oftic si cum cel mai slab model al meu castiga mai mult la studio decat o faci tu independent dar te las in nestiinta ta sa crezi ce vrei.Domnul Pocahontas este de fapt Doamna care munceste de 3 ori mai mult decat o fac modelele ei si ele stiu asta,asa ca eu nu vad lucrurile cum le vezi tu,ma bucur ca am modele extrem de destepte care stiu ca foarte multi bani impartiti sunt mult mai mult decat 3 lei independent.
Te sfatuiesc pe viitor sa nu mai minti,minciuna are picioare scurte sau macar daca o faci sa-ti aduci aminte ce ai mintit.Independenta ta ma lasa rece,sunt modele la studio care castiga intr-o zi cat faci tu intr-o saptamana si nu uita ca sunt studiouri intre studiouri ca si hosti independenti intre hosti independenti.Admir modelele ca Lourdes,Louana si alte fete care merita independenta si castiga sume fabuloase de pe urma ei dar pe cele ca tine care muncesc pe 150 usd pe zi cand ar putea castiga intre 500 si 1000 banii ei zilnic la acelasi program,le compatimesc din toata inima si o spun in cel mai sincer mod cu putinta,oricum trebuie sa recunosc,tu esti chiar bine,stiu independente sute care nu fac 50 pe zi maxim,deci te inteleg ca esti mandra si foarte fericita dar sunt modele care te bat la cur la incasari la orice ora din zi si din noapte si sunt modele la studiouri.
Eu tin si am tinut cu modelele independente,am ajutat cat am putut foarte multe de pe forum dar tu esti una dintre cele pe care nu le-as ajuta niciodata,cele care arunca cu rahat sub anonimat,care-si falsifica actele ,care mint cu nerusinare si vin pe forum incercand sa fure ce pot fara sa dea nimic in schimb.
Bafta acolo,esti pe drumul cel bun cu gandirea asta..
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Ama_lia
Mesaje: 9
Membru din: 22 Apr 2014, 09:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@Amirra, esti pe bune? In tot ceea ce am scris in aceasta discutie m-am referit STRICT la mine si problema mea. Nu stiu de unde ai ajuns tu la concluzia ca nu as vorbi frumos si nu am facut nici o aluzie referitoare la tine sau la altcineva, te-as ruga sa recitesti ceea ce am postat poate te prinzi a doua oara. (acum fac aluzii) Cat despre ajutorul tau, multumesc, dar NU MULTUMESC!
@googlefun, apreciez raspunsurile tale si sper sa rezolv cat mai repede problema si sa ne intelegem omeneste. Zilele astea voi trece pe la studio sa avem o discutie face to face, ca, mai nou, nu mi se mai raspunde la telefoane si banutii intarzie sa apara in cont. Si corectitudinea asta costa din cate se pare...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Amalia, imi trimiti te rog si o poza in care apari toata? Thx!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Amirra
Mesaje: 22
Membru din: 21 Aug 2014, 22:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas deci ai fete care fac cam 3.70$ pe minut??unde ca asa ma bag si eu desi nu cred impartind 2000$ la 540 atat da 3.70,ca 1000 ele ,1000 studioul,si vorbind de 9 ore full privat fara niciun free chat,nu te cred pe bune,nu are cum,si daca are cum sunt 2 intrebari:pe ce pret stau ,punand si 70% siteul sa zic,si 2 ,de ce nu sunt in topuri,ca daca e asa cum zici tu fetele tale fac mai mult decat a facut nikkidiamond luna asta...BULL SHIT!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Pai sunt in topuri,nu una,multe :)))Ah tu crezi ca toate din top sunt independente.Greseala ta..
Stiu ca vrei sa provoci ca sa afli mai mult dar nu tine la mine vrajeala,acum multi ani poate m-ai fi pacalit,acum ratiunea imi este mai mare ca orgoliul.Ramai in lumea ta unde te crezi zeita,este nociv cand te amaresti cu cifre
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
smart-studio
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Amirra, sa stii ca F PUTINE fete din topuri din industrie sunt independente. Si alea care sunt, nu sunt de fapt atat de independente pe cat credeti voi. Faptul ca nu lucreaza efectiv la un studio (adica nu pleaca de acasa, nu lucreaza 12-14 ore la studio si dupa aceea se intorc acasa) nu inseamna ca nu au colaboratori. De multe ori chiar si sefi :) Din experienta proprie iti spun ca webmasterii (dau doar un singur exemplu, pt. ca aici stiu despre ce vb.) sunt de o mie de ori mai ai dracu` decat cel mai naspa sef de studio din lume. Iar fetele alea depind de ei ca de apa :) La fel depind si de site-uri :) Si cate si mai cate.

Nu o sa ma apuc acum sa iti explic de ce nu sunt "independente", pentru ca la noi in romanica s-a creat asa o chestie in gandirea colectiva care este luata, nemestecata si general agreata prost, cum ca "domne lucreaza de acasa, inseamna ca e pe o insula pustie, separata de omenire, si deci nu mai ai ce zice: e independenta, nu are nicio treaba cu vreun studio, fotograf, webmaster, promoter, site, admin, membru. E doar ea cu ea si sigur banii aia pe care ii face, ii face doar cu pizda ei. Daca lucreaza de acasa nu o ajuta nimeni". N-ai idee cat de gresit e.

Exista fete care lucreaza din studio care au de o mie de ori mai mult "freedom" decat "independentele" din topuri. Si sa stii ca la fel de multi bani. Poate chiar mai multi, pt ca la studio se cumuleaza castigurile de pe mai multe site, de obicei. Si, cu siguranta, mai putine batai de cap si mai putini sefi :)
smart-studio
User Junior
User Junior
Mesaje: 65
Membru din: 04 Apr 2013, 15:12
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si acum ca tot am scris ditamai postul sa trec si la subiect, ce o mai tot ocolim atat :))

Vreau si eu poze cu tine. Daca se poate cat mai lipsite de haine si inhibitii. Nu ar strica si cateva filmulete ca sunt mai batran si ma descurc mai greu cu derulatul pozelor :)
Ama_lia
Mesaje: 9
Membru din: 22 Apr 2014, 09:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather, ce legatura are poza mea cu discutia?
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Ama_lia scrie:WinXPfather, ce legatura are poza mea cu discutia?
Nu stiu legatura cu discutia, ca discutia nu am urmarit-o. Amirra, as vrea ceva reprezentativ. Va multumesc minunatelor!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Marius ,din pacate, Amirra cred ca are pula:)))Cat spuneai fata ca ai dat pe décor?:)))Se pare ca este cel mai cautat décor din industrie hahahah.
Vai doamne,ce va mai da prin capete,bine ca aveti cap ca va ploua in gat si mureati prin sufocare.
Asta asa ca sa ne distram si pentru userii vechi sa nu mai puna botul la vrajeala,cu cat este povestea mai alambicata cu atat este userul mai mincinos.

Sa aveti sarbatori fericite si un an nou mai bun,puneti osul la munca ca doar nu credeati ca un an mai bun vine asa fara munca:)))


http://www.anuntul.ro/anunturi-imobilia ... 85811.html
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Hihihi, de asta unele posturi nu le urmaresc ca put a fake de la initiere:). Dar cred ca mai trebuie explicat Isa ce e cu anuntul ala. Ca nu stiu daca cei care cred ca urmaresc postul au inteles. Trebuie facuta corelatia cu postul cu luminile. Acolo s20 a avut un aport maxim la ajutorul baietelului.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
darlla23
Mesaje: 1
Membru din: 31 Dec 2014, 02:06
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu sunt pe mfc de 5 ani ,nu sunt rupata din soare si nici nu vb engelza fluent ,problema este ca daca te plac faci bani
deci ,ce fac eu acolo ,pai mai nimic in freecaht ,dar zambesc non -stop ,si vb cu toata lumea qut bazic ,se intampla sa li se puna pata si se fac premium .. trebuie sa fii un pic smekera ,vb cu toti ... apoi 2,3 zile banei questi ,bazici .. ei vor dor sa vb cu tine dar e banat ,,asa ca dupa 2,3 zile debifezi si ei au posibilitatea sa iti scrie din nou ... si uite asa intr o zi cand nu vor putea sa iti vb ,baga cardul ,cumpara tokens si e lnaga tine ..am facut 4 sau 5 membrii premium ..
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

A fost foarte funny,macar ne-am mai amuzat putin,chiar daca purceaua e moarta in cocina:))
Cei care-si deschid modelul de studio ''bahaus'' ,pe langa faptul ca vor pierde toti banii investiti,aduc si o nota proasta industriei.Orice model cu creier,oricat de nestiutoare ar fi nu o sa se angajeze intr-un studio de genul asta cand pe piata sunt jucatori care investesc oricand si la orice ora miliarde.Ori esti foarte potent financiar si angajezi oameni specializati sa faca businessul asta ori muncesti de rupi ca owner.S-au dus timpurile cand se statea cu refreshul pe payment si ownerii se scarpinau la coaie asteptand ziua cand intra banii,cei care nu realizeaza inca treaba asta sunt si vor fi curand out of business.
Puneti mana la munca daca vreti bani,modelele bune sunt greu de gasit si foarte greu de pastrat,un model nu-l pastrezi decat daca-l ajuti sa faca bani si evident si modelul are un nivel de inteligenta crescut incat sa realizeze niste lucruri.Maricicile 5 la snop vor fi eliminate incet,incet din toate siteurile si meseria de model va ramane doar pentru cei care stiu sa o faca.Pana si siteurile au inceput sa excluda modelele care sunt jalnice,mai sunt inca foarte multe dar curand or sa dispara una cate una si nu pot decat sa ma bucur ,membri sunt satui de otrepe,siteurile la fel,eu le-as fi dat demult afara:)))
Pentru cei care vreti sa intrati in domeniu cu bocancii plini de noroi,cu minciuni si fel de fel de cacaturi, o sa aveti o mare surpriza cand o sa constatati ca nu se mai poate.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”