Videochat de acasa

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
MasterOfDark
Mesaje: 8
Membru din: 05 Dec 2014, 07:29
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ma baieti daca voi astia cu studiouri nu inghititi freelanceri nu e frumos sa il luati la misto pe initiatorul topicului . omul vrea ajutor iar voi ii oferiti caterinca sau mistouri .
suport freelAnceri sunt freelancer .
PS: sorin.stancu dca ai nevoie de ajutor , contacteaza ma te ajut cu placere
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

MasterOfDark scrie:ma baieti daca voi astia cu studiouri nu inghititi freelanceri nu e frumos sa il luati la misto pe initiatorul topicului . omul vrea ajutor iar voi ii oferiti caterinca sau mistouri .
suport freelAnceri sunt freelancer .
PS: sorin.stancu dca ai nevoie de ajutor , contacteaza ma te ajut cu placere
MasterOfDark@, nu cred ca e vorba de inghitit freelancerii sau nu .E vorba de principii /realitati zilnice pe care nu cred ca ai cum sa le contesti ,decat poate cu exemplul personal (daca exista ceva consistent in acest sens ) .

Cam asta era ideea .Nu cred ca ia spus nimeni sa munceasca pana la 80 ani acolo ,numai ca ideea de a pleca fara sa fi invatat mai nimic era nastrusnica .Atat.
Cam toti l-au sfatuit sa mai lase fata ,sa mai invete acolo unde este .

Tu daca ai fi la un club de atletism cu antrenori profesionisti ,care au avut ei insisi rezultate sportive sau cu alti sportivi ,crezi ca ar fi o idee buna ca eu ,sa te sfatuiesc sa renunti la cunostintele si motivatia lor de a te antrena ...si sa ma crezi pe mine cum ca ,eu sunt mai capabil ca ei ? Ca si eu te pot antrena in curte , de vreme ce , si eu am facut atletism ultimul trimestru din clasa a-9-a ?

Sa nu ma "acuzi "si tu ca am studio, pt ca nu am si nici nu am avut .Daca mi-as "face " vreodata probabil te-as lua primul pe tine .Indiferent ca vrei ,sau ca nu vrei :lol: ! Dupa ce ma conving ca ai invatat ce trebuie, te-as elibera ... :lol: Just kidding ...

P.S. "kidding-ul" e ca, te-as elibera :lol:
Avatar utilizator
LadyBug
Mesaje: 9
Membru din: 19 Dec 2014, 00:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna ziua Sorin,
Sunt noua pe forum ,(dar si pe aici am mai fost),insa "batrana" in domeniu,atat de 'batrana" incat parca nici nu mai am amintiri despre mine facand altceva inainte de asta.

In primul rand te felicit ptr faptul ca te documentezi si ceri sfaturi inainte sa faci pasul ,mi se pare o atitudine ft inteleapta iar forumul cuprinde multe informatii vitale ptr orice incepator si nu numai!!
Nu cred ca se poate decide o data si ptr totdeauna daca este universal mai bine la studio sau de acasa.Cred ca depinde de personalitatea si nevoile celei/celui care lucreaza.Am cunoscut multe modele care au invatat la studio si apoi au continuat de acasa,dar,si poate ai sa razi ,la fel de multe si cele care dupa perioada "Acasa",au insistat sa revina la Studio.

Acum..sa intru in subiect...ca iubita ta este incepatoare,nu mi se pare o problema...,statutul de New Model,Aparitie noua,New Face,"Virgina" etc poate fi exploatat ft profitabil daca ai o abordare inspirata,problema mai mare e ca si tu esti tot incepator si inteleg ca tu esti cel care o ghideaza,si,poate gresesc,dar imi insipiri a avea o voce destul de puternica in luarea deciziilor iar iubita ta,probabil in contul unei increderi,te urmeaza cu usurinta,se lasa pe mana ta.Ok,asta te responsabilizeaza mult pe tine.Relatia de tipul asta:Iubita Model si Iubitul Admin/Advisor/Trainer/Support functioneaza atunci cand el stie despre ce vorbeste.Altfel,s ar putea ca tu sa ii faci rau,evident fara sa vrei,printr o ghidare gresita.Vreau doar sa intelegi ca tranzitia de la Studio la Acasa este un moment sensibil,pt ca daca lucrurile nu se vor asterne cum ati sperat voi Acasa,mai mult ca sigur ea o va lua personal ,va considera ca nu e buna ptr asta,va plonja intr un complex de inferioritate si poate chiar va renunta la domeniu .
In zona asta daca nu te vei grabi,va fi bine.Te rog sa nu te superi ,sub nici o forma nu vreau sa sune descurajant ce ti am scris,repet sunt doar o "babeta" care a vazut multe cazuri si incercari de genul asta care s au stins si au pierit dintr o graba,care este perfect de inteles :graba catre a incasa integral castigurile tale si nu doar jumatate,e absolut corect si logic sa tinzi catre asta,doar sa nu actionezi impulsiv ci intelept si ce imi doresc e ca peste cateva luni sa ne povestesti aici cat de bine ii merge iubitei tale de acasa si ce miscare de succes a fost!
"Toate s vechi si noua toate"
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”