Ajutor cu stergerea video!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Anne2015
Mesaje: 18
Membru din: 21 Noi 2014, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara...Azi am fost la politie cu avocatul mamei mele...Ei bine ..a fost ok...m-am amuzat teribil dar m-au si ajutat.Am stat acolo aproape 6 ore...Sa o iau cu inceputul ..i-am explicat totul avocatului mamei mele am facut o plangere pentru furt de identitate la care am atasat filmuletele,contractul meu cu mfc,conversatiile dintr-e mine si acel tip care le-a pus desi nu stiu cine e si am mai atasat si plangerile facute atat de mine cat si de mfc la site-urile in cauza cat si la google.Am ajuns acolo mi-am expus problema toti se uitau la mine de parca credeau ca am coborat dupa luna:))A trebuit s ale explic de 3 ori ca sa inteleaga ceva pana la urma..Apoi m-au trimis la cei care se ocupa cu ceva..la partajarea informatiilorm,drepturile egale ale omului etc...Mi-au citit cei de acolo la articole de m-au zapacit..le-am aratat si filmuletele in cauza etc...mi-au oprit laptopul si m-au intrebat daca voi incepe un proces in istanta.Am avut mare noroc cu firma de transport a lu maicamea care e pe numele meu si pe care eu cand am facut-o acum vreo 4 luni i-am spus tipei de acolo daca pot pe aceiasi firma sa pun si alte venituri ..si i-am spus ceea ce fac si mi-a rezolvat actele necesare incat cand le-am dat codul firmei de transport..au vazut si banii castigati dupa mfc...banii venind in acelasi cont..ma rog...am avut noroc cu treaba aia pentru ca m-a invatat si avocatul ce sa zic..iar domnii politisti mi-au spus ca e ok dar imi trebuie si stampila pt aceasta a doua firma.Sa revin acum...rezolvarea situatiei este urmatoare.Voi continua sa muncesc ,anumite filmulete au fost sterse de google dar inca mai sunt altele si autoritatile il vor gasi pe cel care a facut asta..atunci voi lua o decizie daca am sa fac plangere pe numele lui sau nu.Ma bucur enorm ca familia a fost si este alaturi de mine.In privinta filmuletelor am sa il las sa puna cate vrea cateva luni si cand voi vedea ca s-a oprit am sa le sterg definitiv.Dupa 6 ore de cautari am aflat ca tipul este din Romania desi a pus filmuletele cu un alt ip.Mai multe detalii nu pot da.Am sa imi avd de viata mea in continuare..nu am sa ma mai stresez pt asa ceva never pt ca viata e prea scurta incat sa imi irosesc nervii cu cineva care incearca sa imi faca rau.Asa ca...pana il vor gasi exact cu nume si rpenume cine e..am sa continui sa muncesc,filmuletele am sa le las ..pana se va plcitisi sa puna si apoi le voi sterge....ca degeaba le sterg aucm si el le repune.Sper sa inceteze toti cei care fac astfel de lucruri..ca pana nu pateste unu ceva nu se invata nimeni.Sunt si voi ramane o norocasa pt parintii pe care ai am....Va pup..O seara minunata sa aveti.Ps:Ai zice mama lu tata...Ai auzit pui cate vizualizari are fiita pe filmuletele alea?Ca alea la care ne uitam noi:)))))))))))).Si inca ceva...sa inteleaga cine a mai avut ceva de spus la adresa parintilor mei..Ei au casa lor,eu am casa mea primita cadou de ei,Mama are 38 de ani,face 39..iar tata are 39 de ani.,Am niste parinti tineri care au fost si vor ramane alaturi de mine mereu..nu sunt mandri ca fac chat dar nici nu mi-au interzis..pt ca stiau ca si daca ei imi spun nu..eu ai pot minti ..asa ca au rpeferat sa stie adevarul..Le-am zis ca voi face asta pana cand voi strange ceva bani si apoi sa imi deschid propia mea firma de transport..Am fost mereu si am vrut sa ifu independenta financiar desi ei si acum imi platesc anumite cheltuieli.SI nu sunt mandri nici ca internetul e plin de mine..dar ce erau s aimi zica acum?sa imi iau gatul?Mi-au spus calr..pana la 18 ani ei m-au crescut si m-au educat..mi-am etrminat scoala...ce fac dupa 18 ani depinde de mine.ei imi dau un sfat dar nu ma pot obliga sa fac sau sa nu fac ceva.Asa ca numai criticati parintii care sunt open mind...cand sunt comunisti nu e bine..cand inteleg si sunt alaturi de copilul lor tot nu e bine..Pffff..niciodata nu am scris asa mult:)))Va puup pe toti..si sper sa ne mai citim de acum incolo...chiar mi se pare un forum interesant.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Si asta fu declaratia care o completeaza pe cea de la militie:). Ce nu ai putut spune acolo, o faci aici public ;).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Anne2015
Mesaje: 18
Membru din: 21 Noi 2014, 16:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

WinXPfather scrie:Si asta fu declaratia care o completeaza pe cea de la militie:). Ce nu ai putut spune acolo, o faci aici public ;).
Pai am cam spus tot acolo..Ps:fu?:))))fusai si rezolvai :)))))))ce sa mai:)))
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”