Play with your heart , powered by AWSummit

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

looooooooooool
Sunt asa de obisnuit cu expresia "Esti ingrozitor ! " , incat i-mi suna familiar :D !
Asta poate pt ca ,o aud in fiecare zi .Nevasta-mea cand o foloseste -stiu ce urmeaza - pleaca imediat in camera ei /inchide usa cu cheia /da drumul la TV la maxim ! /neaparat gen Taraf TV ,ceva sa ma enerveze ...
Mai vorbeste , daca mai ai cu cine ...
Dar si eu am solutii : Scot sigurantele ! :wink:
looooool
P.S. Foarte deacord cu : "Ne intindem prea mult pe topical asta cu offtopic,ideea este ca drumul spre iad este pavat cu intentii bune:) " .Numai tastez o litera 2 weeks !
P.S.2 Poate au un fetish , de unde stii ? Asa cum multe pe chaturb i-si vand chiloteii .Probabil cred ca, glamour@ ....colectioneaza :wink: !

Gata , nici o litera .
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Studio20
VIP
VIP
Mesaje: 650
Membru din: 20 Apr 2011, 10:44
Localitate: WorldWide
Has thanked: 22 times
Been thanked: 8 times
Contact:

BrattyPrincess scrie:Imagine
We miss this ...
Studio 20. Cel mai mare si mai cunoscut studio de videochat din lume. 20 de locatii, 5 tari, 3 continente.

Excelam Impreuna!

http://www.studio-20.ro
Avatar utilizator
Smart
VIP
VIP
Mesaje: 369
Membru din: 19 Noi 2013, 19:18
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times
Contact:

Hehehe....vremuri :)
www.smartchat.ro - We are not the best...That's why we try harder!
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

Am suferit mai bine de un an de zile pe urma vorbelor urate si a barfelor . Asa zisi prieteni care te vand pe 2 lei apoi te barfesc pe gratis drept bonus . Prieteni de interes , prieteni care isi asuma merite ce nu li se cuvin , prieteni ce-si asuma proiecte pe care tu le-ai finantat si coordonat , in timp ce propriile lor proiecte sunt vesnic "Coming soon" . Oameni si oameni ...

Barfa anului 2017 e Alexiss Vs. Markus , sau AW Vs. BS . Subiect total fals . Caractere diferite , oameni intre care nu exista chimie , dar exista cel putin un gram de respect si profesionalism . Restul e marketing . Dar aceiasi oameni inflameaza spiritele desi in real , echipele AW si BS nu au absolut nimic de impartit ...

Am fost multi oameni la acel eveniment . Unii cu sufletul , altii pentru poza de eternitate . Altii s-au suparat atat de tare pe viata ca au sters si video si poze si tot ... de parca erau stapani pe ele ... Deh ... oameni si oameni .

S-au cernut multi ani de zile , entuziasmul de moment s-a stins , caracterele puternce au iesit la suprafata .Orgolii fara sens . Se putea construi , eram departe cu totii acum . Nu s-a vrut ... Interese . Dar timp si speranta inca exista .

AW , Campus , Play with your Heart , Predeal , Mamaia , AWStars , AWNews - sunt doar proiecte . Succesul lor sunteti voi . Puterea lor sunteti voi . Noi cu totii . Multi ... putini ... atati cat suntem .
Hmmm ... interesant proiect , un nou "Play with your heart" . Anyone ?
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Eu sunt mai slab de inima asa din cauza ca-sunt "o idee" cam grasutz. Dar sunt inimos. Cum naiba se face ca da, as vedea interesant un nou proiect "play with your heart" dar cu aceeasi oameni care au fost si la prima initiativa.

Vedeti voi unde ne duc anii. Erau o mana de oameni atunci. Acum fiecare trage in propria-i directie. Cel mai probabil aceeasi formula nu s-ar intregi nici pentru cel mai caritabil motiv din lume. Din cauza orgoliilor. Poate doar jumatate din cei initiali s-ar reuni.

Dar vorba aia... lumii ii convine sa fim dezbinati :) Si dezbinarea cel mai usor o faci atunci cand impui frica de lider. Gen de ce "ala", vorbe, dulci sau amare... usor usor indeparteaza pe toata lumea.
Avatar utilizator
LiveStudio.ro
Mesaje: 9
Membru din: 22 Oct 2016, 10:37
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nu ma las usor. Atata timp cat exista mijloace, voi construi si un scop. Sau cel putin, voi participa chiar si cu gandul. Multi, vin si pleaca, putini raman...
Live Studio
Studioul cu pasiune pentru performanta
https://www.livestudio.ro/
*Proud member of Webcamming*
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Simt ca nu te am felicitat destul atunci cand a trebuit. Îmi cer scuze.

Felicitări Player with your heart a fost un eveniment cu adevărat reușit la care din păcate eu nu am putut participa. Dacă se mai tine ma bag și eu dacă sunt invitat bineînțeles.

Bravo

P.s. Nu am văzut video ca e șters de pe YouTube
alexiss
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 27 Ian 2007, 12:00
Has thanked: 0
Been thanked: 11 times
Contact:

E bine si mai tarziu decat niciodata :)
Multumesc

PS: se va face in curand , am sa ma asigur ca toata lumea o sa fie invitata .
AW Summit - Cel mai mare summit de videochat din lume
NightProwl - studio partener LiveJasmin :heart_eyes:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”