Noua pe jasmin uff!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 22 times
Been thanked: 26 times

Hey ! Lucrez pe imlive de 1 an si jumatate, si m-am decis sa spun pas acestui site, cu toate ca am facut banuti frumosi pe el, insa simt ca ma plafonez, iar traficul atat de inconstant ma determina sa merg mai departe! niciodata in aceasta perioada nu am facut mai mult de 2500/ppy pe el! Consider ca nu pot ramane pe un site care nu imi permite sa ies din acest prag! Cred ca multe modele vechi stiu ce magarii si dealuri cu studiouri si probleme tehinice are imlive! Din peste 12-15000 online guests acum de abia mai vezi 3000-4000
Am fugit dintotdeauna de jasmin pt ca nu imi place tease-ul in free :P , insa asa cum spunea parca Glamour, pare a fi locomotiva acestei industrii! Am mai incercat de 2 ori cu el insa fara succes! A treia se pare sa fie mai ok, insa as avea nevoie de cateva sfaturi! NU pot renunta de acum pe imlive, pt ca jasmin, inca nu imi asigura facturile :) asa ca lucram cu split si traficul era dezastru! Am mai luat un web pe care il folosesc strict pe jas, si deja traficul a crescut simtitor! Nu am multi guests 10-20 insa membrii platitori 7-10 pe acolo! Azi a fost prima zi fara split si am avut ceva activitate! Insa pretul de acum este de 1.99 :( iar banii se strang greu acolo ! Azi am facut 150 $/ de la 6-11 nu stiu daca ar fi o solutie sa cresc pretul macar la 2.40 si cat e pe site! La fel nu stiu ce se asteapta cel care intra al 2 lea al 3 lea in pvt! Pt ca eu vb cu membrii mei in pvt, nu tastez, si nu cred ca ar fi o idee buna sa incep sa tastez pt restul care intra ulterior...oare e ok sa vb si cu ei? se poarta pe jasmin? exista privat exclusiv sau ceva, ca eu nu am gasit! Voi cum procedati cu cei care intra peste pvt-ul curent! Ce pot face pt a imi mari traficul? ce functioneaza pe acest site? Am mai citit thread-uri mai vechi, insa nu multe despre new livejasmin! Am poze bunicele, ( spun doar bunicele pt ca nu sunt facute cu Glamour studio sau alt profi :D )toate sloturile full, glam, explicit, erotic, mai scriu pe wall din cand in cand,decor ok,( sunt un model foarte atent la toate detalile ce tin de imagine , calitate etc!), fac ceva ceva tease pe acolo prin free nu cat sa le dau totul moca, deja e o schimbare mare pt mine care stateam '" ca o doamna" pe imlive :lol: :lol: :lol: vorbesc cu ei, pun muzica oldies but goldies! Nu inteleg cu ratings- urile, inca pot vota si membrii care nu au fost in pvt? si nici cu awards -urile...azi imi arata ca imi mai trebuiesc cam 3000 de puncte ca sa intru in top 100, ce ,naiba mai e si asta!? Am voie sa le spun membrilor sa imi dea rate? dar sa ma voteze!?
In speranta ca nu v-am zapacit de cap, si nici nu va rapesc prea mult timp, astept o mica indrumare ! multumesc!
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna.. o iau de la coada la cap sa zic asa, ca e mai usor sa iti explic..
1- awards voturi- acolo poti cere cate voturi vrea inima ta, nu e interzis, sunt fete care cer 500 voturi open legs, dupa ce s-au adunat 500 puncte,pune altceva-alte 500 pt nush ce, si tot asa,si fiidnca castiga doar cele care sunt in top 100, tu ai nevoie sa fii printre cele 100, daca zice ca ai nevoie de 1000 puncte sa fii in top 100, inseamna ca ai de recuperat..cele din top 100 castiga de la 1000$ primul loc, pana la 50$ parca ultimul loc....plus ca, jasminul da in fieare saptamana numere norocoase, adica cel/cea ce este situata pe un numar dat de jasmin, castiga 500$ automat...in fiecare saptamana se dau 3 numere, sa zic 4, 99, 23... x e pe 4, ea are deja peste 500$ datorita numarului mare de voturi, plus inca 500$ pt ca se afla pe nr 4 dat de jasmin....y la fel e pe nr 99, cu cativa $$, cred ca 20 sau 30$, datorita nr mic de voturi, dar prinde cei 500$ bonus pt ca e pe nr 99 dat de jasmin. si tot la fel si cu nr 23....
pt aceste voturi, multe fete au pierdut membrii fideli, care le luau in pvt, deoarece trebuie sa faci show in free, but, no nude...no masturb..no anal...arati fund, arati feet, orice iti trece princ cap dar respectand regulile pt free chat////
2-stelute voturi la profil- aceste stelute te ridica pe site, pe pagini ma refer...daca azi ai 100 de voturi a cate 5 stele, si in 8 zile ai 300 voturi ramanand la 5 stele, deci nu 4 stele sau 3, automat creste pe pagini la modele online din categoria ta....dupa fiecare private poti cere sa te voteze la profil, stelute....
3- trebuie sa stai cat mai mult online, asa se fac banii, impreuna cu un profil impecabil...nu e absolut necesar teasul in free, insa il poti fac cum ti se pare mai convenabil...eu rar cand mai arat ass in free, am alta metoda de seducere:P
4-incerca sa vorbesti si cu guestii, stiu, o sa zoceti ca am inebunit de tot, dar nu, in ultimile 4 saptamani am descoperit si eu ca guestii sunt mai valorosi chiar ca membrii..pt ca membrii stiu una si buna- sunt emmebru de atat timp, am cumparat credit de atata, am facut asta, e dreptul meu sa primesc tot ce vreau in free si pvt...Nuuuuu....nue asa si in cazul guestilor..in cazul in care convertesti un guest sa devina platotir, acela e respectabil, te ridica in slavi ca tu, din atatia membrii platitori, ai ales sa fii cu el, sa ii faci show lui, sa il faci sa te iubeasca el pe tine, nu tu pe el....mie m-i sa intamplat de ceva timp, sa ii bag in seama fara sa vreau, si am avut surprize din partea lor...chiar am dat peste un membru bun platitor, fiind guest, si vb in free cu mine vreo o ora, numa ce vad ca apare ca memebruu..looll...si hop si pvt cu el...:PPP...
BAFTA MULTA SI AI GRIJA DE TINE

pspsps:) am uitat sa zic despre prety, ramai pana cresti pe site cu 1,99, apoi il poti mari, dupa ce esti cunoscuta, si ai voturi(stele ) multe..
Imagine
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

dupa 1 an jumate acolo nu stii ca ai 2way care e "Exclusiv"? sau ca ai block new ?pe consola ta?de unde poti bloca accesul membrilor noi?
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

mnn scrie:dupa 1 an jumate acolo nu stii ca ai 2way care e "Exclusiv"? sau ca ai block new ?pe consola ta?de unde poti bloca accesul membrilor noi?
Bro ,
Eu am inteles ca nelamurirea ei este pe LJ .Nu e vorba de Imlive .Acolo e de 1 an jumate , iar acolo nu are dubii ci doar a renuntat sau va renunta in curand .
Sa fi inteles eu gresit sau tu ai citit gresit Mnn@ ?
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

eh..asa e:) dar totusi e la a 3 incercare, tot trebuia sa ii sara in ochi block new:)) daca nici lj nu are o mareeee pagina de wiki unde au raspunsuri la atatea intrebari:)
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Fii mai intelegator cu ea ..... :D
E fata buna/educata (din ce a scris pana acum , nu ca as sti despre cine e vorba ) ...si nu abereaza pe aici .Are si ea o nelamurile dand piept cu colosul LJ .A si recunoscut .
Eu unul numai stiu cum e LJ .De ani de zile .
Salutari si bafta acolo . :wink:
mnn
User Activ
User Activ
Mesaje: 271
Membru din: 03 Iun 2005, 16:04
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

desigur ca avem rabdare,e user vechi si ea pe forum :)
citeste despre game aici http://wiki.jasmin.com/display/EW/Awards
Can I ask for Votes?
Yes, you can encourage your Members to vote!
In order to start collecting points, you need to receive a vote from a paying Member.

Members can also vote on you:

Free Members can vote on you once per day.
Paying Members can vote on you in your Free Chat.
You can also receive votes from Members who took you to an at least 5 minutes long private.
Having a Fan Club member can also give you points! - not available yet
The system takes various, database related factors into consideration when calculating the points.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Buna

Da cred ca afirmatia respectiva (locomotiva) imi apartine cel putin asa imi amintesc :), referitor la problemele tale sunt multe de povestit din pacate nu se poate generaliza trebuie punctat totul concret in functie de situatia de fata!

Personal - nu as alerga dupa acele stelute (dulcica chiar daca pare "ca stie" e un pic outdated) in versiunea noua a websiteului cea care este mult mult mai folosita decat cea veche NU mai conteaza numarul de stelute! Nu sunt afisate ! membrii nu pot sa iti dea respectiva steluta! plus ca sunt deja modele care au multe multe stelute si nu fac mare branza! Stelutele ajuta doar in versiunea veche daca selectezi most popular in rest nu! si trebuie sa ai cateva mii!

Nici dupa Awards nu as alerga prea mult, da este okey sa participi sa fii si tu pe acolo dar atat!

Banul nu se face din Awards sau din stelute, banul se face din capacitatea ta de a vinde, din capacitatea ta de a fi atractiva sarmanta fascinanta atragatoare!

Mai pe scurt: daca ai un singur membru ratacit in room, trebuie sa il faci sa te ia in privat !

Daca poti sa faci asta inseamna ca esti un model capabil! ;)

Spor acolo sper ca restul sfaturilor sa te poata ajuta cat de cat!
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

banul se face pe "primele" 10-15 scroluri de pagina pe noua interfata lj. zic eu.
iar ca sa ajungi acolo iti trebuie stelute si voturi(awards)


sa fiu on topic
-nu negocia cu membrii
-nu arata multe in free (pentru ca o sa stea ca boii sa te priveasca uitand de pvt button)
-nu face show explicit gen atingerea zonei prin chilot, dildo etc - (te penalizeaza)
-nu parasi camera chiar daca esti in member chat (te penalizeaza)
-ai grije sa nu faci ceva tampenie gen underage pentru ca ti s-a dus traficul pe viata. cu orice screenname te-ai inregistra ulterior
-pune-ti imaginatia la contributie
-trage tare sa primesti ambele badge uri, (o sa urce traficul la 2000-2500guest)

si inca o chestie sa sti: cu cat faci mai multi bani cu atat o sa fi mai sus pe pagina

stelute/voturi + hd = promovare = private/tips = $

$ = mai multa promovare = mai multi $ :)

e ca un cerc vicios.
money - illusion of freedom
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da glamour, ai mare dreptate, mai toate fetele care sunt in top awards, am refer loc 1 2,3, sunt aproape moarte de atata show in free, trebuie muncit f mult in free, plus ca nu te poti concentra pe mesaje, scrii doar vote me vote me si iar te intorci cu fundul in sus, pierzi mesaje importante cum ar fi altfel de show in pvt bb? si tu dormi acolo cu fundu in sus, normal ca membrul pleaca, pa, pvt, welcome award...:D...
insa cu nr de stelute de contrazic..chit ca ai putine, multe, conteaza...chiar ieri am vb cu un admin despre ele, si mi-a zis ca totusi conteaza...pt ca daca maine le vine in minte sa mai schimbe ceva, atunci nr de stelute va vorbi pt asezarea in pagini a modelelor...si lasandu-ne pe baza nii interfate a siteului, nu ami cerem stelute, dar daca peste 5 luni, 1 an 2 vor schimba ceva si se va clasa pe baza de stelute, am dormit degeaba 1 an necerand stelute, asa, mai bine sa le avem cat mai multe, ca nu se stie niciodata ce va urma:D si doar nu e asa greu sa scrii 5 stars for me please, right glamour?:P
Imagine
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 22 times
Been thanked: 26 times

:mrgreen: Va multumesc din suflet, pt ca v-ati rupt din timpul vostru pt a ma lamuri!
mnn scrie:eh..asa e:) dar totusi e la a 3 incercare, tot trebuia sa ii sara in ochi block new:)) daca nici lj nu are o mareeee pagina de wiki unde au raspunsuri la atatea intrebari:)
Primele 2 incercari cu acest site le-am avut acum un an si jumatate, cand habar nu aveam cu ce se manca videochat ul! :lol: cele 2 cred ca s-au limitat la 2-3 zile online, mai multa rabdare nu am avut! Chiar am fugit de Jasmin cat m-au tinut picioarele! Si nu am avut timp decat acum a 3 a oara sa vad acea optiune in consola insa habar nu aveam de ce face! :lol:
De acel wiki al lor stiam, l-am citit acum 1 an si jumatate, si acum am fost foarte prinsa cu multimea de modificari pe care a trebui sa le fac, pt a incepe pe el si a ii da cu adevarat o sansa acestui site!
GlamourFoto scrie:Personal - nu as alerga dupa acele stelute (dulcica chiar daca pare "ca stie" e un pic outdated) in versiunea noua a websiteului cea care este mult mult mai folosita decat cea veche NU mai conteaza numarul de stelute! Nu sunt afisate ! membrii nu pot sa iti dea respectiva steluta! plus ca sunt deja modele care au multe multe stelute si nu fac mare branza! Stelutele ajuta doar in versiunea veche daca selectezi most popular in rest nu! si trebuie sa ai cateva mii!
Adi, m-am uitat de curiozitate pe prima pagina de pe new livejasmin, iar acolo sunt listate din cate am vazut fete, in functie de nr de rates, cu cat cobori in pagina, nr stelutelor descreste! Poate e asa cum sugereaza si spk!

Anyhow, astazi a mers si mai bine pe jasmin :) nu am mai avut timp deloc de imlive, cred ca voi renunta la el mai repede decat as fi crezut, ceea ce nu poate decat sa ma bucure! Nu am putut sta pe el nici macar pe privat direct! Am iesit azi dupa o tura de 9 ore pe jasmin, varza! Cred ca acel 1.99 ii atrage precum mierea pe....albine :lol: Am obosit, insa nu m-am lasat, am mai bagat un nou rand de poze! si am imbogatit galeria! Sper ca intr-o luna sa cresc pe site , cat sa pot ridica acel pret, pana nu albesc! :lol:
Imi doresc foarte mult o sedinta profi, insa am in desfasurare o schimbare majora de look! :mrgreen: Pana in octombrie sper sa ajung la capat si sa ajung sa fac sedinta foto mult dorita! Stiu ca mi-ar influenta in mod pozitiv incasarile! Wish me luck! :mrgreen: :mrgreen:
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

cum se face ca nikkidiamond nu are decat 1680 stelute fata de altele ff populare care au peste 3-4 mii si totusi e no1 la incasari ???deci nu stiu cat de mult influenteaza stelutzele valoarea unui model,se pare ca deloc...vorba lui glam conteaza atitudinea, si ce vinzi si nu in ultimul rand si cum arati..

succes eva
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

evaeva1 scrie: Adi, m-am uitat de curiozitate pe prima pagina de pe new livejasmin, iar acolo sunt listate din cate am vazut fete, in functie de nr de rates, cu cat cobori in pagina, nr stelutelor descreste! Poate e asa cum sugereaza si spk!
M-ai facut sa intru sa vad ...am facut acest mic test avand cookies sterse si locatie U.K.! am stat cateva minute am dat refresh la pagina de cateva ori si am vazut cel putin 7-8 modele cu stelute sub 100 pe primele randuri !!! am vazut mai apoi multe modele cu 200-500 pe primele randuri si cate un model ratacit cu 2000-3000 :) stelutele fiind in jurul valorii 4! da nu observasem ca sunt inca afisate in pagina modelului my bad!

Ma repet: decat sa alerg sa strang 100 de voturi mai bine fac 100$ in plus si ca model sunt mai castigat :)

Doamne fereste alegerea va apartine alergati dupa ce doriti voi voturi stelute awards etc etc!

P.S. Da chiar asa Sweetgirl oare nikki aia nu a auzit cat de importante sunt stelutele?! :roll:
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

da, e adevarat ce spui tu, acealsi lucru le ziceam si eu modelelor in trecut, da-le draq stele! tu cere tips.
dar pe termen lung esti mult mai castigat, iar in locul celor 100dolla faci 1000 cu plusul ala de 100* ;)
money - illusion of freedom
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nikkid e un mare FÂS. e imaginea ideala a unui model de chat(atitudine, outfit, decor, lumini) ..pe care situl vrea ca voi restul modelelor sa o urmati.

Si se pare ca face treaba buna.
money - illusion of freedom
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

spk_admin scrie:nikkid e un mare FÂS. e imaginea ideala a unui model de chat(atitudine, outfit, decor, lumini) ..pe care situl vrea ca voi restul modelelor sa o urmati.

Si se pare ca face treaba buna.
Adică?
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 367
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 22 times
Been thanked: 26 times

GlamourFoto scrie: Doamne fereste alegerea va apartine alergati dupa ce doriti voi voturi stelute awards etc etc!

P.S. Da chiar asa Sweetgirl oare nikki aia nu a auzit cat de importante sunt stelutele?! :roll:
[/quote]

Evident nu sunt acolo sa alerg dup;a cai verzi pe pereti! Si mie imi plac $$$ mai mult decat stelute, voturi etc! :mrgreen: Insa cand esti model nou, si incerci sa te ridici, trebuie sa iei in calcul toate aspectele care te-ar putea ajuta face acest lucru! Pt o luna, incerc sa uit de incasari, si singurul scop va fi listarea in primele 2-3 scroluri pe pagina! Daca asta inseamna sa am profil pus la punct+stelute etc , asta voi incerca sa fac! :mrgreen: cand iei acele stelute inseamna ca iei si banuti, ca doar ele vin 90% in urma sesiunilor pvt!
Bafta si spor la $$ :)
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

adica

e un model promovat de lj pentru a fi dat exemplu celorlalte modele(studiouri)
tehnic - impecabil (lumini, hd)
decor impecabil - (cromatica ambientala perfecta, luxury, etc)
prezenta - impecabila (miscari controlate, fetishuri subtile in free - training profi)

afiseaza o viata highclass, marci highclass, iesiri mondene, vip etc(POZE, imagine)

revenind la statistica si private - 70%din privatele in care AM intrat nu mi se parea sa ii fie vreun membru in pvt ..
iti hranesti catelu? plictisita, rasfoiesti o revista pe marginea patului? iti aranjezi florile in vaza de pe noptiera? sau pur si simplu stai cu privirea in tavan? WTF?? ar fi frumos sa fie privatele pe lj asa dar eu cunosc alt fel de prv.

..si nu sunt stele, sunt ratinguri, 1600 ratinguri de 5* > 50.000 ratinguri de 4*

Sa faci 50-60.000$ pe un site plin de prv de 5min care mai mult te incurca, cu barbati de 2min ..mi se pare super aberant.




ZIC EU
money - illusion of freedom
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stiti cand era oferta aia pe lj ca memebru nou, 10 pvt tease for free? eh, de fiecare data cand intram pe nikki, mereu nu parea sa fie in pvt adevarat chit ca statea 4 5 ore acolo...adica no show, no nothing...statea intinsa de multe ori, sau alteori statea in fund ca si cum sta in free.. doar ca nu scria nimic...adica ea mai mult era ca in member , unde intri sa te relaxezi 5 10 minute, cand nu mai poti, da nu vrei sa inchizi siteul....pai wtf de pvt e ala care il face ea? si sa intamplat sa o gasesc asa de f multe ori.....
mam uitata si la litteredbunny, adica cum intra in pvt o lasam putin sa faca ceva, apoi intram..pai da, frate, show de show...bea, fuma, dansa, pussy la cedere, vorbea cu voce, dar cel putin stiai ca e pvt adevarat nu ca la nikki.....
Imagine
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si se pare ca face treaba buna.[/quote]

ziceam asta, pentru ca la scurt timp au aparut si copiile made in ro, cu mult hauriu si gutza pe fundal

http://uploadimage.ro/viewer.php?file=0 ... a_klss.jpg

si in loc de porsche cayenne, ursulet din '93



vin dolarii ca pe banda ...lol
money - illusion of freedom
nudaunume
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 108
Membru din: 01 Feb 2014, 20:40
Has thanked: 0
Been thanked: 0

dulcyka_sexy scrie:stiti cand era oferta aia pe lj ca memebru nou, 10 pvt tease for free? eh, de fiecare data cand intram pe nikki, mereu nu parea sa fie in pvt adevarat chit ca statea 4 5 ore acolo...adica no show, no nothing...statea intinsa de multe ori, sau alteori statea in fund ca si cum sta in free..
Mii de scuze pentru off-topic ,dar eram curios la ceea ce ai spus tu. Daca treci pe member chat ,apari ca si cum esti in privat sau cum? Ca nu am inteles exact.Eu credeam ca in member chat e exact ca in free doar cu 5% mai putin si fara guesti. Tu dadeai sneak peek sa vezi sau cum e ?
spk_admin
User Junior
User Junior
Mesaje: 53
Membru din: 10 Aug 2014, 02:31
Has thanked: 0
Been thanked: 0

poi treci in member chat tată si cauta-te pe site ;)
money - illusion of freedom
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”