Probleme inregistrare ImLive

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Ama_lia
Mesaje: 9
Membru din: 22 Apr 2014, 09:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna tuturor!

Sunt noua in domeniu si mi-am cam prins urechile cu ImLive. La pasul 2 unde se completeaza date personale pt inregistrare imi tot da o eroare 'We could not process your registration.
Please complete the fields highlighted in red." Am verificat de 100 de ori, nu e nici un field necompletat si totusi imi apare asa.. Nu inteleg de ce. Am gandit ca poate e din cauza modalitatii de plata asa ca am conectat Payoneerul la ImLive si tot nimic, acelasi mesaj. E posibil sa fie vreo eroare de la ei?
A mai patit cineva asa?
Please help :(

P.S.: Sper ca nu am repetat topicul, am cautat informatii referitoare la problema mea si nu am gasit.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Nu îmi este foarte clar ce nu e în regulă acolo dar te poate lămuri Host Representativ-ul lor cu siguranță.
O cheamă Chloe şi o poți adăuga pe skype: Chloe_ImLive
Cred că asta ar fi cea mai rapidă şi eficientă cale, noi aici putem doar încerca să ghicim, pe când ea poate verifica exact la sursă. Good luck!
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”