Jasmin World AWSUMMIT - JUNE 18, 2014

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Nu-mi mai amintesc exact tot ce s-a spus ... :oops:

Renuntat la toate criteriile de afisare pe site care pot fi manipulate artificial:
- vezi studiouri care si-au facut conturi de membri si si-au votat in disperare modelele ( nr. rate si Award points mai nou )
- vezi modele care arata totul in free si se milogesc ca disperatele pentru voturi/points
- vezi membri si guesti care se comporta in free ca niste stapani de sclavi doar pentru ca Jasminul le da posibilitatea sa voteze pe gratis modelele iar astea mai slabe de inger asculta ca niste cretine ceea ce creeaza pe site impresia ca toate ar trebui sa ne comportam ca niste decerebrate.

Afisarea pe site in functie de criteriul: Free chat, Member chat, Private chat. Ce sens are sa tot vada membri ca x, y si z sunt in pvt 90% din timp când acel loc in pagina ar putea fi ocupat de alt model? Daca membrul vrea sa intre la una care e deja in pvt, sa aleaga criteriul Private chat si sa-si aleaga modelul de acolo ( ceva de genul Streamate unde fetele deja ocupate nu mai ocupa un loc in primele pagini ). Chiar daca sunt in pvt pe Streamate si nu mai apar in primele pagini te asigur ca imi intra o gramada de membri noi in pvt care asta urmaresc. Sa fiu deja in pvt, direct in actiune, ei nefiind interesati de un contact ci doar de a privi.

OK, sper ca astea nu s-au mai scris si mi-am platit datoria fata de Bratty :D
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

SFG2707 scrie:
OK, sper ca astea nu s-au mai scris si mi-am platit datoria fata de Bratty :D
Mai mult decât onorabil. Mulțumesc.
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
star87
Mesaje: 27
Membru din: 19 Ian 2013, 20:09
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Îmi permit să vin și eu cu o propunere dacă se poate. Ar fi normal și frumos din partea lor ca suprizele (tips-uri cum ei înșiși le denumesc) să fie în întregime ale modelelor. Așa cum și în viața reală cadoul sau bacșișul nu îl împarți cu șeful de altfel.
Avatar utilizator
googlefun
VIP
VIP
Mesaje: 1701
Membru din: 25 Oct 2006, 20:28
Localitate: Delta Dunarii (Chilia Veche)
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

star87 scrie:Îmi permit să vin și eu cu o propunere dacă se poate. Ar fi normal și frumos din partea lor ca suprizele (tips-uri cum ei înșiși le denumesc) să fie în întregime ale modelelor. Așa cum și în viața reală cadoul sau bacșișul nu îl împarți cu șeful de altfel.

E-hey, ce bine ar fi . :D
Pe mate la fel trimite cate unul cate GOLDS $20 si se mira ca vede "putin" .I-ti vine sa-l intrebi : bai nene cat ai vrea sa vezi de $6 , ca eu atata primesc :?: :!:

Intr-o saptamana am fost plecat , nu am stat deloc si am deschis doar sambata dupaamiaza :Un singur membru a intrat cat am stat la pc . Omul era in pauza la cazino cica (adica in camera la hotel ) si pe parcursul show-lui de 30 minute ( aprox $30 colectati) trimite golds 4 buc X $ 50 .WOW !...WOW dar eu nu am facut saptamana aia nici minimul de $100 .S-au adunat vreo $ 90 si ceva :(
Pe de alta parte , daca ar fi asa sa pastram tot baccisul ca in real life ,s-ar duce vestea , membrii ca sa te recompenseze ar alege doar golds/tips ...iar site-ul ar lua-o la valeeee :D .Iar fara site puternic ..adio orice tips .
Si tot ca in real life , daca ai un sef de sala exigent ( adica nu e fraier ) ...te pune sa imparti baccisul si cu el si cu cei de la bucatarie pt ca cei care colecteza banii direct de la client( adica tu , eu ) sunt doar mesagerii ..echipa care munceste fiind mult mai mare in spate si normal e sa ia si bucatarul care sta inchis intre oale /borcane/aburi/coji de cartofi .Altfel scuipa in mancare :D ...seful de sala numai supravegeaza sa intuiasca cand ai nevoie de o scobitoare...ar pleca si el de acolo sa fugareasca vreo camerista :P
Nici boxerul care face toata munca in ring /e adulat de multime si ...iese pe targa mai mult mort decat viu (cateodata ) ...nu pastreaza toti banii pt el .
Asa ca regulile sunt ..reguli .
Din pacate pentru noi :( .
Din fericire pentru binele ..tuturor :)
Problema reala ar fi cu nenorocitul ala de procent de 30% din pct meu de vedere .
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Sa nu mai afiseze niciodata topul banilor din motive obiective gen hateri,romani,romani,romani:))))

Ma bucur ca au luat decizia asta ,sper sa nu mai revina asupra ei :lol:Pot afisa un top ca ifriends dar fara sume :wink:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

pocahontas scrie:Sa nu mai afiseze niciodata topul banilor din motive obiective gen hateri,romani,romani,romani:))))

Ma bucur ca au luat decizia asta ,sper sa nu mai revina asupra ei :lol:Pot afisa un top ca ifriends dar fara sume :wink:
La mine apare :?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

SFG2707 scrie:
pocahontas scrie:Sa nu mai afiseze niciodata topul banilor din motive obiective gen hateri,romani,romani,romani:))))

Ma bucur ca au luat decizia asta ,sper sa nu mai revina asupra ei :lol:Pot afisa un top ca ifriends dar fara sume :wink:
La mine apare :?
La mine nu mai apare top 5,la ala m-am referit .Mai apare la cineva top5?? :roll:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
JustMee
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 15 Ian 2014, 16:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

la mine apare :? :? :?
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Eu zic că top 5 e cu dus întors. La unii se lasă cu poftă de muncă, ambiție constructivă şi multă motivare, iar la alții cu programări la dentist, de la scrâşnit prea mult din măsele a invidie şi oftică, de aici şi toată lumea puhoi să vadă ce-o avea X de face atâția bani, ia hai să atârn la ea în free nițel să-i fur secretul, iar dacă nu, măcar să împroşc noroi. Ăştia-s oamenii în orice domeniu.
Poca, şi eu văd top 5.
Te-au sabotat sau a revenit şi la tine? :D
Business Woman of The Year Winner BucharestSummit Awards 2017-2018
YNOT 2015-2016-2017 Businesswoman of the Year Nominee
XBIZ 2016-2017 - Live Cam Model of the Year Nominee
AVN 2017 - Best Solo Girl Website Nominee
AVN 2016-2017- Favorite Cam Girl Nominee

http://domsociety.ro
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Mdea,la mine s-a schimbat de ieri pagina de logare ,apare diferit ca pana acum si am gasit undeva topul pana la urma numai ca apare total luna la top 5 nu cum aparea inainte,speram sa nu-l mai afiseze :( ,m-am bucurat degeaba...
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”