Cont xlove

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
flory123
Mesaje: 3
Membru din: 09 Feb 2014, 20:19
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna,am lucrat pe xlove la categoria lesbi cu o fata care acum nu mai poate lucra intretimp am gasit alta fata si nu stiu ce trebuie sa fac mai exact sa nu fac vreo tampenie :D ori trebuie sa le trimit email sa imi inchida vechiul cont si abea dupa acea pot sa imi deschid alt cont sau pot deschide alt cont cu noua fata fara probleme fara sa il inchid pe cel vechi???
SoulCams Models Studios wanted
mike2414
User Junior
User Junior
Mesaje: 96
Membru din: 22 Mai 2013, 19:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

flory123 scrie:buna,am lucrat pe xlove la categoria lesbi cu o fata care acum nu mai poate lucra intretimp am gasit alta fata si nu stiu ce trebuie sa fac mai exact sa nu fac vreo tampenie :D ori trebuie sa le trimit email sa imi inchida vechiul cont si abea dupa acea pot sa imi deschid alt cont sau pot deschide alt cont cu noua fata fara probleme fara sa il inchid pe cel vechi???
Daca ai vechiul cont facut la un studio atunci respectivul studio trebuie sa iti inchida contul si sa isi dea acceptul la site ca "te lasa" sa lucrezi alt undeva sau ca model independent. Daca vechiul cont e facut de tine acasa doar dale un email si spunele sa til inchida pe cel vechi. bafta la banuti
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”