Vreau sa lucrez de acasa

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
kitty23
Mesaje: 6
Membru din: 05 Dec 2013, 12:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Multumesc mult Adrian pentru ajutor. Ma bucur ca intalnesc aici si persoane intelegatoare care explica si ajuta cu calm.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
isti
Mesaje: 48
Membru din: 05 Dec 2008, 21:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu exista secret in vdch.Poti face banii fetelor din top cu o singura metoda.STAND ONLINE CAT MAI MULT 6-8-1O ORE.Nu e nevoie de multe site-uri deschise simultan. Unul este de ajuns , maxim doua.Daca suspectezi anumite probleme tehnice intrebi suportul, poti intreba si membrii daca cam-ul este ok.Din punctul meu de vedere nu ai nevoie de studiou, tot ce e scris pe forum este suficient.Good luck!
Avatar utilizator
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 475
Membru din: 22 Sep 2012, 19:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna kitty, am dat accept, ma bucur ca ai reusit sa afli cum sa dai de mine: :D ne citim, bafta acolo
Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

isti scrie:Nu exista secret in vdch.Poti face banii fetelor din top cu o singura metoda.STAND ONLINE CAT MAI MULT 6-8-1O ORE.Nu e nevoie de multe site-uri deschise simultan. Unul este de ajuns , maxim doua.Daca suspectezi anumite probleme tehnice intrebi suportul, poti intreba si membrii daca cam-ul este ok.Din punctul meu de vedere nu ai nevoie de studiou, tot ce e scris pe forum este suficient.Good luck!
Asta este o informatie putin eronata din punctul meu de vedere,nu este suficient sa stai 6-8=10 ore online si o sa faci banii fetelor din top,sunt sute de fete care stau orele astea online si din pacate sunt foarte putine care sparg gheata topurilor,iti trebuie mult mai mult,iti trebuie aspect in primul rand,atitudine,pret mare.Daca e sa o luam asa ,o fata grasuta sau care sta plostita acolo poate sta si 24 de ore online ca va face tot 15 maxim 50 usd cu care va intra in top never.Daca nu esti genul care se cauta nu ai nici o sansa la ora actuala ,cu studio sau fara studio.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu chair va invit calduros , sa vizitati xcams.be , sa vedeti cum ,, nu exista ,, nici un secret in vdc si cum fete superbe , stau sa se multumeasca cu mia de euro pe luna stand online 12-14 -16 ore zilnic

uneori degeaba exista munca multa si poate si aspect fizic , daca nu exista know how ul de a scoate banul din buzunarul clientuliui ...... esti praf total
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”