Ce se intimpla pe situri?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
lovex
Mesaje: 2
Membru din: 30 Noi 2013, 10:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna dimineatza tuturor...mam trezit cam somnoroasa si bineinteles putin intoarsa pe dos:((,nimik pe situri de o saptamina si ceva,voua va merge la fel de greu?Am facut tesing, zimbet mereu, muzica ok,draguta cu clientii care intrau in chatul meu.Dar e jale cu privaturile, nu se mai fac bani, sau am eu o pb?Daca ati intimpinat pb asta,spuneti-va oful aici,sau poate stiti motivul.Spre exemplu xlovecam sau euro merge super greu,clienti nimik?CE SA INTIMPLAT...HELP DA 8) CA STITI CEVA...VA DORESC UN WEEK END SUPERB SI LA MULTI ANI CELOR CE ISI SERBEAZA ZIUA DE NUME :*:)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Maleficent
Veteran
Veteran
Mesaje: 935
Membru din: 10 Noi 2005, 12:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0

la mine merge foarte prost de 2 saptamani.am asteptat sa treaca thanksgiving si black friday(deja mi s a aplecat de la atat black friday )sper sa ineapa sa miste mai bine.Mai cunosc cateva persoane care se plang
lovex
Mesaje: 2
Membru din: 30 Noi 2013, 10:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna din nou...si iata ca am asteptat sa treaca black friday, si nimik :evil: .....e jale pe situri, cel putin xlove a scazut dramatic :? ,de la 400-500 la perioada, acum in 7 zile 18 euro....eu una as vrea sa ma impusc....merge de kaka....stiti dc a scazut asa rau xlove? :?: :cry: :cry: :cry:
Avatar utilizator
evaeva1
User Activ
User Activ
Mesaje: 366
Membru din: 20 Apr 2013, 09:05
Has thanked: 21 times
Been thanked: 26 times

huummm cred ca depunde de siteuri.... adica, francezii sunt maxim de perversi, insa maxim de zgarciobi :lol: :lol: :lol: ma gandesc totusi poate au cheltuieli se pregatesc de sarbatori! Habar nu am , eu nu ma pot plange deloc, chiar vorbeam cu cineva ca nu se simte deloc aerul sarbatorilor si a momentelor dedicate familiei, pe site ul pe care lucrez!
kharma13
User Junior
User Junior
Mesaje: 71
Membru din: 15 Oct 2012, 15:56
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si eu am observat ca in ultimele saptamani imi merge mai prost dar trebuie sa recunosc ca si cheful de munca e plecat in vacanta:) Dar de regula decembrie este o luna foarte buna ,in fiecare an a fost una din cele mai bune luni la incasari..trebuie doar sa intru on cu chef si sa ma motivez:) Spor la treaba !
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”