Campania - Nu Fi Naiva

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Taisia
Mesaje: 2
Membru din: 01 Dec 2016, 07:25
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna seara tuturor!
Ma numesc Tatiana si va urmaresc de ceva timp.
Am indraznit sa imi creez cont si sa va scriu in speranta ca voi primi cateva sfaturi si ajutor.
Din putinele mele economii mi/am achizitionat un laptop hp si o camera Logitech c920 stiu ca poate unii dintre voi veti rade de mine de aceste achizitii pentru videochat dar acesta a fost bugetul meu.
Bun, am reusit sa imi fac un cont de model independent pe unul dintre siturile care sunt in top aici.
Eu voi lucra cateva ore pe noapte,deoarece am un job full-time si un copil pe care il cresc singura.
La un studio nu pot apela , nu din motivul ca sa nu impart banii cu ei, ci pentru simplul fapt ca nu pot avea un program fix si de aceea nu vreau sa incurc pe nimeni.
As dori sa va intreb, daca bineinteles voi intampina probleme in acest inceput de drum, pot cere aici sfaturi si indrumari? Va multumesc tututor :?:
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Bună Tatiana,

Nu are nimeni de ce sa rada de tine. Este de apreciat faptul ca vrei sa faci ceva și cu siguranță sunt persoane care au început cu mai puțin decât tine. Important este sa încerci sa intri cam la aceleași ore în fiecare noapte, pentru a fi mai ușor membrilor sa te găsească.

Daca ai întrebări poți sa le adresezi aici (dar e indicat sa citești bine forumul înainte)


Spor acolo și succes
Adrian
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
AmelieSlade
Mesaje: 28
Membru din: 11 Iul 2019, 12:50
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Mi se parre atat de bine ce zici! Ai perfecta dreptate, continua cu postari in genul!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”