Video Chatul si Rusinile Prostesti

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut tuturor,

Azi voi vorbi putin despre Rusinea in video chat, perceptia mea doar atat..


1. Rusinea de a zambi

Tipic Romanesc, modelul in capul ei.. Pai cum sa rad ca proasta, daca nu am motive sa rad?.. Nu mama nu razi ca proasta.. razi ca o actrita pentru ca asta e rolul tau acolo.. esti pe site sa faci oamenii horny sa se simta bine, sau sa ii ajuti sa se descarce de frustrarile zilnice.. asta e meseria.. unii scapa de frustrari prin LABA, altii combina LABA cu o fantezie erotica, altii vor sa isi spuna problemele familiale, altii cauta posibila iubita, altii cauta sfaturi, altii alinare sufleteasca, altii au fetishuri etc etc etc. Daca tu faci pe mortu' in papusoi, stai cu o fata din aia ca dupa razboi, nu e logic ca fuge lumea de tine? Daca nu ai buna dispozitie te pot intelege, dar te-ai gandit vreodata ca iti poti aduce buna dispozitie daca vrei.. poti citi un banc, iti poti pune filme cu Stan si Bran pe youtube sau Bennyhill.. sau orice alt comendiant care sa te bine dispuna.. si ai sa vezi cum induci rasul.. sau zambetul.
Iti tot repet de 10 ani, corpul fara FATZA nu trasmite emotie, e natura moarta, incearca sa faci tot posibilul sa ai FATZA vizibila in camera in 90% din cazuri, dar o fatza din asta care transmite emotie pozitiva, care te invita la socializare, nu la apasat butonul CLOSE CHAT.
In categoriile de Fetish intervin alte chestii, eu le stiu, dar nu vreau sa fac un post de 50 de pagini care oricum va fi greu de citit de utilizatori.. clar e ca sunt situatii in care modelul trebuie sa transmita nervozitate prin expresia fetei, sau suparare, sau mister, spaima etc..
Pentru ca majoritatea modelelor de video chat nu simt chestiile astea cand lucreaza, e mai greu sa vina natural si atunci trebuie sa te antrenezi ca o actrita. Ca sa intelegi mai bine.. un actor bun.. ca sa poata sa faca rolul ala care il vezi tu la televizor, poate se antreneaza luni intregi in fata oglinzii, unii din ei chiar se duc si traiesc similar ca personajul respectiv pentru a putea reproduce rolul.. asta inseamna sacrificu enorm.. asa voi din afara va uitati la film si ziceti.. mama ce frumos.. dar draq ala a muncit de i-au sarit mucii ca sa te tina pe tine in priza 2 ore. Sunt foarte putine modele care pun LA PASSION in munca lor, restul clar lucreaza pentru bani, dar daca vrei bani adevarati trebuie sa inveti sa transmiti si Emotie, adica sa devi o actrita adevarata, o prestatoare de servicii de calitate. Cum nu exista facultate pentru video chat, trebuie sa te auto-educi...
Daca tu ai vedea un actor, un cantaret cum se antreneaza inainte de rol.. cu siguranta ai zice ca e nebun, pentru ca vorbeste singur prin casa, vorbeste singur in fata oglinzii, repeta rolul de sute de ori, uneori chiar de mii de ori, pana iese flowless aproape.
Modelele din America sau alte tari puternice, au mult mai mare success nu pentru ca le plac clientilor mai mult ci pentru ca aleg meseria asta si din putina pasiune, nu doar pentru bani, le place ce fac.. si la ele multe chestii vin natural pentru ca sunt crescute in LIBERTATE ADEVARATA. In educatia Romaneasca ani de zile s-a aplicat lectia cu traume, nu face x, nu face y, taci din gura ca te bat, etc.. se aplica multe restrictii tampesti si din aceasta cauza foarte multe modele din Romania au avut mari probleme sa inteleaga activitatea asta. Pentru ca ce este natural pentru o fata din USA de exemplu, pentru Romanca este scos parca din filmele sf sau este prea extrem. AspenRae dupa Myfreecams e exemplul ideal, multe o vedeti probabil ca pe o descreierata, dar eu va spun ca e o fata de nota 100+ doar ca multi dintre voi se iau dupa aparente.. Ea se distreaza face bani cu sutele de mii in timp ce multe dintre voi va uitati si va minunati si nu intelegeti nimic. LittleRedBunny sau NickyDiamond dupa Livejasmin iar sunt exemple de nota 100+ voi le vedeti defectele eu le vad calitatile, ele lucreaza cu placere, voi lucrati ca si cum ar sta cineva cu sataru' la capul vostru.


2. Rusinea de a vorbi despre voi

Bai nene, esti sub protectia anonimatului, atat timp cat nu dai date personale, poti sa iti povestesti acolo toate trairile, atat in free chat cat si in private chat, ca sa te cunoasca lumea mai bine.. sa stie cine esti.. sa iti gasesti clienti pe aceeasi unda ca tine.. daca tu vorbesti doar de “come in pvt bb” si le arati doar buci si tate, cand vreodata o sa ai clienti de calitate, sau cand vreodata o sa te respecte un client mai mult, sau cand vreodata o sa se deschida si clientul la tine, daca tu nu te deschizi la el. Au ajuns Asiaticele sa fie mai deschise decat Romancele draq.. zici ca suntem in Zona Crepusculara. Chiar asa v-au spalat astia creierul de tot? Ati uitat sa mai visati chiar total?

3. Rusinea de a intreba clientul

Nu iti mai fie teama sa comunici cu clientul, pune intrebari.. de orice tip.. incepand de la intrebari cu caracter erotic pana la intrebari existentiale.. nu mi-o impinge pe aia ca nu ai cu cine ca toti vor repede.. ca eu si altii iti spunem ca te inseli amarnic. Acelasi client care pe tine te fute la icre sa bagi sa faci sa dregi, in 2 minute, la alt model sta 2-3 ore in privat din care 20 de min show si restul vorbe.. DE CE? Iti spun eu de ce.. pentru ca nu are ce vorbi cu tine, fie ca ai rusine prosteasca in tine.. fie ca nu ai cultura generala, fie ca nu vrei sa auzi ce are si clientul de spus.. nu esti o buna ascultatoare.. In conditiile astea cand o sa ai vaginul facut pilaf de la atatea penetrari si o sa curga candida din el.. si o sa ai ovarele umflate.. plus chisturi, plus rani pe colul uterin... sa nu te aud ca vi pe forum si plangi.. ca nu clientul a fost de vina.. ci doar tu.. ca nu ai stiut sa iti impui personalitatea ai fost foamea in gat dupa bani si nu te-ai gandit si la tine.. dar si la client.
Duc un pic discutia si spre prostitutie, cele mai tari prostituate alea care fac in sange orice barbat.. sunt cele care se implica.. fac barbatul sa se simta ca un REGE, mai are ala putin si crede ca e chiar IUBIRE intre ei.. pleaca de la ea de zici ca a tras iarba vreo 2 zile incontinuu.. vede numai inimioare roz..
Ar trebui sa invatati chestiile astea de la ele.. si sa le aplicati in meseria voastra.. mai ales ca la voi nu exista contact fizic ar trebui sa va fie de n ori mai usor.

4. Rusinea de a purta lucruri care voua nu va plac

Bai nene, barbatul va vede altfel, voi poate va vedeti urate intr-un anumit outfit, dar noi poate tocmai ce considerati voi naspa, ne face pula tare. O culoare anume de outfit, o zdreanta de bluza, un colier anume etc.. Incercati sa purtati orice indiferent daca va place sau nu, experimentati ca nu muriti draq, daca te imbraci zi de zi aproape la fel.. ce sloboz sa mai atragi ca se plictisesc toti.. mai ales daca nu ai pregatire suficienta sa ii intreti prin comunicare.

5. Rusinea de partenerul de viata

Pentru ca fetele in general sunt mai sufletiste in relatie, le este rusine sa puna prea multa implicare in site pentru ca simt ca isi inseala partenerul, sau ca pe el l-ar deranja.. Pai in sloboz e lumea virtuala.. iti garantez ca partenerul tau in 99.9% din cazuri nu are nici o problema sa te futa pe tine si sa se gandeasca la Angelina Jolie in timp ce iti penetreaza gura, vaginul sau gaoaza.. Asa suntem noi barbatii.. dar tot va iubim in sloboz.. Multi dintre noi probabil regratam ca nu ne-am nascut in tarile alea unde barbatul are dreptul la 7 neveste.. In acelasi timp foarte multi barbati nu au probleme sa te insele, dar ei tot la tine se intorc pentru ca pe tine te iubeste.. restul sunt doar aventuri.. SEX.. amante etc.. In conditiile astea.. ce sloboz iti e rusine sa te simti si tu bine pe site.. macar un orgasm la 2-3 zile sa ai ca sa te mai liberezi si tu de frustrari. Nici macar nu trebuie sa ii spui ca l-ai avut, daca sti ca s-ar supara. Acum nu te duce la el sa il iei la rost si sa dai vina pe mine ca te-am luminat.. ca nu am chef sa ma bat cu lumea din cauza ta :) Eu te invat, tu ciocu mic si actiune. Daca il prinzi in fapt.. invata sa il ierti.. fai zile negre o perioada dar iarta-l.. ca iti garantez ca 90% dintre noi suntem la fel.. si ai mari sanse sa scapi de dracu si sa dai de tacsu... ca sa il pedepsesti daca vrei razbunare.. poti cel mult sa te duci si tu la o aventura.. faci o poza si ii arati..
Cam asta e motivul pentru care rata de divort a crescut la cote uriase in toate tarile cu DEMOCRATIE ADEVARATA, lipsa de comunicare si transparenta in cuplu.. daca mai sunt si copii la mijloc .. e mai naspa. Iubire e una.. Sex e alta.. invatati sa faceti diferenta intre ele.. si poate poate in vreo 10 ani va treziti din somn. Daca sunteti din astea super geloase, cu ochii rosii si spume la gura.. exista si alternativa de pastila in pahar care probabil il va tine cu pula blegita cu zilele, dar apoi cand aveti nevoie de ea.. o infigeti asa flescaita.. aia e.. sau il puneti sa va dea limbi.. sa va frece lindicu'.. nu stiu..


6. Rusinea de societate

Pai ti-am mai zis, invata sa te mandresti cu meseria ta, sa te lauzi cu ea, sa te mandresti cu tine.. si ai sa vezi cum si ei raman cu gura cascata.. s-ar putea sa ai si supriza sa te roage sa ii bagi si pe ei la treaba. .asa cum am patit si eu de mai multe ori. Am avut si caz de m-a oprit necunoscut pe strada sa ma roage sa ii bag prietena pe chat.. aflase dupa la altii.. Cu cat te pitesti mai tare, iti e rusine mai tare cu ce faci, cu atat iti agravezi situatia .. e simplu.. cu cat esti mai nonconformista cu atat iti faci mai mult bine tie.
Va spun si o faza, o intamplare ce mi-a povestit un prieten bun, faza de acum 10 ani sau mai bine.. accident pe strada... soferita intr-o masina super scumpa si unul cu o dacie.. vina a fost a soferului.. Se da femeia jos din masina super nervoasa si ii zice omului cat poate de tare.. de fata cu vreo cativa zeci de spectatori... “Baaaaa tu sti cata pula am supt eu sa pot sa imi permit masina asta” la care toti erau masca :) asta e spiritul nene...


7. Rusinea de Dumnezeu

Fata mea, Dumnezeu te-a lasat pe pamant sa descoperi viata.. nu sa o ingradesti, faptul ca iti bagi un degetzel in curuletz ca sa te simti bine, ala nu e pacat.. popa poate o sa iti zica ca e pacat, dar popa ala se ghideaza dupa niste texte care nu au mai fost actualizate la realitatea prezentului de sute de ani draq.
Romanii se futeau si in cur, si intre barbati, si intre rude, si orgii si pula mea.. si nu i-a mai pedepsit nimeni. Baga cu incredere degetul la gaoaza, poate faci si o clisma in prealabil ca nu te va lovi traznetul, cel mult vei avea orgasmul vietii. Tu daca lucrezi cum trebuie, faci o gramada de barbati si femei fericiti, cum draq sa te pedepseasca Dumnezeu cand tu aduci placere si eliberare de stres atator oameni.
E pacat atunci cand desconsideri acei oameni, cand te simti mai importanta decat ei, esuezi in a intelege, razi de ei ca proasta, ii barfesti, ii critici pentru libertatea lor sexuala etc.. ala e pacatul.. aici e marea buba datorita careia foarte multe modele nu fac bani multi. AAA ca mai barfesti asa un pic la o cafea cu fetele, aia e ok, dar conteaza ce iti ramane in cap dupa experientele astea. Nu, ei nu sunt ciudati, au mai multa libertate de exprimare sexuala sau mentala decat tine.. tu daca nu ai experimentat nu ai cum sa intelegi, deci esti incuiata...Deasemenea nu te mai minuna ca proasta si nu mai rade de modelele care sunt capabile sa faca chestii care tu nu le poti face.. asta e iar pacat.. pentru ca fiecare om e diferit si fiecare om face ce vrea pula lui.. atat timp cat pe tine nu te deranjeaza cu nimic.. nici tu nu ar trebui sa il deranjezi pe el. E viata ei, face ce vrea cu viata ei. Sunt fete care nu pot simti orgasmul adevarat daca daca isi baga mana pana la cot in cur.. asa le place lor.. sau o fac pentru ca pot.. au antrenament.. pe multe dintre voi va scarbesc chestii de genul.. pentru ele e natural.. Nu zice nimeni sa faceti si voi la fel.. dar ideea e sa acceptati ca exista si oameni diferiti care nu gandesc la fel ca voi.. si faptul ca isi poate infige ditai bata de baseball in cur, nu il face inferior voua.. din contra intr-un fel e superior pentru ca a depasit anumite limite.


Voi ce alte rusini mai stiti?

Cu stima, Ionut
These users thanked the author SAD^^EYES for the post:
OneSecret (19 Ian 2023, 19:28)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Aoleu Doamne,cat am putut sa rad....esti Total :))
Si ai dreptate suta la suta,din pacate ai uitat sa spui ca majoritatea femeilor spun ca sunt virgine si cand au pula in pizda:))))Am mai spus eu acum multi ani,ne facem operatii peste operatii,ne smulgem,punem pielea,tate,pizda din temelii la loc dar nu facem anal ''ca doare''. :lol:
Unele stiu sa profite de absolut tot in viata,altele mor si nu stiu pentru ce au trait.......
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

cu riscu de off topic dar cred ca e mai nimerit aici lol,deci de ce oare barbatii isi pot da drumu doar uitandu-se la niste poze?
oare cate femei platesc sa intre in pvt ?oare placerea la barbati e mai mare decat la femei atunci cand se masturbeaza ? oare cate femei intra la boys in free se freaca la pasarica si isi dau drumu ???lool nu stiu ma gandesc...

oare cate femei se excita cand vad pantofi sau chiloti cu iz barbatesc ? cate din ele au orgasm cand un mascul geme da din cur fara sa-l poata atinge ?hmm ciudat...cata intensitate exista in ouale barbatilor ...cateodata sunt geloasa :twisted:

as vrea sa fiu barbat cateva ore !!!!!!!!!

cred ca e foarte funny sa ai o excrescenta cu care sa te joci toata ziua,s o bagi prin toate gaurile,sa se ridice de la adierea vantului,sa nu ai teama de nimic,da vreau sa fiu barbat ! lol
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Eu ma intreb prin camera cui o fi nimerit Sad de a iesit atat de traumatizat :? :lol:
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SFG2707 scrie:Eu ma intreb prin camera cui o fi nimerit Sad de a iesit atat de traumatizat :? :lol:
Buna mama, ma auto traumatizez ca sa nu uit niciodata de unde am plecat, stai linistita.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

SAD^^EYES scrie:Buna mama, ma auto traumatizez ca sa nu uit niciodata de unde am plecat, stai linistita.

Cu stima, Ionut
Cand vrei sa uiti de tot ... pay me a visit :lol:
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SFG2707 scrie:
SAD^^EYES scrie:Buna mama, ma auto traumatizez ca sa nu uit niciodata de unde am plecat, stai linistita.

Cu stima, Ionut
Cand vrei sa uiti de tot ... pay me a visit :lol:

Multumesc de invitatie SFG, dar nu ma lasa nevasta-mea, sunt tinut cam sub papuc asa si daca o comit oricum isi da seama imediat, ca eu nu prea stiu sa mint.. cand scot porumbei pe gura ma fac rosu la fatza. Asa la o iesire din asta sa depanam povesti in grup, no problem, cand mai organizam iti trimit PM.. Eu te-am invitat pe Transfagarasan dar nu ai vrut sa vi.. :)

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Era o gluma Sad, cu un sambure de adevar :D
Samburele de adevar se referea la faptul ca nu toate romancele suntem atat de anoste si frigide pe cat ne crezi tu. Nu ai nimerit tu in camera in care trebuia, ca nu-ti mai venea sa generalizezi cu atata usurinta acest subiect :wink:
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SFG2707 scrie:Era o gluma Sad, cu un sambure de adevar :D
Samburele de adevar se referea la faptul ca nu toate romancele suntem atat de anoste si frigide pe cat ne crezi tu. Nu ai nimerit tu in camera in care trebuia, ca nu-ti mai venea sa generalizezi cu atata usurinta acest subiect :wink:
Eu pe tine te cred :) dar vorbesc la global, statistici etc.. in urma socializarii cu mii de femei in ultimii 10 ani, plus mii de modele observate direct pe siteuri.
In plus eu mesajele astea le dau pentru cele inhibate care se regasesc in textele mele, automat nu se aplica pentru femeile very open-minded.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

sweetgirl scrie:cu riscu de off topic dar cred ca e mai nimerit aici lol,deci de ce oare barbatii isi pot da drumu doar uitandu-se la niste poze?
oare cate femei platesc sa intre in pvt ?oare placerea la barbati e mai mare decat la femei atunci cand se masturbeaza ? oare cate femei intra la boys in free se freaca la pasarica si isi dau drumu ???lool nu stiu ma gandesc...

oare cate femei se excita cand vad pantofi sau chiloti cu iz barbatesc ? cate din ele au orgasm cand un mascul geme da din cur fara sa-l poata atinge ?hmm ciudat...cata intensitate exista in ouale barbatilor ...cateodata sunt geloasa :twisted:

as vrea sa fiu barbat cateva ore !!!!!!!!!

cred ca e foarte funny sa ai o excrescenta cu care sa te joci toata ziua,s o bagi prin toate gaurile,sa se ridice de la adierea vantului,sa nu ai teama de nimic,da vreau sa fiu barbat ! lol
Buna Sweet,

Sunt destule femei sa sti, majoritatea lesbi dar si cele asa zis "nimfomane", atat si cele foarte normale... va spun, sexul e leac puternic pentru multe "boli" dar sa sti sa il faci si cu ceva implicare emotionala, o discutie dupa sex etc.. nu doar tac pac pula in pizda si gata...si asta ma oftica pe mine la video chatul asta... si trebuie educatie multa atat pe partea de clienti cat si pe partea de modele. Eu clar mai exagerez in mesajele mele, dar o fac cu un scop.. am mai explicat.. daca nu exagerezi.. lumea nu reactioneaza.. tre sa dai electrosocuri mentale..ca omu' sa inceapa sa aplice macar 10% din ce citeste.. apoi cand va observa ca lucrurile se schimba in bine, va intelege cu forte proprii anumite chestii si ii vor functiona motorasele mai bine.
Sunt modele care la nivel de educatie, cultura generala etc.. sunt proaste de bubuie, dar ca si model de video chat sunt genii pentru ca sunt atat de dezinhibate incat majoritatea barbatilor au erectie instant. Noi le tot zicem pitipoance.. dar stai asa vreo 2 ore intr-un mall din bucuresti.. pe o banca.. si observa cateva pitipoance.. si cati barbati intorc capul si se uita dupa ele..

Mi s-a reprosat deseori ca eu nu pot intelege un model pentru ca nu sunt model.. hai ca va mai zic un secret.. cand eram in Germania si faceam research pe activitatea de video chat.. aveam vreo 21-22 de ani parca.. dupa zile intregi in care eram fascinat de ceea ce vad..imi zic in capul meu ca nu am cum sa inteleg daca nu intru online si eu...Desi imi era foarte greu.. zic bai nene.. sunt in Germania nu stie nimeni ce fac.. incerc.. Mi-am facut cont pe CamContacts ..aveam inima cat un purice... emotii mari.. pac din prima o femeie.. Eu inimos din fire.. ii zic.. mama nu cheltui banii aici, uite ia emailul meu si hai pe yahoo.. Pe vremea aia nu verificau astia atat de bine etc.. eu nici nu citisem regulile siteului etc.. Asta destul de surprinsa pac imi trimite niste poze.. cu ea.. o bunaciune de femeie dar probabil nu era ea.. pentru ca pareau luate dupa net.. ma adauga in yahoo imi cere si numarul de telefon.. eu eram statut de ceva timp.. Bai nene ma suna nebuna.. i-am trimis camera, avea o voce super sexy.. mi-a infipt-o pe aia ca ii place accentul meu de Rus, gemea prin telefon etc. bai frate m-a rupt.. in 10 minute iesea sperma din mine ca la robinet.. Femeia era super priceputa se vedea ca are experienta.. imi zicea parca tot ce vroiam sa aud.. Si-a dat si ea drumu s-au cel putin asa a afirmat.. mi-a multumit si aia a fost tot.. nu am mai auzit de ea de atunci.. Dar alea 10 minute parca au fost ca un sex real.. In concluzie cam dupa vremea aia mi-am dat seama cat de importanta e comunicarea.. Deasemenea ala a fost momentul decisiv datorita caruia m-am decis sa fac acest site.. daca nu era experienta aia, orgasmul de super calitate prin sex virtual, probabil nu m-as fi indreptat spre activitatea asta.. Alt moment decisiv a fost cu o Romanca.. imi placea sa stau in camera la ea.. imi vorbea in Romana, pe PeekShow parca era.. zile intregi am socializat cu ea..ne apropiasem asa ca amici, imi zicea cate in luna si in stele de viata ei.. ajunsesem ca un fel de consilier din asta pe divese teme.. ii placea ca eu eram mereu pozitiv si o incurajam.. o scoteam din depresie etc.. Ramasese sa o si vizitez cand ma intorc in tara.. dar apoi cand am ajuns in tara m-am lovit iar de munca pe branci si pe urma nu am mai gasit-o...Eu eram destul de open-minded la varsta aia.. pe partea asta cu sex de orice natura etc.. dar pentru ca m-am lovit tot timpul de mentalitatea tipica romaneasca, glume proaste si pula mea.. a trebuit sa ma izolez.. aveam numai tovarasi din astia baieti de cartier and so on... daca le ziceai de LABA pe vremea aia .. se uitau stramb la tine.. desi si ei o faceau destul de des.. Eu am fost Director la un Internet Cafe.. plin de fete.. plin de baieti din astia de toate tipurile.. si mai agresivi, si mai cuminti.. si mai interlopi, si mai gainari etc.. internetul si jocurile video erau fascinante pentru toti.. In Internetul ala eram zilnic inconjurat de fete frumoase, am avut aventuri si cu fata de 16 ani, eu avand 22, nu am facut sex cu ea.. pentru ca o simteam nepregatita si nu am vrut sa ii dau trauma.. dar jocuri din astea erotice.. au fost destule..Erau si fete de 13-14 ani care se dadeau la mine.. dar am evitat pentru ca eram destul de responsabil.. Muia in WC-ul din toaleta internetului cafe.. era la ordinea zilei.. eu nu stiam cum sa fac sa musamalizez.. nu ma puteam pune cu unii din ei ca erau din astia periculosi.. Veneau fetele de la produs la 2 noaptea bete moarte.. vomitau prin internet cafe.. eu faceam curat dupa ele.. isi aratau pizda pe acolo and so on.. deci ti-am spus.. sunt trecut prin viata.. de toate tipurile posibile si imposibile.. si am fost fin observator in tot ce am facut.. si am cautat tot timpul sa fiu cat mai corect cu oamenii .. chiar si in situatii extreme.. la limita..
Toate experientele astea.. iubire, sex, traume, violenta verbala, fizica, aventuri de tot felul.. te calesc in viata.. suferi atunci .. dar apoi la maturitate devi mult mai puternic in comparatie cu cei care nu trec prin viata.. Multi imi citesc textele si se tot intreaba.. ce o fi patit SAD.. dar eu le spun tot timpul sa invete sa faca diferenta intre viata reala si viata virtuala.. sa interpreteze textele mele si amintirile etc.. mai mult ca pe o creeatie artistica.. trairi, emotii.. in viata reala daca m-ar cunoaste nici nu le-ar veni sa creada diferenta de la cer la pamant.. Pentru mine realitate asta virtuala e locul unde pot lasa Masca jos mai mult.. si sa incerc sa fiu asa cum mi-as fi dorit in viata reala.. Dar nu ai cum sa fi la fel in viata reala mai ales la maturitate pentru ca s-ar uita lumea la tine stramb.. am incercat o data.. stiti bine ce s-a intamplat.. mi-a ajuns :) asa ca imi dau drumu' la ganduri pe net.. Voi poate aveti pe cineva cu care sa vorbiti, am si eu pe nevasta-mea, familie si cativa prieteni buni.. dar nici nu ei nu pot fi 100% deschis pentru ca i-as speria. Voua va este ceva mai usor sa tineti diverse frustrari in voi.. dar eu pentru ca amplific totul in mintea mea.. daca las prea mult aceste frustrari in mine.. ma baga in depresie.. stres etc.. daca imi creste nivelul de depresie.. pac mi se agraveaza bolile.. daca bag pastile sa reduc depresia.. pac nu mai pot munci.. ca imi da o stare euforica care ma face sa ies din casa.. iar eu sunt setat pe munca cel putin pana la 35-36 de ani.. pe urma am sa o las mai moale si eu..

Eu acum invat practic sa nu mai am frici tampite.. si rusini tampite.. pentru a imi gasi oameni care sa ma placa asa cum sunt.. si cu bune si cu rele.. pentru ca eu depind mult de socializare.. imi place sa imi fac prieteni care sunt pe aceeasi unda cu mine.. nu doar virtuali dar si reali.. pentru a avea si eu cu cine discuta subiecte mai profunde.. Daca eu nu imi exprim profunzimea gandirii, cum voi putea vreodata sa ii gasesc pe acesti oameni? E simplu..

Deci repet.. pentru toti care intreaba ce am patit.. nu am patit nimic.. doar ma manifest mai liber decat inainte.. nu mai incerc sa controlez trairile emotionale.. le dau pe fata asa cum le simt.. asta nu inseamna ca nu respect oamenii sau chestii de genul.. daca imi cititi atent posturile eu cand lovesc cu o critica sau alta.. niciodata nu o indrept asupra unui utilizator al forumului la personal.. sau poate foarte rar.. mereu generalizez pentru a nu jigni.. Ca sunt anumite persoane care se regasesc in textele mele.. asta nu am ce sa fac.. Eu incerc sa ajut.. prin diverse stiluri care ma reprezinta.. dar fiecare om in functie de educatia lui poate percepe textele mele diferit.. unii ma vad ca un nebun, altii ca un ego maniac, altii ca un increzut etc.. Eu atat le spun.. in viata reala sunt aproape la fel ca inainte.. diferenta fiind ca am devenit si mai calm decat eram inainte. Dar asta doar ca m-am decis sa scap de frustrari in lumea virtuala..

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SFG2707 scrie:Era o gluma Sad, cu un sambure de adevar :D
Samburele de adevar se referea la faptul ca nu toate romancele suntem atat de anoste si frigide pe cat ne crezi tu. Nu ai nimerit tu in camera in care trebuia, ca nu-ti mai venea sa generalizezi cu atata usurinta acest subiect :wink:
Mai trebuie sa ne facem si damblaua din cand in cand.. ai vazut ca eu mereu repet ca nu am cum sa am 100% dreptate.. am doar partea mea de dreptate.. dar eu prin posturile mele, va invit pe voi la reactie.. ca voi nu vreti sa reactionati si sa eliberati frumusetea din mintea voastra.. gandurile.. perceptiile voastre despre realitatea voastra.. aici nu mai este vina mea.. Eu nu numesc asta educatie.. eu numesc schimb de informatie..socializare etc.. Poate ca inca nu mi-am gasit modul potrivit de exprimare.. dar cu siguranta invat zi de zi.. si probabil mai incolo imi voi constientiza greselile.. si cu ajutorul vostru.. si am sa va multumesc.. am sa ma scuz daca simt ca e necesar etc.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

SAD^^EYES scrie: ... voi nu vreti sa reactionati si sa eliberati frumusetea din mintea voastra...
Riscam sa facem victime daca dezvaluim prea mult despre trairile noastre interioare :lol:
Ai vazut doar ca pe Win era cat pe ce sa-l loveasca pasiunea :mrgreen:
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SFG2707 scrie:
SAD^^EYES scrie: ... voi nu vreti sa reactionati si sa eliberati frumusetea din mintea voastra...
Riscam sa facem victime daca dezvaluim prea mult despre trairile noastre interioare :lol:
Ai vazut doar ca pe Win era cat pe ce sa-l loveasca pasiunea :mrgreen:
Pe Win il loveste pasiunea non stop si ii place la nebunie, nu ai sa il vezi pe Win victima vreodata.. e prea calit..
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweet eu cred ca explicatia la intrebarea ta e ca din nefericire multe , foarte multe femei sunt anorgasmice , pt multe femei si nu numai din Ro , ca idiotii de barbatii care nu au habra de a face sex ci doar bagam sis coatem si gata , exista peste tot in lume

era o emisiune pe vremuri , noaptea care se chema TABU , eh si acolo era ff dezbatuta problema cu anorgasmia la femei , din nefericire spre deosebire de barbati , femeia trebuie domle sa aiba sentimente pt tovarasul cu care se intinde , ce faci insa daca tovarasul are zero expereinta sau marea lui experienta sexuala se limiteaza la fetele de la Vitan , ca deh acolo stie el sa dea din buci si nu are neam habar sa aiba un act sexual cap coada ?

ce faci , ajungi anorgasmica in timp te uiti stramb la alea care fac sex din placere , consideri ca sexul e ceva nasol care evntual iti ai din alte preocupari , nu ai timp never si uite asa se duce naibii sexualitatea de tot

o alta explicatie e ca o femeie daca vrea sex il obtine infinit mai usor decat un barbat , asa ca ce nevoie sa mai caute pe net ?

f multe femei au o parere foarte gresita despre viata sexuala , e drept ca au si f multe chestii de facut zilnic , dar cumva ele singure se inkid in cercul asta , nu expereimenteaza de jena , vaaai cum sa fac eu asa ceva , anal sau oral in pozitia 54 , cu toate ca sunt f multe care si -ar dorii , totusi se constipa , datorita parerii pe care au senzatia ca o fac , daca s -a arata doritoare de pozitia cutarica

eu asta vad zilnic la femei si ma enerveaza maxim , barfa si comentatul ia uite-l pe ala ce sexy e , ce cur are , ce darci laci , frate vrei un tip pai pune man pe el invita-l undeva si tragei-o , nu sta ca vita si uitat-te pe pereti si la fundul vecinului degeaba ca de aia se aduna frustrari; in alegerea partenerului de viata pt multe feemi nici nu exista importanta actului sexual , bai nene te mariti cu unul cu acre urmeaza sa ti-o tragi 200 de ani de acum incolo , pai daca omu nu e super in pat sa te faca sa inebunesti instant la ce naiba il iei ?sa sprijine caloriferul si sa bata covoarele ?

sexul nu e egal cu dargostea intotdeauna , nu trebuie sa iti faca promisiuni ca iti toarna 700 de copii ca sa fie o mina sexuala in pat , dragostea e dragoste , si e pentru persoane speciale nu pt orice pularau

eh vezi asta in genre e mentalitate de barbat pt ca din dipserare in genral barbatii au mai mult curaj , o femeie daca gandeste ca barbatul se schimba ca poseta sau ca si culoarea rujului sau a fardului de pleope , vaai nu da bine domle , nah pierzi din actiuni

parca mai conteaza actiunile cand tu ac femeie nu ai haabr de orgasm , de viata sexual ok , de fantezii de chestii taboo sau netaboo

si uite de aici se nasc miturile si cu squirtungul , si cu alte idiotenii de 3 lei , taman din necunoastere iar necunoasterea vine din ne -exploatarea la maxim a organelor sexuale

cand eram mai tinerica , aveam o parare mai buna despre regnul feminin in genral , acum ca am inceput sa vad si asa aud idiotenii si sa incerc sa inteleg , sa descopar anumite chestii ajung al concluzia ca pe de o parte mi-e jena ca sunt femeie , femeile se incorseteaza singure in teorii idioate (dupa 30 de ani nu mai e ok sa porti fuste scurte chiar daca iti sta bine!), isi pun singure limite care le constrang pana al Dzeu si inapoi (femeiele fara copii nu-s femei ! desi sunt femei fara vocatie de mame ) au o foarte mare reusita in a -si cladi inchisoarea de zi cu zi (pai cine ii da de mancare lu asta micu ? lasa draga nu mergem la Revelion la Popesti stam sa paizm lustra ca eu ca mama trebuie sa am grija de copil) in a impune restrictii categorice (nu ma duc in club ca e plin de pitipoance ! ;nu -i fac sex oral sotului ca nu -s prasuta !; eh nu m -a inselat sotul , doar s-a culcat cu o paciura , nu e vina lui saracul aia l -a imbrobodit idoata !)

eh fazele astea toate la un loc au inceput sa creze un portret de super woman , plin de calitati (angajata lunii , super bucatareasa , face curatenie zilnic si de 6 ori in timpul noptii , pune muraturi , face placinte poale in brau , poarta numai costume de piersica , nu si-a luat o zi libera din meseria de mama ) fara insa nimic pe dinauntru , gol golut

asa ia nastere doar un ambalaj creat pt a-i uimi pe aiai din afara in fata caruia se posterneaza comitetul de bloc insa ambalajul nu contine nici o trasatura de caracter remarcabila
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

SAD^^EYES scrie: Pe Win il loveste pasiunea non stop si ii place la nebunie, nu ai sa il vezi pe Win victima vreodata.. e prea calit..
Deci asa spui tu despre Win, ca e mai tot timpul lovit de pasiune :D
La fel am crezut si eu dar nu am vrut din cauza deformatiei profesionale sa il cataloghez vreun usuratic. De aceea, am crezut ca e mai bine sa cer, asa subtil, parerea cuiva care il cunoaste mai bine :mrgreen:
Deci Win - victima - in nici un caz! Il vezi asa, omul " momentului", nu prea dispus la "trairi" de durata, nu? Ma degraba potrivit pentru o tavaleala :D

PS: Oare de ce ma iei tu in serios chiar si cand e evident ca glumesc? :mrgreen:
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SFG2707 scrie:
SAD^^EYES scrie: Pe Win il loveste pasiunea non stop si ii place la nebunie, nu ai sa il vezi pe Win victima vreodata.. e prea calit..
Deci asa spui tu despre Win, ca e mai tot timpul lovit de pasiune :D
La fel am crezut si eu dar nu am vrut din cauza deformatiei profesionale sa il cataloghez vreun usuratic. De aceea, am crezut ca e mai bine sa cer, asa subtil, parerea cuiva care il cunoaste mai bine :mrgreen:
Deci Win - victima - in nici un caz! Il vezi asa, omul " momentului", nu prea dispus la "trairi" de durata, nu? Ma degraba potrivit pentru o tavaleala :D

PS: Oare de ce ma iei tu in serios chiar si cand e evident ca glumesc? :mrgreen:
Buna SFG, probabil depinde de starea emotionala in care ma aflu. Dar ai dreptate, e frumos sa te joci online... asta mi-a placut intotdeauna la fete, ca iti arunca pastila si apoi te lasa cu curu in balta.. Cand eram mic asteptam cu flori la 0grade cu orele.. si nu mai venea :) Si tot va iubesc.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Buna baietei si fetite,

Ma bucur ca sunteti bine cu totii. Eu voi indrazni sa va invit sa vizionati un film care are ff multe de spus. Acesta se numeste Lovelace http://www.imdb.com/title/tt1426329/. Vizionare placuta si povestim dupa.

Va pupa taticutul pe toti!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
BasGLM
User Avansat
User Avansat
Mesaje: 478
Membru din: 18 Ian 2010, 18:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Don't ignore the clitoris heheheeh

http://www.themarysue.com/hysteria/

Imagine

:)
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Traxdata
Mesaje: 20
Membru din: 05 Ian 2015, 02:07
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Conteaza foarte mult atitudinea pe care o abordezi, este poate chiar, din punctul meu de vedere, unul dintre cele mai importante aspecte in acest domeniu. Am vazut cupluri de exemplu care faceau sex fara sa transmita nimic utilizatorilor si, drept urmare, nici nu aveam multi. si cupluri care nici macar nu faceau nimic special, ci doar erau acolo impreuna, atingandu-se usorsi excitant, motiv pentru care aveau o groaza de utilizatori!
studioaria
Mesaje: 9
Membru din: 07 Ian 2015, 17:48
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Nu toata lumea poate sa faca videochat....sunt tot felul de categorii de perosne..unele mai dezinhibate..altele mai rusinoase
Morningstar
User Junior
User Junior
Mesaje: 66
Membru din: 10 Mai 2016, 16:32
Localitate: Transylvania
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Poate sunt putin offtopic insa e un topic foarte tare pentru a demonta o serie de preconceptii si in plus m-am amuzat la maxim de modul savuros in care este expus subiectul, chiar daca firul epic e deseori lung, e misto de citit. Demontarea tuturor rusinilor este aproape perfecta, adica eu as aborda niste manusi in exprimare, sa nu se sperie fetele din prima.

Nu de alta dar Rusinea si Fricile, expuse aici pe site sunt unele din principalele impedimente care fac fata sa nu aiba mindset-ul necesar pentru acest job si sa fie nevoie a despila firu'n patru, pentru ca ele totusi bani ar dori sa castige, dar sa fie si cu sufletu'n Rai :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”