Video Chatul si Rusinile Prostesti

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Hm...Cred ca au cam disparut din rusini pe alocuri.... 8) Lumea s-a mai deschis asa, iar in videochat si mai mult :D
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
angeline
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 180
Membru din: 04 Sep 2008, 06:00
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DarkBOO scrie:Hm...Cred ca au cam disparut din rusini pe alocuri.... 8) Lumea s-a mai deschis asa, iar in videochat si mai mult :D
La cate topicuri de "Cum sa ma sterg de pe net " am vazut , ma cam indoiesc ca au disparut din frici si rusini :lol:
Suntem ceea ce gandim!
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

angeline scrie:
DarkBOO scrie:Hm...Cred ca au cam disparut din rusini pe alocuri.... 8) Lumea s-a mai deschis asa, iar in videochat si mai mult :D
La cate topicuri de "Cum sa ma sterg de pe net " am vazut , ma cam indoiesc ca au disparut din frici si rusini :lol:

Alea-s ''rusinoasele'' de pe Chaturbate :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar utilizator
KaylinDream
Mesaje: 16
Membru din: 05 Iul 2019, 14:29
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

O intrebare mai buna ar fi ce rusini nu stiu :)). Fiecare fata are cate o absurditate, inclusiv eu. Da' creierul e creier si aia e
SophieSonne
Mesaje: 2
Membru din: 14 Mar 2022, 08:25
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Deci mai impresionata profund cu postarea asta...iti spun asta sincer si cu mana pe inima ☺️
Nu am mai ras intr"un așa fel nici nu îmi mai amintesc de cand și pentru asta iti mulțumesc din suflet 🤗
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”