Impresii de la European Summit Budapesta 2013

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut,

Nu stiu cum s-au simtit altii, eu unul am fost in al-9-lea cer. Foarte multi oameni din toata lumea, deasemenea au venit multi Romani, cred ca peste 50 din 500+ participanti.

Socializare, mai multa transparenta, diplomatie, distractie, voie buna sunt doar cateva din cuvintele care descriu Summitul din acest an.

Am revazut oameni din domeniu dupa mai bine de 7 ani, deasemenea am cunoscut oameni pe care as fi dorit sa ii intalnesc mult mai devreme... Am ramas placut impresionat de oamenii si experientele din acest an. Am primit energie, forta de munca pentru multi ani de acum inainte.


Va multumesc tuturor pentru clipele de vis petrecute impreuna, sper sa ne vedem mai des in urmatorii ani, trageti tare ca sunteti pe drumul cel bun.

Eu tin sa imi fac mea culpa pentru ca uneori am interpretat gresit anumite situatii in prisma feedbackului primit de la alti oameni si a faptului ca in trecut eram mult mai impulsiv. Conteaza ca in prezent toti suntem mai bine. Multumesc tuturor.

Au fost si ceva faze demne de “Hang Over 3” dar stiti cum e.. ce se intampla in Budapesta, ramane in Budapesta :) Urmatorul European Summit poate nu il mai ratati, va garantez ca nu va mananca nimeni.

Sper ca pe viitor sa putem organiza si noi ceva de genu' dar in cercul nostru, al Romanilor din video chat, dar trebuie facut ca la carte, nu exista cale de mijloc aici... sunt sigur ca se poate.. e chestiune doar de timp.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Been there done that :)

Eu am plecat un pic nehotarat dar nu regret nici o clipa participarea la summit, a fost o experienta interesanta, deosebita pot spune in care am invatat destul de multe lucruri si una din ele este sa nu judec dinainte.

Multi oameni multa agitatie un pic cam proasta organizarea si nu sunt singurul care are aceasta parere, dar per total a fost frumos, am socializat, sa ras, sa glumit am vazut cum pun ei problema cum punem noi problema, Si pot spune ca se doreste binele industriei si totodata mi sa conturat directia spre care se indreapta.

Multumesc tuturor pentru timpul minunat, faptul ca acolo nu au mai existat "divergente" ca romani erau romani si au stat impreuna ( atunci cand nu erau ocupati sau prinsi in discutii ) mi-am dat seama ca suntem pe drumul cel bun. Regret totusi ca a trebuit sa ajungem la budapesta ca sa ne cunoastem.

Sper sa avem ocazia sa ne vedem si pe meleagurile noastre.

Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Da, impartasesc aceleasi impresii legate de summit. Nu regret deloc ca am fost acolo ba dimpotriva, s-au desprins cateva idei, s-au largit orizonturi, s-a discutat pe f multe subiecte legate de aceasta industrie si da, s-a meritat.

De regretat cu siguranta ca unii regreta prezenta lor la acest summit. Insa o regreta aceia care aveau anumite asteptari mai "pertinente".

Anyway, imi pare bine ca ne-am cunoscut acolo. Iote c-au ajuns ungurii sa ne "uneasca" pe unii din noi, la ei in capitala :)
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Tomboy-ul echipei va salută. Să ne vedem cu bine la primăvară la Barcelona.

P.S. : @Glamour - Cocoșeii colorați sunt în siguranță, am stat cu ochii pe ei. Acum să vedem dacă cineva anume care ne-a promis că își face cont se va ține de cuvânt.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

BrattyPrincess scrie:Tomboy-ul echipei va salută. Să ne vedem cu bine la primăvară la Barcelona.

P.S. : @Glamour - Cocoșeii colorați sunt în siguranță, am stat cu ochii pe ei. Acum să vedem dacă cineva anume care ne-a promis că își face cont se va ține de cuvânt.
Sper ca nu te-ai intalnit si cu lupul cel rau pe acolo:))Ai avut ceva curaj anyway :roll:
Ma bucur ca v-ati distrat ,anul asta a picat extrem de prost pentru mine summitul dar la anul nu mai scapati :P
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

pocahontas scrie:
BrattyPrincess scrie:Tomboy-ul echipei va salută. Să ne vedem cu bine la primăvară la Barcelona.

P.S. : @Glamour - Cocoșeii colorați sunt în siguranță, am stat cu ochii pe ei. Acum să vedem dacă cineva anume care ne-a promis că își face cont se va ține de cuvânt.
Sper ca nu te-ai intalnit si cu lupul cel rau pe acolo:))Ai avut ceva curaj anyway :roll:
Ma bucur ca v-ati distrat ,anul asta a picat extrem de prost pentru mine summitul dar la anul nu mai scapati :P
Yet another nickname that totally needs a face :)
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

pocahontas scrie: Sper ca nu te-ai intalnit si cu lupul cel rau pe acolo:))Ai avut ceva curaj anyway :roll:
Ma bucur ca v-ati distrat ,anul asta a picat extrem de prost pentru mine summitul dar la anul nu mai scapati :P
Ce-i drept scopul meu inițial a fost întâlnirea cu niște webmasteri din Italia cu care voi colabora pentru promovare, dar s-a nimerit să socializez și cu colegii de breaslă români, îmi cer scuze că o dau așa pe față și îi dezamăgesc pe băieți. Glumesc, desigur, mi-a părut bine de cunoștiință.
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

BrattyPrincess scrie: P.S. : @Glamour - Cocoșeii colorați sunt în siguranță, am stat cu ochii pe ei.
Deci te rog frumos sa ai grija acolo si sa ii gasesc frumosi, veseli si bineinteles crescuti :)) adica cocoseii colorati sa fie mari si veseli ... habar nu am cum ai sa faci una ca asta dar sunt sigur ca ai sa gasesti tu o cale.

Pana la alta intalneala pe meleaguri straine poate reusim sa ne mai vedem pe aici si sa socializam, eu deja am revazut persoane de la summit si cred ca am sa ii revad pe toti daca nu pe marea majoritate in viitorul foarte apropiat ( asta daca nu intervine nimic in program )

Suntem pe drumul cel bun.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

GlamourFoto scrie:Deci te rog frumos sa ai grija acolo si sa ii gasesc frumosi, veseli si bineinteles crescuti :)) adica cocoseii colorati sa fie mari si veseli ... habar nu am cum ai sa faci una ca asta dar sunt sigur ca ai sa gasesti tu o cale.
Total offtopic, dar despre ce mama masii vorbiti voi? Cocosei colorari, mari si veseli? Eu stiam ca ii poti gasi in doar 2 culori, ca pe vremurile demult apus: albi si negri. Ei bine... cu diferente de nuanta spre roziu/ocru/etc ... Cat despre "veselia" lor nu stiu ce sa zic :) Banui ca nu-i chiar complez algoritmul ala de imbujorare :)
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Cocoșei - Coconei - bani, dolărei, etc

În taxi către aeroport le-am spus băieților să nu își facă griji, stau eu cu ochii pe cocoșeii din aparat să nu ne fure taximetristul. Adrian a venit cu sugestia unui nickname nou - văd cocoșei colorați - prin adaptare la numele meu de pe feisbuc.
Hope I made it clear - nu avem secrete :)
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Loud and clear lad :)
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Off The selby pui si tu niste intrebari... uite ca ai fortat dnsoara sa iti deie un raspuns ... :) ai vazut cocosei colorati in taxi ? ( nu fi naiv ) :twisted:

Imagine
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Pe ăia aș vrea să îi văd la rotisor când mai cresc.
Don't let yourself tricked into that, theselby !
Adrian e wicked & twisted. Numa la puicuțe se gândește.
Uite aici cocoșeii colorați curcubeu :) ce alegi ?
Imagine
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Fi foarte atent The selby :) nu te lasa pacalit, acesta este un exemplu clar de misleading, trebuie sa vezi cand si unde anume se schimba subiectul si cum iti este indreptata atentia catre alti factori considerati "interesanti"

La dnsoara de mai sus se accepta o consideram "defect profesional" dar asta nu inseamna ca nu ne-am prins :twisted:

Nice try :)
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
camcam
VIP
VIP
Mesaje: 313
Membru din: 19 Mai 2006, 19:35
Localitate: Between 2 lips
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Desi organizarea a lasat de dorit, mi-a facut o deosebita placere sa ma intalnesc si sa vorbesc cu romanii nostrii, care de data asta au fost in numar mult mai mare ca in alte dati.
www.campot.com - there are money to be made with this site as camgirl
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

GlamourFoto scrie:Fi foarte atent The selby :) nu te lasa pacalit, acesta este un exemplu clar de misleading, trebuie sa vezi cand si unde anume se schimba subiectul si cum iti este indreptata atentia catre alti factori considerati "interesanti"

La dnsoara de mai sus se accepta o consideram "defect profesional" dar asta nu inseamna ca nu ne-am prins :twisted:

Nice try :)
Gata, mi-am luat cocoseii și mi i-am pus la avatar să nu rămân fără ei, nu de alta dar ne-am lălăit offtopic și tare mi-e că ne ia Ionuț de urechi și ne aruncă în crepuscular .
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Buna Princess,

Peste oamenii care au contribuit la forum eu nu ma bag neam, din partea mea puteti vorbi si despre cocoselul auriu... suntem aici sa ne simtim bine.. Regulamentul e facut asa sa ii sperie pe "hateri" ca ajung iar la balamuc daca procentul celor care se vaita, injura, jignesc fara motiv etc va fi mai mare decat al celor care incearca sa se pastreze pozitivi. Probabil voi modifica regulamentul pe viitor sa nu mai sperie asa de tare... mai ales ca in prezent primesc si ajutor de la prieteni.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Ai grijă că dacă îmi dai mie undă verde, greu mă mai strunești.
SAD^^EYES scrie: din partea mea puteti vorbi si despre cocoselul auriu... suntem aici sa ne simtim bine..
Cocoșelul auriu câte dorințe îndeplinește ? e mai tare decât peștișorul ? :shock:
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@BrattyPrinces, faina poza cu "pestisorii", te stimlueaza sa intrii la munca :P.... pot spune ca e numai buna pentru un wallpaper, lol....
Avatar utilizator
AlexandraGeorgia
VIP
VIP
Mesaje: 410
Membru din: 10 Noi 2008, 20:57
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

SmartGirl scrie:@BrattyPrinces, faina poza cu "pestisorii", te stimlueaza sa intrii la munca :P.... pot spune ca e numai buna pentru un wallpaper, lol....
Nu degeaba am căutat să fie o mână de femeie în poză.
Bine, recunosc, nu am căutat, așa s-a nimerit... :roll:
Spor la cocoșei colorați, în special d-ăia cu mov.
Îmi place mov-ul.
Avatar utilizator
SmartGirl
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 131
Membru din: 29 Feb 2012, 20:02
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Si mie :D... la cat mai multi, tuturor!
Avatar utilizator
videochat_father
VIP
VIP
Mesaje: 304
Membru din: 16 Mai 2005, 04:59
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Foarte frumos si educativ la Budapesta. Deci ...cine merge la Barcelona, in primavara?
Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza. Albert Einstein
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”