Magazine-like pictures cerinte Jasmin

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

trompi scrie:revenind la on topic eu nu inteleg un lucru; de fiecare data in care in care incerc sa uploadez poze faine(le modific foarte putin contrastul si luminozitatea) ei imi spun ca nu le accepta pt ca sunt modificate, dar cand ma uit la alte fete au poze modificate si photoshop pe livejasmin la alea nu le zice nimeni nimic....nu inteleg de ce refuza pozele mele care repet nu sunt nici pe dearte modificate cum snt la alte fete...
Buna Trompi ce sa spun, nici una din fotografiile facute de mine de-a lungul timpului nu a fost respinsa pe motiv ca este: "modificata" si trebuie sa recunosc ca le-am photoshopat pe toate suficient de mult 8)

Acest lucru sa intamplat acum de curand, de cand cu schimbarile referitoare la poze?
Daca este acum de curand inseama ca au ridicat standardele de acceptare, :shock:
Daca este o situatie mai veche este posibil ca editarea facuta sa fie excesiva :(

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”