Payoneer si replacement card

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

salutare ,am primit de la payon. cardul nou (deoarece cel vechi mai are vreo luna si expira),am cerut sa fie trimis prin dhl ,mi s-a spus ca costa 60 $ ,mi s-a cerut de catre cei de la payon sa confirm inca o data adresa de livrare ,vreau sa va spun ca ma suna azi cei de la dhl si spun ca au un plic pt mine dar fara adresa ,daca e posibil asa ceva dupa n mailuri date la payon cu adresa ,vorbit cu ei online stiau ca am de primit cardu si mi-au confirmat inca o data adresa chiar ieri ,dhl nu avea adresa mea (doar nr tel) in fine se intampla si la case mai mari...

mica problema ar fi ca au zis 60 $ ,balance card e neatins deci mai pe romaneste pana la ora asta nu m-a costat nimic,cu toate ca am intrebat ieri suportu d ela payon cum voi face plata ca observ in balance banii sunt neatinsi(stiam ca transfera ei catre dhl) si raspunsul a fost scurt :charged :roll:


de asemenea vad in cont ca am acelasi card vechi ,asta nou cand si cum il voi activa habar nu am ,inca nu au trimis mail ,nici o schimbare.oare trebuie sa-i contactez din nou sau sa astept pt a primi mail ceva cu activarea noului card? am intrat si pe rubrica activate ur card dar nu se poate, mi se deschide contu vechi atata tot
SoulCams Models Studios wanted
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

gata am gasit cum se activeaza graba bat o vina lol ,deci poate mai sunt grabiti ca mine ,intri in cont sus la accounts unde scrie debit card xxxxx faceti click pe bara mica din dreapta si apare acolo o lista si cu numarul nou de card(ultimele 4 cifre de pe fata cardului) ,selectati nr cardului nou si totu apare automat -to view your status and activate your card -click here :),dupa care se mai asteapta doua ore ca banii de pe cardu vechi sa fie transferati pe cel nou (in caz ca sunt ) ,nu se foloseste cu balance 0 ca atm il poate "manca""
cara_em22
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 184
Membru din: 19 Aug 2009, 22:40
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time
Contact:

Mi-a fost de mare ajutor
Multumesc frumos pentru ajutor
.............
JustModel
User Activ
User Activ
Mesaje: 221
Membru din: 18 Noi 2012, 15:45
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

multumesc mult de tot pentru ajutor. M-am chinuit mult, dar asa si n-am ajuns singurica la un raspuns.
sweetgirl, murrrrrci))
Glamourfoto.ro -the best

IN GOD WE TRUST< ALL OTHERS MUST PAY CASH>
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”