Video Chat-ul, Întâmplare sau Programare? ❤️👀🥰

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
golazo
Mesaje: 15
Membru din: 11 Mar 2009, 18:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

nu am avut rabdare sa citesc toate paginile , ca nu am mai intrat de mult pe forum .
Intr-adevar e ceva cu cifra 3 repetata de 3 ori.
Am crezut ca sunt eu tampit, dar obisnuiesc sa ma uit des la 13:33 la ceas, sau 23:33, 3:33. Chiar obsesiv, adica nu-mi aduc aminte sa ma fi uitat macar odata la 2:22 ca imi aduceam aminte , sau la 14:44.
Intr-o zi eram la un concurs in sala de atletism, multa lume zarva multa, niste prieteni de-ai mei concurau.
Ceva m-a facut sa ma uit in spate, era o tabela din aia veche actionata manual prin schimbarea unor hartii cu numere.
In multimea de concursuri cineva schimba o nota, brusc mi-a venit in minte iddea stupida , oare ce o fi pe spatele acestei tabele rotative de altfel.
Ce crezi ca la orice concurs aceste tabele sunt rotitte manual pentru a putea fii vazute notele din toate partile. La un moment dat normal a ajuns cu spatele la mine, iar pe spate erau lipite niste cifre 1333, nu erau din cele care afisau nota , nu stiu ce cautau acolo, era practic spatele tabletei care nu avea nici un rol de afisaj, erau alte caractere daca ma intelegeti pur si simplu lipite.
De unde am avut acea intrebare : "oare ce se afla pe spatele tabelei"
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut,

De cateva saptamani am inceput sa studiez Numerologie, pentru moment doar am “zgariat” suprafata putin, este un domeniu foarte complex si probabil voi avea nevoie de ani de zile de studiu pentru a intelege mai bine domeniul.

E bine de stiut ca si in Numerologie numarul 33 este cel mai puternic “Master Number” si doar aproximativ 2% din populatia lumii se nasc sub incidenta numarului 33. Eu chiar daca am dezvoltat o manie pentru 33, nu sunt un 33 (din pacate sau din fericire, greu de spus).. sunt un 1 dupa data nasterii si un 7 dupa nume cu “soul urge” tot in 1

1 langa 7 face 17 si astazi este 17 August, care August este a-8-a luna din calendar iar 1+7=8, e iar 3 noaptea dupa ceasul meu etc..iar am chef de scris...

Puteti citi aici mai multe despre semnificatiile lui 33
http://seventhlifepath.com/numerology/l ... number-33/
33 is the Master Teacher. This individual's focus is on reaching the world and uplifting the loving energy of mankind. They are not concerned with personal ambition, and have great devotion to cause.

Life Path number 33 is signified by the word altruistic. This number has a high energy and is concerned with doing good in the world.

Those with Life Path number 33 want to use their life to raise the consciousness of as many people as possible. Their concern is the earth and all the people who live here. It's really a beautiful life path number. As you may have guessed few have it. Below are some key points you might want to take into consideration to help you on your path …

Astazi vreau sa il aduc in discutie pe Ioan Slavici pentru ca se implinesc fix 88 de ani de la moartea lui, suntem in luna a 8 a, deasemnea ziua 17=1+7=8 si pentru ca data la care a murit.. adica 17/8/1925 inseamna chestia asta:

1+7+8+1+9+2+5=33


http://ro.wikipedia.org/wiki/Ioan_Slavici

Ioan Slavici (January 18, 1848 - August 17, 1925)

S-a nascut in 1848 avea 33 in 1881, conform wikipedia avem asa:
“His first book, Nuvele din popor, a collection of short stories, was published in 1881. It included Moara cu noroc (The Lucky Mill) and Budulea Taichii, two of Slavici's most well-known and crafted works.”
Alta chestie notabila.. data nasterii lui si ziua de azi, avem asa:

1/18/1848 = 1+1+8+1+8+4+8=31=3+1=4
17/8/2013 = 1+7+8+2+0+1+3=22=2+2=4
4+4=8

Multumesc Ioan, am invatat si de la tine ce era de invatat, ai totusi o mare bila neagra (care in biliard tot bila 8 este) pentru ca ai fost Antisemit...

Ioan Slavici declara:
„Am trăit timp de un an în mijlocul unor oameni care toate serile se-ntrebau cum au să-și petreacă ziua de mâine. Ieșeam când călare, când în trăsură la plimbare, făceam din când în când excursiuni mai lungi, jucam cărți ori la biliard, ieșeam - după sezon - la vânătoare, luam parte la mese mari și la serate dansante.”
Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

Salut tuturor, mi-am gasit alt loc unde sa dezbat subiecte care nu au legatura directa cu video chatul, mi-am facut damblaua, va rog sa ma scuzati daca v-am stresat prea rau, o sa mut acest topic in Diverse, cine vrea sa dezvolte subiectul asta o poate face, nu inchid topicul.

Bafta acolo tuturor.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Avand o secunda de curiozitate am aflat si eu ca sunt un numar 7 dupa data nasterii :mrgreen:
Cine stie ce-o fi insemnand asta ... :roll: :lol:
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

http://seventhlifepath.com/numerology/l ... -number-7/

Cam asta inseamna in mare, te poti duce mai in amanunt daca inveti numerologie macar la nivel amator

Iti poti face si dupa numele de botez aici:
http://www.paulsadowski.com/Numbers.asp

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

OMG! Pai in primul link se povesteste exact despre SFG. Am crezut pana sa vad linkul ca e misterioasa din cochetarie, dar acum am inteles ca asta e natura ei. Am intuit eu bine ca e de luat de femeie. Exact de un senil are nevoie pentru echilibru se pare. Ea cu cerebralitate sa devina workaholica si eu (de ce altul) sa cheltui agoniseala cu copile. Sa plec dupa paine si sa ma intorc dupa 3 zile. Vreau sa ma uit in ochii ei flamanzi de cunoastere, logica, istetime si sa-i spun cu inocenta ca era coada.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Eu tocmai am aflat ca sunt nr 1,damn.....de asta sunt asa turbata:)))
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

SAD^^EYES scrie:http://seventhlifepath.com/numerology/l ... -number-7/

Cam asta inseamna in mare, te poti duce mai in amanunt daca inveti numerologie macar la nivel amator

Iti poti face si dupa numele de botez aici:
http://www.paulsadowski.com/Numbers.asp

Cu stima, Ionut
Multumesc Sad :)
Sunt lucruri care se potrivesc si recunoastem asta, lucruri care se potrivesc dar refuzam sa recunoastem, altele pe care poate ne-ar placea sa le credem despre noi ... daca suntem tentati sa ne "autoflatam" :mrgreen:
Una peste alta, interesante celebritatile cu numarul 7 :mrgreen:
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

WinXPfather scrie:OMG! Pai in primul link se povesteste exact despre SFG. Am crezut pana sa vad linkul ca e misterioasa din cochetarie, dar acum am inteles ca asta e natura ei. Am intuit eu bine ca e de luat de femeie. Exact de un senil are nevoie pentru echilibru se pare. Ea cu cerebralitate sa devina workaholica si eu (de ce altul) sa cheltui agoniseala cu copile. Sa plec dupa paine si sa ma intorc dupa 3 zile. Vreau sa ma uit in ochii ei flamanzi de cunoastere, logica, istetime si sa-i spun cu inocenta ca era coada.
:lol: :lol: :lol: Foarte amuzant Win dar nici macar in gluma nu ma vad in postura in care ti-as permite sa indraznesti sa vii cu o astfel de motivatie :mrgreen:
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

SFG2707 scrie:
WinXPfather scrie:OMG! Pai in primul link se povesteste exact despre SFG. Am crezut pana sa vad linkul ca e misterioasa din cochetarie, dar acum am inteles ca asta e natura ei. Am intuit eu bine ca e de luat de femeie. Exact de un senil are nevoie pentru echilibru se pare. Ea cu cerebralitate sa devina workaholica si eu (de ce altul) sa cheltui agoniseala cu copile. Sa plec dupa paine si sa ma intorc dupa 3 zile. Vreau sa ma uit in ochii ei flamanzi de cunoastere, logica, istetime si sa-i spun cu inocenta ca era coada.
:lol: :lol: :lol: Foarte amuzant Win dar nici macar in gluma nu ma vad in postura in care ti-as permite sa indraznesti sa vii cu o astfel de motivatie :mrgreen:
Probabil de asta esti un autentic minunat nr.7! :)

Nu, nu ai nevoie de mine cerebral. Si eu cerebral. Ar fi super boring. Cum ar fi ca in noptile lungi de iarna sa ma plimbi cu caruciorul in jurul semineului dupa ce mi-ai dat doza de arsenic recomandata de membrul tau favorit si sa vorbim despre reusita colonizarii planetei Marte?! Putem mult mai mult. Eu pot mai mult. Pot face mai mult entertainment intr-un cuplu decat Jim Carrey in filme. Pot transforma si pe cea mai naiva si mai credula femeie intr-o Margaretha Geertruida Zelle. I-as deraia destinul de casnica intr-o superba spioana a amantlacurilor mele!

Si pacat ca nu vezi partea buna :)

1 Ma intorc totusi acasa.
2 Vin si cu painea.
3 E si calda.

Indrazneste riscul vietii tumultoase decat abandonul unei existente tihnite.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

interesant link Sad , multtam de info , iaca io-s 9 , de aia am eu afinitati de nasa perfecta :twisted: :twisted:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

fetish scrie:interesant link Sad , multtam de info , iaca io-s 9 , de aia am eu afinitati de nasa perfecta :twisted: :twisted:
Buna Fetish, nu aveti pentru ce... si eu va multumesc.. sper sa pot trezi macar cateva persoane pentru ca e al dracu' de naspa sa nu ai cu cine discuta subiecte mai profunde.. eu sunt un tip cu imaginatie bogata inca din copilarie si inclinatie spre arta.. pictura, poezie, literatura etc.. dar nu am avut unde sa imi forjez talentul.. ai mei saracii nu aveau timp de mine, prea preocupati cu grija zilei de maine, doar profa de desen si de romana ce mai ma incurajau, dar le dezamageam deseori ca nu invatam acasa, nu prea faceam temele cum trebuie etc.. de asta sunt azi in video chat.. si nu regret nimic.. din contra.. dar dupa ce imi voi face damblaua cu video chatul ... ma voi reintoarce la un gen de arta... poate va pictez ceva :) promit sa le vand ieftin heheehe

Pentru cine are timp 1 ora pe zi de aprofundare.. trebuie sa imi reciteasca cap coada topicul.. 200+ articole pentru ca am lasat o gramada de mesaje ascunse... dar foarte putini le vor putea descifra. Cei lenesi si cei preocupati prea mult cu "daily routine" nu au nici o sansa sa inteleaga.

Va mai las vreo 2 indicii:

Petamenophis si Tomb 33 (de cautat pe google)

Imagine

Plus tentativa asta de animatie, facuta de mine in graba...



Niciodata nu e prea tarziu...

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Nu e rau Ionut! Bravo!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

:) Cat pe ce sa uit ce era mai important hahahaah

Astazi este 25.08.2013

Adica 25+8=33 si 20+13 iar 33

Nu este intamplare ca toti ati postat astazi, v-am manipulat perceptia fara sa va dati seama... scuze

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Asta chiar e hotomanie, ce ai facut! :) Ai profitat de pasiunea mea pentru SFG ;)
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

WinXPfather scrie:Asta chiar e hotomanie, ce ai facut! :) Ai profitat de pasiunea mea pentru SFG ;)
Sal Marius, e Duminica am timp liber, ma joc si eu ce sa fac hehhehe.. acum fac si eu ca Oracolul din Matrix, daca nu te-as fi avertizat de "vaza" ai mai fi daramat "vaza"

Uite alta ecuatie doar pentru tine..

Ai vazut ca in animatie am pus 33 in oglinda...

21 pentru tine va insemna ceva pe 7-8/9

21 in oglinda este 12 iar 12+21=33
7-8-9 e o serie daca le aduni iti da 24 pus in oglinda e 42 si 24+42=66, si 42 mai reprezinta ceva si tu sti bine ce reprezinta.. in traducere pentru viitor si doar la nivel metaforic...nu la nivel sportiv

Niciodata sa nu mai faci lucrurile doar pe jumatate...

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

WinXPfather scrie:
Probabil de asta esti un autentic minunat nr.7! :)

Nu, nu ai nevoie de mine cerebral. Si eu cerebral. Ar fi super boring. Cum ar fi ca in noptile lungi de iarna sa ma plimbi cu caruciorul in jurul semineului dupa ce mi-ai dat doza de arsenic recomandata de membrul tau favorit si sa vorbim despre reusita colonizarii planetei Marte?! Putem mult mai mult. Eu pot mai mult. Pot face mai mult entertainment intr-un cuplu decat Jim Carrey in filme. Pot transforma si pe cea mai naiva si mai credula femeie intr-o Margaretha Geertruida Zelle. I-as deraia destinul de casnica intr-o superba spioana a amantlacurilor mele!

Si pacat ca nu vezi partea buna :)

1 Ma intorc totusi acasa.
2 Vin si cu painea.
3 E si calda.

Indrazneste riscul vietii tumultoase decat abandonul unei existente tihnite.
:lol: :lol: :lol: Nu ma tenta Win !

PS: Multumesc pentru doza de entertainment :wink: :mrgreen:
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

SAD^^EYES scrie:
WinXPfather scrie:Asta chiar e hotomanie, ce ai facut! :) Ai profitat de pasiunea mea pentru SFG ;)
Sal Marius, e Duminica am timp liber, ma joc si eu ce sa fac hehhehe.. acum fac si eu ca Oracolul din Matrix, daca nu te-as fi avertizat de "vaza" ai mai fi daramat "vaza"
Uite cum aflu eu lucruri noi despre Win :mrgreen:

Sad, eu cred ca ai fost si tu manipulat: ai facut un video cu 33 in oglinda care e 8 - numarul meu dupa nume :lol:
Se pune ca te-am manipulat eu? :lol:
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

SFG2707 scrie:
SAD^^EYES scrie:
WinXPfather scrie:Asta chiar e hotomanie, ce ai facut! :) Ai profitat de pasiunea mea pentru SFG ;)
Sal Marius, e Duminica am timp liber, ma joc si eu ce sa fac hehhehe.. acum fac si eu ca Oracolul din Matrix, daca nu te-as fi avertizat de "vaza" ai mai fi daramat "vaza"
Uite cum aflu eu lucruri noi despre Win :mrgreen:

Sad, eu cred ca ai fost si tu manipulat: ai facut un video cu 33 in oglinda care e 8 - numarul meu dupa nume :lol:
Se pune ca te-am manipulat eu? :lol:
Buna SFG, eu ma las manipulat.... on a daily basis, in a way that's the beauty of it
Ma bucur ca ai remarcat cifra 8, acum intrebarea se pune, daca eu nu as fi lasat spatiul de jos liber asa cum nu am facut in restul animatiei, spatiu unde trebuia sa trec cifra 8, tu ai mai fi observat acel gol, acel bug, acel lucru lasat imperfect... :)

Daca eu as fi facut animatia 100% completa, ai mai fi venit pe forum sa imi zici de numarul 8?
Ai mai fi aflat urmatorul lucru?

http://en.wikipedia.org/wiki/888_%28number%29

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

WinXPfather scrie:Nu e rau Ionut! Bravo!
Multumesc Marius, keep up with the great work, am incredere in tine 333%, te pup bro.
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2704
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 129 times
Been thanked: 78 times
Contact:

care e 8 - numarul meu dupa nume
Uite SFG,

Am o ecuatie si pentru tine, dupa nume si Marius e tot un 8, e o chimie intre voi, o simt in aer

Daca te vei duce sa il vezi pe Marius pe Transfagarasan pe data de 8 septembrie, Duminica, vei trai o experienta de neuitat... daca nu te vei duce vei ramane mereu cu intrebarea in minte "Daca il ascultam pe SAD" care mi-a spus pe data de 26/8 si 2+6=8 sa ma duc...

Nu uita sa te uiti si la ceas la ora la care am publicat acest post.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
SFG2707
VIP
VIP
Mesaje: 515
Membru din: 19 Sep 2010, 19:30
Has thanked: 6 times
Been thanked: 3 times

Win e un 8 dupa numele complet, eu sunt un 8 dupa first name ( deci nu se pune :mrgreen: ). Am stricat toata ecuatia cu dezvaluirea asta? :oops: :lol:

Despre chimia care spui tu ca ar exista intre mine si Win ... totul se desfasoara la nivel intelectual. Cum ar putea Win sa fie atras de cineva despre care nu stie nimic, fizic vorbind? Ca sa nu mai amintesc de faptul ca sunt departe de a fi o minora :lol: Vrei sa-i strici reputatia? :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”