Video chatul si vizitatorii fara bun simt!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
KaylinDream
Mesaje: 16
Membru din: 05 Iul 2019, 14:29
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Blocatul anumitor cuvinte sau fraze ajuta foarte mult
Apoi imi rog support-ul sa le dea kick daca sunt nesimtiti. Daca nici asta nu functioneaza, dupa ce i s-a explicat frumos, atunci primeste ban. Easy. Uneori cand am chef ii pun eu la punct :D
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
EvellineClaire
Mesaje: 4
Membru din: 03 Iul 2019, 14:38
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Bine punctat! De cele mai multe ori ii tratez cu indiferenta. Exista cazuri in care nu ii mai suport si il banez. Depinde de la situatie la situatie.
Avatar utilizator
SophyDavis1
Mesaje: 12
Membru din: 23 Sep 2019, 11:34
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Eu cred ca sunt unul dintre putinele modele care se distreaza cu astfel de "vizitatori". Mi se pare amuzant cum, atunci cand ies din lumea lor mica anumiti oameni, care in situatii normale nu s-ar comporta ca niste copii, dau ce au mai "bun" din ei cand stiu ca nu e nimeni care sa le judece comportamentul sau limbajul.
Eu ii tratez cu indiferenta si nu intru niciodata in jocul lor pentru ca indiferenta este cea mai buna arma in astfel de situatii. Desigur exista si kick si ban, unele dintre tool-urile mele preferate. :') :')
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”