Norocul, Munca si Video Chatul!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

studioucams scrie:buna
sunt unlu din modelele de pe streamray, in zona unde locuiesc cu studioul nu e chiar sigur ca te mint de bani si te si santajeaza asa ca am decis sa fac propriul meu studiou.am creat un cont de model si tot a fost ok atit cit am fost promovata de site am avut parte de citiguri suplimentare destul de dragute. dupa am absentat 3 luni deoarece un membru din familia mea a avut nevoie de grija mea, cind am revenit mam trezit pe pagina 6 ....tin sa mentionez arat bine adica sunt pina la 50 kg si am linii foarte fine nici fata nu e de /baba hirca/ adica pentru videocheat e accetabil nu sunt lenoasa lucrez in medie 11, 12 ore si nu stau ca o momiie in permanenta dansez ma misc arat diferite figuri sexy imi reuseste deoarece anterior am fost gimnasta ... fetelor sunt disperat am minimum 5 zile in care stau numai pe site numai nu manin si nu fac caca in fata camerii dar nu reusesc sa fug mai sus, am in camera in medie de 15-20 de membri nclud si cei fara bani,cind ma uit cu altele stau trintite pe pat si nu fac nimic si sunt pe prima pagina imi vine sa pling ... dati-mi va rog si mie un sfat poate eu nu fac ceva cum trebuie ..va rog poate este ceva la site ce eu nu cunosc... recunosc nu prea cunosc toate instrumentele de aici si sunt varza la unele capitole ...dar nu ma iau membrii in pvt stau si ma privesc si... asa mii urit de ei ca imi vine sa las tot balta . mersi anticipat
Varianta 1 : Daca ai cunostinte de limba engleza macar medii si chiar poti avea un program regulat de 8-10 ore zilnic / 6 zile pe saptamana FUGI la unul din studiourile mari si despre care n-ai auzit chestii prea nasoale pentru ca e clar ca studioul unde ai fost pe langa faptul ca te-a nemultumit nici nu te-a invatat prea multe lucruri

Varianta 2 : Daca te-ai obisnuit cu "independenta" AI RABDARE si dupa 3-5 saptamani de program prelungit si stabil o sa vezi ca o sa urci la loc + cu primii bani de care te poti lipsii incearca sa-ti faci camera de lucru si profilul cat mai apropiate de cele ale modelelor de pe prima pagina

Daca variantele 1 si 2 ti se par grele renunta si gata :)

Spor
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
SoulCams Models Studios wanted
studioucams
Mesaje: 5
Membru din: 19 Aug 2015, 16:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

buna tuturo eu va multumesc mult pentru sfaturi chiar am sa revizuesc careva din punctele enumerate acuma vreau sa fiu mai sincera ca sa ma intelegeti corect ....
rs : eldiablo
sunt Basarabeanca iar la noi pe linga faptul ca orasul e mic si te cunosti cu fiecare al treilea la niste studiouri nu atit de depasite lucrezi la 10 ore pentru niticai 30% si daca vrei sa fugi de ei te santajeaza, stiu fete care au activat pentru banuti ani la rind de frica ca studioul sa nu posteze materiale foto si video cu fetele pe retele de socializare, sunt si genurile de studiouri cumnti unde este o stapina draguta te ajuta dar nu prea ca sa nu cumva o intreci, dar ai 50 din suma, deranjant este ca trebuie sa lucrezi in niste conditii devastatoare apartament cu chirie si 8-10 fete intr-0 singura odaie, care pe scaune care pe mese care pe canapea nu zic poate e vesel dar eu nu sunt genul care poate accepta astfel de metoda, la mine daca nu sunt de capul meu nu merge treaba,si daca se mai nimereste ca vin prietenii respectivelor tu in loc sa lucrezi trebuie sa stai si sa chefuiesti ” ca doar o singura viata avem” in fine eu am incercat cumva sa ma indreptatesc ...nu de zile bune am ajuns sa activez aici am nevoie in permanenta de bani ca sa imi sustin familia sa imi achit studiile si sa ma intretin, desigur sa imi permit ceva din placerile vietii o cosmetica de ingrijire poate ceva hainute si varianta cu 200$ chiar nu e pentru mine eu cind am creat studioul meu am ajuns si la sume de 1500-2000 pe perioada asta din considerentul ca lucram in medie 6- 7 ore...acuma am mai mult timp si imi permit sa lucrez mai mult dar aiurea snt extenuata si ma doare fiecare centimetru de muschi din acest motiv am ajuns in pragul disperarii + varianta cu studiorile de aici nu ofera confidentialitate din nesocotinta uneori modele intre ele isi fac pagini ”also”pe fb unde posteaza numele adevarat si material informativ din timpul procesului si mai sunt si sefii de studiou care inpun modelele frumose sa se culce cu ei de nu - nu primesc banii si tu nu poti face nimic la politie nu iti fac dreptate ca nu esti oficial la parinti nu te poti plinge si reese ca ai muncit o luna sau cum e cazul de pomana sau chiar daca pleci de la un studiou trebuie sa faci dita mai strategie si sa planifici plecarea adica sa astepti momentul cind sefa e in vacanta sau depresie sa stergi tot materialul video si foto unde iti arata fata sa stergi date personale- ca la acestea cind le zici ca pleci se infurie iti ea in calcul si aerul care la-i respirat dici dragii mei e cam fuka-bila situatia cu un studiou aici acasa cel mai intelep este sa creezi propriul cont sa stai linistita in coltisorul tau sa nu zici nimanui cu ce te ocupi si sa nu dai de banuit si pot sa zic ca la acest compartiment sunt inpacata eu pe mine insumi nu am sa ma tradez niciodata .

2cunostinte limba engleza sunt medii peste adica confund conjugarile sau pot sa scriu gresit ca forma unele cuvinte cit de inteles cred eu ca ma descurc.
3cit tine de ideia cu 3-5 saptamini nu prea imi convine asta vine doua perioade sau unul in cazul cel mai bun, si cu banutii pe care ii fac la moment nu imi ajunge nici sa rascumpar cheltuelele si numai tratamentul lu maicamea costa in medie de 400 ron + chiria +consumul + waaaaaaa ...... imi vine ideia de a scimba stream name pentru a fi din nou promovata si sa reusesc sa ma ridic usor sau ”BE GHEORGHE AGHIAZMA” cu referire la ideia cu RABDAREA......... dv cum credeti care din solutii e mai draguta.

IsaGlamChat
voi incerca sa modific My earning percentage cit de ideia ca sa scriu mai ingrijit ma recunosc sincer nici eu nu mai stiu ce limba vb rusa romana ”moldoveneasca” lol, engleza, si am mari probleme de exprimare....

Mihai_richG
calculatorul pe care il folosesc e ASUS x55A,internet am cel mai bun abonament oferit personelor fizice adica nu pot sa spun prea multe la acest compartiment dar achit pe abonament 53 ron, camera Microsoft LifeCam HD-3000, toate setarile le-am efectuat pas cu pas cu ajutorul ghidului de pe site, folosesc Adobe Encoder dar un anumit interval de timp imi arata ca se restarteaza camera ...Mihai ajutama te rog ca imi pare mie dar pe aici pe unde e toata problema mea.
multumesc mult pentru receptivitate si cu anticipare pentru ras viitoare
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

studioucams scrie:camera Microsoft LifeCam HD-3000, toate setarile le-am efectuat pas cu pas cu ajutorul ghidului de pe site, folosesc Adobe Encoder dar un anumit interval de timp imi arata ca se restarteaza camera

Camera respectiva este mult prea slaba, recomand cel putin

Logitech 920 sau logitech 930e

Calitatea este mult peste ce ai tu si este ff important ca streamul sa fie unul bun, ajuta tot timpul, sa nu uiti de lumina care are un rol foarte important in calitatea video.
Citeste aici despre lumina: articol-detaliat-despre-setarile-lumina ... 13055.html

si aici despre webcamuri: top-webcams-2012-2013-2014-2015-t13159.html

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
studioucams
Mesaje: 5
Membru din: 19 Aug 2015, 16:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mersi mult GlamourFoto idei ca acasa nu prea am ideie de unde sa gasesc asa wep cum ar fi 900 si 930 dar asta e alta problema oricum cu prima ocazie incerc sa schimb camera,mersi pentru articolele oferite foarte multe nu cunosc dar ma pling....
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Acum am inteles de ce scrii asa,ma bucur ca scrii romaneste totusi ca noi rusa nu intelegem :lol:

In privinta problemei tale,camera o poti comanda pe amazon sau de pe unele sites din Ro daca acolo nu se gaseste.
Cunoastem situatia cat de cat de pe acolo si suna nasol,ramai acasa si incearca sa-ti imbunatatesti imaginea,calc si atitudinea.

Bafta acolo!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
studioucams
Mesaje: 5
Membru din: 19 Aug 2015, 16:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mersi Isa pentru sugestie neaparat am sa caut ceva si fac comanda
mihai_richG
Mesaje: 33
Membru din: 12 Ian 2015, 10:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

calculatorul pe care il folosesc e ASUS x55A,internet am cel mai bun abonament oferit personelor fizice adica nu pot sa spun prea multe la acest compartiment dar achit pe abonament 53 ron, camera Microsoft LifeCam HD-3000, toate setarile le-am efectuat pas cu pas cu ajutorul ghidului de pe site, folosesc Adobe Encoder dar un anumit interval de timp imi arata ca se restarteaza camera ...Mihai ajutama te rog ca imi pare mie dar pe aici pe unde e toata problema mea.
multumesc mult pentru receptivitate si cu anticipare pentru ras viitoare
Dupa cum ti-a raspuns si GlamourFoto, ai nevoie de o camera mai buna, un logitech c920 sau c930 ar fi ok.

Succes!
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

studioucams scrie:mersi mult GlamourFoto idei ca acasa nu prea am ideie de unde sa gasesc asa wep cum ar fi 900 si 930 dar asta e alta problema oricum cu prima ocazie incerc sa schimb camera,mersi pentru articolele oferite foarte multe nu cunosc dar ma pling....

Pentru nimic,
Cu siguranta se poate rezolva cu un drum pana la iasi, poti suna sa vezi daca au in Flanco sau Altex sau ce alte magazine mai sunt pe acolo, o alta alternativa este sa faci comanda de webcam pe un site care sa i-ti livreze acasa

Recomand ca schimbarea webcamului sa fie in topul prioritatilor tale, nu ai cum sa vinzi cu o imagine slaba din punct de vedere calitativ.

Spor acolo
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
feelfree
Mesaje: 9
Membru din: 24 Iul 2015, 18:03
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Norocul , hmmmmmm daca pe asta te bazezi cand faci chat mai bine te lasi .
Sunt model de ceva vreme , am inceput sa lucrez pe vremea cand stateam intr-un cot si intrau membrii in privat , lucram pe site-uri unde tariful era fix de 5$ pe minut ( sincer nu imi aduc aminte daca era 4.99 sau 5.99 ) . Si odata cu trecerea anilor s-au schimbat lucrurile in chat , prima data au intrat pe siteuri asiaticele care faceau orice pentru 1$ , atunci vedeam cum de la zi la zi scadeau incarile . A fost si mai greu cand au inceput sa apara siteuri cu showuri in freechat iar eu cu mentalitatea mea nu puteam sa ma dezbrac si sa fac showul in freechat , pai tineam membrii cu orele pana sa ma dezbrac si acum pt cativa tks sa ma dezbrac in free ??? .
Odata cu trecerea anilor am invatat ca trebuie sa ma adaptez noilor tendinte in limita bunului simt , am inceput sa ma misc la inceput in pat pe urma pe langa el si acum ma zbengiu in fata oglinzii :)) .
In jobul asta conteaza mult sa investesti , daca vrei sa faci bani , in primul rand in timp , timp de stat online ; daca stai 6 -7 ore online este greu sa treci de anumite sume ,trebuie sa fii dispusa sa stai minim 9-10 ore pe zi si macar 5 zile pe saptamana si sa nu vorbim de weekend si turele de noapte . Trebuie sa mai investeti in imaginea ta , nu toate modelele de top sunt frumoase dar sunt aranjate din cap pana in picioare si tot la imagine intra si faza cu pozele si in ultima vreme in filme , nu poti sta cu pozele de acum 5 ani cand aveai alta culoare in cap erai mai slaba sau mai grasa .
Iar ceea ce tine de noroc si asta tine de munca , sa dea norocul peste tine sa vina un membru sa te tina cu orele in pvt trebuie sa te promovezi sa fii vizibila , daca esti ultima pe site cam greu ajunge si norocul ala la tine .
Ca in orice job daca vrei sa faci performanta trebuie sa te implici , sa tragi de tine sa iti depasesti limitele , sa iti stabilesti targeturi si sa te tii de ele fie ca lucrezi de la studio sau de acasa .

O zi buna .
Avatar utilizator
eldiablo
VIP
VIP
Mesaje: 450
Membru din: 08 Ian 2010, 16:25
Localitate: Inca Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Singura potrivita pentru tine este varianta 2 :

Varianta 2 : Daca te-ai obisnuit cu "independenta" AI RABDARE si dupa 3-5 saptamani de program prelungit si stabil o sa vezi ca o sa urci la loc + cu primii bani de care te poti lipsii incearca sa-ti faci camera de lucru si profilul cat mai apropiate de cele ale modelelor de pe prima pagina

Pe langa sfatul foarte bun si foarte ieftin cu schimbatul camerei as mai indraznii sa-ti sugerez pe langa cams ( streamray ) sa mai incerci in paralel un site cum ar fi imlive ( din cate stiu eu mananca resurse putine + trimit banii foarte repede ) , daca ai avut perioade in care ai facut pe cams 1500-2000 sunt convins ca daca lucrezi cu o camera mai buna 8 ore / 6 zile pe saptamana poti face chiar si din prima perioada 1500 adunat pe cams si imlive , cu 3000 pe luna chiar si la nivelul tau de cheltuieli cred ca o sa poti usor usor sa-ti pui la punct perfect si partea tehnica/decor/poze si clipuri de profil

SPOR SI BAFTA
Carpe Diem va doresc la toti - Sunt implinit spiritual , dezinteresat si neinteresant financiar , gata de gluma oricand , ajut si critic gratis sincer cand pot iar daca jignesc nejustificat inseamna ca nu nu sunt eu
Avatar utilizator
Jobs4Adults
User Junior
User Junior
Mesaje: 92
Membru din: 14 Mai 2012, 17:58
Localitate: EroAward.com
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

feelfree scrie:Norocul , hmmmmmm daca pe asta te bazezi cand faci chat mai bine te lasi . .....

Si odata cu trecerea anilor s-au schimbat lucrurile in chat , prima data au intrat pe siteuri asiaticele care faceau orice pentru 1$ , atunci vedeam cum de la zi la zi scadeau incarile . ...

In jobul asta conteaza mult sa investesti , daca vrei sa faci bani , in primul rand in timp , timp de stat online ; daca stai 6 -7 ore online este greu sa treci de anumite sume ,trebuie sa fii dispusa sa stai minim 9-10 ore pe zi si macar 5 zile pe saptamana .....
Exact, concurenta masiva cred ca a fost principalul catalizator al schimbarii...Insa ca si in industrie, cu cat produsul/serviciul ce il oferi e mai complex si "mai original", cu atat e mai dificil sa te copie chinezul/turcul si sa iti faca concurenta la jumate de pret sau mai putin....

Retelele sociale sunt azi o parte buna din solutie, insa nu la modul la care multe modele o fac, pozand ce mananca sau ce si-au mai cumparat, ca degeaba o faci daca primesti 2 retweets/share si 1 like...Poate functiona pe fetish daca stii ca le arati ce vor (de exemplu daca esti pe foot fetish si le arati ce pantofi/ciorapi ti-ai mai luat), dar daca esti pe vanilla, e nevoie de mai multa imaginatie, cum ai zis tu, de construirea unui personaj mai complex (dansuri, miscare mai multa, la oglinda, etc)....Pe de alta parte, multe modele evita sa inteleaga mai bine ce anume le face unice si merg pe ce vad la altele, parca zici ca le e "teama" sa experimenteze un pic, sa treaca de anumite "linii" pe care sistemul socio-educational ni le traseaza in subconstient...:) Si daca tot zicem ca videochatul e arta, e nevoie sa intelegem mai profund ce inseamna de fapt Arta si cum arata/se comporta/gandeste un artist, scop in care recomand frunzarirea biografiilor unor artisti precum Paganini, Michelangelo, Stradivarius, Brancus, etc.
CEL MAI BUN site de Videochat!>click CHATURBATE<BEST Webcam Site!
Yahoo mess & Skype ID: jobs4adults | CamSum.com - cam summit | www.EroAward.com
Asistenta 24/7 Modelelor Incepatoare & Medii pt Videochat de Acasa!
studioucams
Mesaje: 5
Membru din: 19 Aug 2015, 16:55
Has thanked: 0
Been thanked: 0

de la istoria artelor stiu ca michelangelo avea un baietel carte il ajuta si cu acesta intretinea relatii ...deci care arta eu mai curind cred ca aici e vorba de drive de multe ore online si multe investitii care sa te faca arati ireprosabil aici e nevoie de marcheting si intuitie iata unde se ascunde norocul cit despre concurenta ...cu cit acesta e mai desavirsit cu cit e mai dezvoltat oricind poate aparea o fata mai buna care sa ne dea la toate peste cap planurile financiare
Avatar utilizator
DarkBOO
User Activ
User Activ
Mesaje: 280
Membru din: 22 Apr 2015, 18:42
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

studioucams scrie:de la istoria artelor stiu ca michelangelo avea un baietel carte il ajuta si cu acesta intretinea relatii ...deci care arta eu mai curind cred ca aici e vorba de drive de multe ore online si multe investitii care sa te faca arati ireprosabil aici e nevoie de marcheting si intuitie iata unde se ascunde norocul cit despre concurenta ...cu cit acesta e mai desavirsit cu cit e mai dezvoltat oricind poate aparea o fata mai buna care sa ne dea la toate peste cap planurile financiare

Mi-e rau, eu am facut arte si nu ne-a invatat asa ceva la Istoria Artelor :lol: :lol: :lol:
Dar judecand dupa cum scrii...ma abtin si cu materiile astea :lol: :lol: :lol: e multe si e grele :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:
JessBella
Mesaje: 4
Membru din: 08 Mar 2016, 18:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De acrod intru totul cu Sad Eyes. Nu imi amintesc sa fi cunoscut vreun model care sa creada mai mult in munca si mai putin in noroc. Articolul tau e fix pe sufletul meu :)
videocont77
Mesaje: 5
Membru din: 14 Noi 2016, 12:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

" totul este stiinta si informatie + talent"- de acord cu partea asta ,dar ce facem in cazul in care le avem pe toate de mai sus plus o seriozitate maxima..si lucrurile tot nu functioneaza? Care i retate succesului?
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

videocont77 scrie:" totul este stiinta si informatie + talent"- de acord cu partea asta ,dar ce facem in cazul in care le avem pe toate de mai sus plus o seriozitate maxima..si lucrurile tot nu functioneaza? Care i retate succesului?
Înseamnă că doar ai impresia ca le ai pe toate... Seriozitatea da rezultate maxime dacă este exploatata in modul potrivit.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Avatar utilizator
EsmeeCharm
Mesaje: 9
Membru din: 04 Iul 2019, 11:49
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Am citit o groaza de sfaturi bune pe care vreau sa le aplic.
Parerea mea este ca nu ne putem baza pe noroc. Ideea asta ca intram online,suntem dragute acolo asa ca niste papusele si gata facem bani.
Toate fetele noi care vor sa aiba acest job au impresia ca este foarte usor, insa cu totii stim ca nu e asa.
Norocul este doar o mica parte, cel mai important lucru este impicarea.
Daca iti doresti sa castigi bani trebuie sa te implici.
Avatar utilizator
beyoustudio
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 19 Apr 2015, 12:37
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times
Contact:

Intervin si eu ...tarziu - tarziu dar probabil mai sunt multi si multe care inca mai cred ca in videochat faci bani daca ai noroc si/sau prinzi un membru (o asa zisa balena ) pe site care sa te tina in top ... ei bine zilele trecute am gasit un filmulet in care nenea Dan Pena (milionar de altfel) spunea ca :

" intelege si este de acord ca a avut noroc prima oara, dar nu poti spune ca ai noropc si a 2-3-4 -5 oara , chiar asa tot timpul? Fiecare realizare pe care o faci o faci prin munca si nu poti pune totul pe seama norocului "

aveti un link aici https://www.youtube.com/watch?v=N6zqatiur3A

....asta a fost asa ca o introducere

iar acum sa vb putin despre streamray.com unde noi ca si studio in anii 2018 si 2019 am avut cate 3 modele ce au castigat modelul lunii ( performanta ce nu a fost atinsa ne nimeni pana acum de cand a aparut siteul O:-) ) Deci cu alte cuvinte cunoastem siteul cat de cat :yum:
ei bine acele fete nu au avut noroc ci au muncit fiecare banut stand online cate 10-14 ore pe zi , nu poti spune ca daca cineva este atat de motivat incat sa stea aceste ore online la sfarsitul lunii ii poti spune ca a avut noroc si din acest motiv a castigat titlul modelul lunii .

Paradoxal faptul ca stai online aceste ore nu iti garanteaza ca vei avea si succes daca tu nu esti concentrata pe ceea ce ai de facut acolo , daca tu stai 10 ore online din care 3 ore stai cu telefonul in brate si te vaiti pe "grup" sau pe forum ca nu merge si nu stii ce sa mai faci .... PRIMUL LUCRU este sa arunci telefonul cat mai departe si sa fi atenta acolo la membrii, este posibil ca fix in acel moment sa fi trecut pe langa tine o "balena " si ai ratat-o .
Domeniul asta a devenit din ce in ce mai greu pentru voi ca modele deoarece tentatiile din jurul vostru sunt multe (aici ma refer la aplicatiile de pe telefoane), la fel de multe sunt si ofertele de angajare promovate de studiouri , consider ca pentru a ajunge sa faci bani multi lucrand ca model , indiferent daca alegi sa o faci pe cont propriu sau dintr-un studio , iar dupa 4-5 ani sa te uiti in spate si sa te declari multumita trebuie sa iti dedici acesti ani intru totul jobului de model ,dupa poti avea toata viata inainte sa te bucuri dar acesti 4-5 ani ...chiar daca doare adevarul .... vezi vacantele mai "rarut ".

Bine inteles ESTE IMPOSIBIL ca toate fetele sa fie chiar asa de motivate si implicate , altfel ar fi toate numai modele de top ( in adevaratul sens al cuvantului)

In incheiere concluzia este ca streamray este un site dificil si ai nevoie de muuuulta rabdare pentru a ajunge sus!

Spor la banuti tuturor
Chose To Be Different ..... BeYou

https://www.beyou-studio.ro/
L042013
Mesaje: 9
Membru din: 21 Apr 2020, 21:24
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

daca "punerea la loto" inseamna munca si nu noroc , atunci da, aveti dreptate , la fel si vchatul .....
These users thanked the author L042013 for the post:
sweetgirl (27 Oct 2020, 22:48)
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

ce plm munca cand stai 2-3 h si nu ai un pvt sau in 5 h abia faci 50 $ ! normal ca alea tinere stau si 12 h dk curg banii pe ele,muncesc de drag ! dar asa sa stai ca prostu degeaba te lipsesti.
MichelleM
User Activ
User Activ
Mesaje: 236
Membru din: 03 Oct 2015, 20:10
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Si pana la urma "cheia succesului" care e ?Munca multa nu?Cat mai multe ore petrecute online si implicare ,nu?
Norocul il ai cateva sapt,zile si apoi dispare
Avatar utilizator
shadowgrl
Mesaje: 21
Membru din: 10 Mar 2020, 11:47
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Azi poti face 50$ maine poti face 1000$. Sunt zile in care recuperezi pierderile din zilele mai slow.Norocul de cele mai multe ori ti-l faci cu mana ta si bineinteles depinde ce vizibilitate ai pe site.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”