Problema streamray

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
krakadil
Mesaje: 7
Membru din: 26 Noi 2012, 05:15
Has thanked: 0
Been thanked: 0

salutare! o cunoscuta se ocupa cu videochat are o problema cu streamray,am incercat sa o ajuta dar fara rezolvare, clientii sunt aruncati din chat,foarte multe crash la browzere, poate cineva s-a intimpinat cu o astfel de problema?
problema in hardware nui,cu usurinta ruleaza 7programe si nu am intimpinat probleme cu ele,insa daca se conecteaza la streamray se incep probleme,ma gindeam ca poate PC e supraincarcat,am lasat doar 2-3 programe active si nimic
este posibil la streamray de folosit program de genul cum e la jasmin,myfreecams?
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

krakadil scrie:este posibil la streamray de folosit program de genul cum e la jasmin,myfreecams?
Nu cei de la Streamray nu au soft dedicat ca cei de la jasmin / mfc dar totusi te poti conecta cu ajutorul Adobe FMLE pentru a transmite in HD pe site.

Spor acolo.
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”