Conventie videochat 2012 (Anulata)

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Am fost intrebata de multe ori ,de ce vreau sa organizez asa ceva,de ce trebuie sa impartim cunostintele dobandite in ani de munca cu niste necunoscuti?Am vrut sa fac ceva pentru intreaga industrie,un fel de woke up dar se pare ca lumea vrea sa doarma in continuare si sunt prea putini cei care doresc sa iasa din anonimat.
In baza feedback-ului primit in ultimele 2 luni precum si in urma posturilor de pe ambele forumuri,am ajuns la concluzia ca efortul ar fi in zadar si ca nu se mai pot schimba multe lucruri,probabil vchatul a luat-o pe o panta descendenta si nu mai este loc de intoarcere.
Multumesc tuturor celor care au crezut in aceasta idee si au dorit ca acest eveniment sa aiba loc,acum stiu ca nu sunt singura care a pus suflet in aceasta industrie si mi-as dori ca lucrurile sa fi stat altfel dar din pacate si cu parere de rau trebuie sa spun ca lumea nu este pregatita si multi nici nu merita efortul de a fi treziti.In ultimele 2 luni m-am vindecat total de altruism dar voi tine legatura cu cei care au intins o mana de ajutor si s-au oferit sa-mi acorde sprijin moral sau material .
Va doresc succes in continuare,fie ca sunteti hosti independenti sau studiouri.


Acest post se poate inchide/muta.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
Adrian
Moderator
Moderator
Mesaje: 1565
Membru din: 19 Feb 2011, 21:36
Localitate: Bucharest / Ro
Has thanked: 34 times
Been thanked: 55 times

Mi-ar fi facut placere sa particip dar asta este, dupa inca doua secunde de gandire pot afirma:

Pacat ...

P.S. Cred ca nici semnatura nu-si mai are rostul
Recomand >>> Studio Videochat Fetish >>> Work Smart Not HardCore!!!
alexandra1234
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 02 Iun 2012, 12:49
Localitate: ceska rep
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mda


Chiar daca te-ai ratoit un pic la mine sincer imi pare rau sa vad ca am avut dreptate.
Foarte frumoasa initiativa ta, sunt absolut sigura ca daca vei mai incerca se va intampla ceva bun in cele din urma
Eu una am vrut sa particip dar m-am retras dupa primele posturi ( calitatea lor m-a facut sa renunt)


Mult succes
Avatar utilizator
sunflower
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 170
Membru din: 15 Sep 2008, 19:16
Localitate: Iasi
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times
Contact:

Pacat. Good luck people.

P.S Totusi vreau sa ne vedem Poca :wink:
O vorba de spirit, oricat de stralucitoare, isi are si ea mormantul. In urechile prostului.
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

:(

Cand n-ai cu cine... asta e... n-ai cu cine :(
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Placerea a fost de partea mea sa cunosc oameni valorosi din industrie(parere personala),oameni de la care oricine ar putea invata( personal voi ramane in stransa legatura).Ultimele luni de forum mi-au lasat un gust amar,am vzt si aici si pe celalalt forum posturi care nu-si aveau nici un rost,personaje de toata ''stima'' de asemenea si am ajuns la concluzia ca nu se merita efortul enorm pe care aveam de gand sa-l fac .
Forumul nu mai este ce a fost ,incet ,incet,cei mai vechi useri s-au retras,nu am mai vazut un post scris de Joe,United,Lady,de luni de zile,au mai ramas cativa activi restul probabil se multumesc cu cititul,inchinatul si inchisul paginii,ceea ce am sa fac si eu.
M-am mai gandit si ce ar putea lumea sa invete de la o analfabeta,probabil nimic asa ca e mai bine sa ne vedem fiecare de treburile lui,noi patronii sa ingrasam burtile si sa raspundem pe topice la intrebari de gradinita pentru hosti independenti care ne injura si ne socotesc niste idioti,pai chiar suntem.

Succes tuturor si ne auzim ''private''.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Eu nu m-am retras de pe forum il citesc des sau mai bine spus cand timpul o permite dar in cateva situatii mi-am dat seama ca nu prea am ce sa mai impartasesc. Cam tot ce consider eu ca era informatie buna de impartasit deja am scris de cateva ori. Ce rost are sa scriu x ori + 1?

Nu vreau sa bravez acum dupa ce sa anulat dar cand am aflat prima oara de intentia ta Poca am zambit si am spus ca mi-ar face placere sa vin, sa ascult pe x si pe y. Dar dupa ce am cugetat un pic am dat inapoi din motive bine intemeiate pe care nu vreau sa le dezvolt aici, nu au nici o legatura cu tine poca sau cu ceilalti traineri. De aceea nici nu am scris la acest topic ca nu cumva decizia mea sa influenteze negativ alte persoane.

Succes
Imagine
cobra1981
Veteran
Veteran
Mesaje: 501
Membru din: 29 Mai 2007, 15:59
Localitate: Targu-Mures
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Contact:

Am asteptat cu mare nerabdare sa venim si noi....dar nu a fost sa fie....asta e
Pacat.... :(
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Mi-ar fi placut sa vin la conventie plin de entuziasm, onorat sa o tin profesional (stiu ca-i maritata) de manuta pe Joe si sa privim cu speranta spre viitorul indepartat la vch-ului. Pe la posturile mai vechi sau mai putin vechi unde se vorbeste de intalniri e plin de sarcasmul meu bazandu-ma pe o realitate destul de bine cunoscuta mie. Am avut o mica speranta acum vrandu-se a fi altceva. Un prost (eu) estimeaza ca pierderea e exact a acelora care nu considera ca ar fi pierdut ceva. Asa ca orice s-ar mai zice nu mai are sens, viata merge inainte exact ca inainte, si tot ca inainte cu viteze diferite si asta in functie de deschiderea fiecaruia.

Conteaza ca suntem bine sanatosi, Poca e bine, estimarile aceluiasi sunt ca va fi din ce in ce mai bine si stiu ca ar fi avut un loc fruntas in "Topul incasarilor mincinoase". Am pus ghilimele ca deja a fost devoalat sarcasmul acelui post.

Bafta tuturor si sa ne vedem in 2014!
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”