Intalnire traineri!

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Te asigur ca, va fi o placere sa ma revezi , un simplu search pe google rezolva in ziua de azi si cea mai tampa/stupida intrebare despre videochat , acum 8-10 ani da, desigur, puteai spune ca, ai secrete dar acum? poate mici tips/tricks aferente studioului si atat nimic mai mult , restul se gaseste la gramada pe google , astept sa imi trimiti invitatia.
SoulCams Models Studios wanted
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Pumpy - ai atitudine de bosumflat

Parerea mea este sa studiezi un pic natura umana. Daca umanitatea ar fi gandit ca tine, inca am fi ramas la stadiul de cioplit pietre si vanat cu arcul.

Un om care gandeste ca le stie pe toate (si/sau... mai nou... le gaseste pe google) si-a atins deja pragul maxim de evolutie. Punct.

Eu personal (si cei asemeni mie, cei ce inoveaza, cei cei optimizeaza / etc) suntem intr-o continua sete de a invata. Evident sunt sanse mari ca peste 50% din informatiile ce vor fi prezentate la acest workshop sa le stiu/stim deja, insa repetitia e mama invatarii.

Din punctul meu de vedere... nici nu meriti "invitatia". E plina lumea de ingamfati, or capul plecat, sabia nu-l taie.
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

theselby scrie:

Din punctul meu de vedere... nici nu meriti "invitatia". E plina lumea de ingamfati, or capul plecat, sabia nu-l taie.
"Din punctul meu de vedere" am impresia ca, iti este teama de ceva....oricum ...in Iasi sunt....multe "surprize" sper sa ne...revedem totusi.....
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Pumpy scrie:
theselby scrie:

Din punctul meu de vedere... nici nu meriti "invitatia". E plina lumea de ingamfati, or capul plecat, sabia nu-l taie.
"Din punctul meu de vedere" am impresia ca, iti este teama de ceva....oricum ...in Iasi sunt....multe "surprize" sper sa ne...revedem totusi.....
Toti ne temem de cate ceva,eu de ex ma tem de bau bau,mai bine sa lasam aberatiile astea ca nu suntem interlopi si amenintarile voalate nu cred ca mai sperie pe nimeni.
Cum ti-am transmis si pe PM,asteapta invitatia ,o sa vin personal sa ti-o aduc.
Si in caz ca ma consideri nesimtita,cred ca ai primit raspunsul pe care-l meritai la felul cum ai abordat problema.
Regards!
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
theselby
VIP
VIP
Mesaje: 600
Membru din: 02 Feb 2010, 22:53
Localitate: Iasi
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Contact:

Pumpy scrie:
theselby scrie:

Din punctul meu de vedere... nici nu meriti "invitatia". E plina lumea de ingamfati, or capul plecat, sabia nu-l taie.
"Din punctul meu de vedere" am impresia ca, iti este teama de ceva....oricum ...in Iasi sunt....multe "surprize" sper sa ne...revedem totusi.....
Bazandu-ma pe analiza textului tau... si observand ca:
* ai mai participat la o astfel de intalnire
* pari sa ma cunosti si personal
* declari ca speri pt o revedere

Inseamna ca te cunosc. Mr. F.

Daca te-am ghicit, imi va face placere sa ne revedem :)
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Placerea va fi reciproca fi sigur de asta.
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas scrie:
Pumpy scrie:
theselby scrie:

Din punctul meu de vedere... nici nu meriti "invitatia". E plina lumea de ingamfati, or capul plecat, sabia nu-l taie.
"Din punctul meu de vedere" am impresia ca, iti este teama de ceva....oricum ...in Iasi sunt....multe "surprize" sper sa ne...revedem totusi.....
Toti ne temem de cate ceva,eu de ex ma tem de bau bau,mai bine sa lasam aberatiile astea ca nu suntem interlopi si amenintarile voalate nu cred ca mai sperie pe nimeni.
Cum ti-am transmis si pe PM,asteapta invitatia ,o sa vin personal sa ti-o aduc.
Si in caz ca ma consideri nesimtita,cred ca ai primit raspunsul pe care-l meritai la felul cum ai abordat problema.
Regards!
Frumos PM!
pocahontas scrie:Subject: Intalnire traineri!


Sunt convinsa ca o sa am si orgasm:)Asteapta ca vine ... invitatia.
Bafta acolo.

Cu siguranta ai avut orgasm atunci cand ai conceput textul si ai ajuns la maxim cand ai dat send.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Listen darling,am stiut cine esti inca din al doilea post,invitatia nu o sa vina niciodata,noi suntem prea mici pentru asa o somitate in domeniu deci nu are sens sa te murdaresti cu noi plus ca nici bani de limuzina nu am sa ti-o trimit la scara :lol:
Daca ai revenit pe forum dupa atatia ani doar ca sa-ti dai aere de mare guru nu ai reusit sa impresionezi pe nimeni,pe mine una in nici un caz asa ca, relaxeaza-te si totul va fi bine:)

P.S.Era mai misto vechiul tau nickname:))
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
alexandra1234
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 02 Iun 2012, 12:49
Localitate: ceska rep
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mda,

i am out !
Avatar utilizator
ashtarte
User Junior
User Junior
Mesaje: 87
Membru din: 16 Feb 2008, 03:05
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu cred ca e o idee foarte buna, daca nu se ajunge la (cum a spus cineva mai sus) injurii si nervi. Daca se creaza un precedent constructiv, voi participa si eu la urmatoarea intalnire, cand voi avea suficienta experienta ca trainer.

Cred ca un topic bun ar fi: "Cum sa fii un trainer de succes, intelegator dar totusi respectat".

Mie mi-e foarte greu sa fiu si aproape de hosti si sa-i si scutur cand o iau razna ( prin scuturare eu inteleg atentionare ). Nu pot sa fiu zbir si ma enervez cand discutiile noastre deschise duc la "dar eu nu cred ca trebuie sa zambesc tot timpul". Asta doar ca un banal exemplu. Un work-shop ar fi foarte educativ!
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Mmmmmm iar socializare. Super idee. Abia astept, chiar daca eu nu am nimic de spus, va voi asculta cu mare placere. Ma bucur ca multi isi doresc revederea, dorul isi face treaba:).

PS: Imi voi depune si eu dosarul pentru donatii. Sper sa reusesc sa va conving ca si eu sunt un caz care merita atentia voastra. Deja imi pregatesc discursul. Toate fugarele din viata-mi m-au falimentat.
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
HotCamStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 13 Ian 2007, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Se lasa cu partuza? bun,vin si eu. dar depinde de perioada. Ori trimit trainerii sau managerii.
S-a gasit locatia,data exacta?
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

In cursul zilei de azi voi pune programul si conditiile de inscriere.In functie de cati participanti vor fi se va alege locatia.Asa cum am precizat de la inceput imi doresc ceva profi nu o intalnire unde sa schimbam priviri incrucisate.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
HotCamStudio
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 13 Ian 2007, 01:34
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Nimeni nu contesta dorinta ta de a fi profi. Toti vrem in felul nostru. Insa depinde ce stim noi ca inseamna profi. Dovada va fi la intalnire :). Zambete tot vor fi,din alea de bine,sper. Iar care veniti cu porcheul, purtati tricou cu Im the One and Only :))
Darksiders
User Activ
User Activ
Mesaje: 323
Membru din: 09 Aug 2009, 11:21
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ma primiti si pe mine? nu am bani dar vin cu mancare la pachet :D :D de dormit ma duc in gara :D

Glumeam, daca ma primiti si va hotarati sa il faceti mai devreme de 28nov, vin cu cea mai mare placere.
Daca nu macar daca se pot inregistra discururile,
Numai bine!
Pumpy
User Activ
User Activ
Mesaje: 239
Membru din: 06 Oct 2012, 13:47
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Daca termin cu afacerile unde sunt acum , eu vin cu siguranta , mai ales ca, am deja 3 oferte de a sosi la intalnire in compania unor persoane de toata stima si respectul , asta in caz ca, nu primesc invitatia.
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”