XCAM a dat drumul la FREE

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

loveish scrie:Iar gaura noastra valoreaza 18 centi.Vorba aia "no genitals" no earn!
Gresit,gaura fiecaruia valoreaza atat cat vrea/lasa fiecare:)

loveish scrie:Cred ca ne priveste pe toti daca un site coboara standardul la 18 centi "privatul" in conditiile in care nuditatea este permisa la modul nesimtit.
Pe mine nu ma priveste acest site si cred ca pe multi ii doare la basca de el.Nu citeste nimeni forumul de la site si chiar daca-l citeste prin absurd nu vor schimba nimic,dar tu poti sa scrii in continuare si sa trimiti printuri in loc sa gasesti un site unde sa faci bani.Iti dpun astea pt ca in trecut am incercat si eu sa fac pe justitiarul cu mai multe siteuri,guess what?Nu am castigat niciodata si mi-am atras si antipatii in trecut.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
SoulCams Models Studios wanted
loveish
Mesaje: 17
Membru din: 24 Ian 2012, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pocahontas daca te doare in basca nu pricep de ce iti mai pierzi timpul citind despre ceva ce nu te intereseaza...Daca nu ma intereseaza un subiect nu citesc si nu scriu despre el.Faptele tale contazic cu spusele.Lucru valabil si pentru Fetish.
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

nici nu l-am comparat .....lol...am spus ca e in devenire
ya right
god bless mfc
LOL
tu te auzi ce spui?
eu cred ca ai dezvoltat un fetish bizar ptr siteul asta
revino-ti si asuma-ti pozitia
asta daca cumva ai una....
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

loveish scrie:Nu are rost sa comparam MFC'ul cu XCAM pentru ca sunt 2 nise diferite.As mai preciza ca am facut printuri cu 3 modele NUD, le-am trimis si pe acelea.Se pare ca atat timp cat gaura propriuzisa nu este vizibila putem sa ne frecam in dos cat putem.Respectul pe care il are MFC'ul pentru modele nu poate fi comparat cu nesimtirea cu care trateaza acest site angajatele.Pentru ei suntem niste gauri.Suntem platite atat timp cat aratam o gaura.Iar gaura noastra valoreaza 18 centi.Vorba aia "no genitals" no earn!

Cred ca ne priveste pe toti daca un site coboara standardul la 18 centi "privatul" in conditiile in care nuditatea este permisa la modul nesimtit.




cica ¨respectul pe care il are mfc-ul pentru modele ¨ AHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAA ! AMUZANT. nu confunda miserupismul cu respectul :))
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

printre altele Loveish unii mai posteaza pe forumul asta si ininteresl altor modele sau tocmai pt a incuraja alte modele sa faca un anume lucru

cam de aiai e un forum , sau crezi ca daca nu postai tu nu exista ?;eu postez ca sa incerc sa ajut prin prisma parerilor mele mai bune mai putin bune depinde cum le considera restul

si da maj modelelor care lucreaza pe site ul asta de umplutura se uita la site ul asta ac la Dumnezeu

d c?nu pot sa inteleg efectiv , probabail e un trend stiu eu ....

stai relax caindif cat te agitu tu site ul va castiga modele nu va pierde
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
loveish
Mesaje: 17
Membru din: 24 Ian 2012, 18:46
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Fetish ce-ar fi sa bat campiii un picccc si sa vorbesc despre softuri pe care eu nu le-am folosit.Desigur as putea vorbi pana maine dimineata daca am chef sa imi bat joc de timpul meu dar asta nu inseamana ca stiu despre ce vorbesc.

Fetish daca esti o persoana atat de buna si atat de preocupata de ceea ce se intampla cu "anumite" modele si doresti sa le ajuti nu vrei tu sa faci un site numai pentru noi modelele mai amarate si sa ne binecuvantezi cu stiinta ta vasta si opiniile tale prea-marite despre lucruri pe care nu le cunosti? As fi "pro-fund" recunoascatoare!
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

atat poti atat dai draga mea si da eu folosesc xcam am ami zis o inca din primele reply uri , numai ca dif e ca pt mine nu e site ul lui Dumnezeu pe pamant nu mor daca nu se intampla x sau y nici pe xcam nici pe alt site treaba mea e sa fiu model nu sa fac matanii la site ul x sau y

cat despre resul postului , oricum e useless , e clar ac sg tau scop in a posta e vvendeta at persoanala imp site ului
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

fetish iti spun eud e ce atatea pagini la topicul asta si atat plangere, era mult mai usor inainte sa stai in fudn pe o parte si sa astepti farierul sa vina, pe cand in free chat trebuie sa si misti, sa mai vb si al microfon in free, sa mai si convingi clientul iaca de aia e plangere...pai daca erati mdoele de top ce o dati in pepeni acuma, nu trebuei sa va plangeti, daca erati bune cleintii veneau si in free chat pentru voi. Uite de aia atatea alcrimi avrsate ca vai nu mai e privat direct. inecrat sa va adaptati in orice situatii, eu am pierdut eurolive cand erma topul topurilor pentru ca eram al studio, am continuat cu fruntea inainte, am ajuns sus pe xlove si mai mult ca sigur o sa-l pierd si pe asta dupa ce am muncit o groza sa ajung unde sunt pentur ca mi-au raspuns clar : we don't/accept brodcast from France...asa ca din septembrie trebuie sa-i fac cu manuta si ma apuc din nou, de la ZERo, de alt site....dar eu cel putin nu ma plang, imi accept soarta.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

loveish scrie:pocahontas daca te doare in basca nu pricep de ce iti mai pierzi timpul citind despre ceva ce nu te intereseaza...Daca nu ma intereseaza un subiect nu citesc si nu scriu despre el.Faptele tale contazic cu spusele.Lucru valabil si pentru Fetish.
Aha,nu mai pot nici noaptea sa dorm de grija ta si a acestui xcam dar mai ales de grija celor 18 centi pe minut :lol: :lol: :lol:
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

exact trompi ai perfecta dreptate asta e sa ne retragem si sa lasam Valea PLlangerii sa continue
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”