Videochat de acasa

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
sweety34
Mesaje: 11
Membru din: 04 Ian 2012, 12:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna,
Intrebarea mea este cum pot sa fac ca studio daca vreau sa inregistrez un performer di strainatate sa lucreze pe contul meu de master? Ea vrea sa faca de acasa.Se poate? Cum fac cu inregistrarea si cu plata?
Multumesc
SoulCams Models Studios wanted
sweety34
Mesaje: 11
Membru din: 04 Ian 2012, 12:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Revin cu inca o intrebare :) Trebuie sa-i fac acte de angajare?
multumesc
sweety34
Mesaje: 11
Membru din: 04 Ian 2012, 12:49
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nimeni nu ma poate ajuta? :((((
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Sweety daca ti-ai putea dedica cateva ore rasfoind acest forum vei descoperi cu bucurie ca fiecare intrebare de-a ta isi va gasi raspunsul! Succes tie si tuturor la $$$$
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai si contul de master cine l-a facut? nu tu? ... contul de model se face cam la fel... plus minus niste acte... care trebuiesc completate ... semnate.... intrebarile tale sunt atat de vagi(nu ai precizat despre ce site e vorba)... incat , ca sa ti se raspunda ar fi nevoie de un text imens care sa cuprinda tot, din toate tutorialele pt incepatori!! cred ca din cauza asta nu primesti raspuns concret .
Eu nu inteleg de ce vrei sa ii faci unui model un cont ... daca nu stii cum... eu as fi raspuns cu...¨nu stiu fata....intereseaza-te si tu si fa-ti¨ :)) parerea mea
Avatar utilizator
xoxox
User Junior
User Junior
Mesaje: 50
Membru din: 23 Aug 2011, 07:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

exunknown23 scrie: Eu nu inteleg de ce vrei sa ii faci unui model un cont ... daca nu stii cum... eu as fi raspuns cu...¨nu stiu fata....intereseaza-te si tu si fa-ti¨ :)) parerea mea
Pai cum de ce? Ca sa-i opreasca procent din bani, tu ce crezi? :lol:
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

xoxox scrie:
exunknown23 scrie: Eu nu inteleg de ce vrei sa ii faci unui model un cont ... daca nu stii cum... eu as fi raspuns cu...¨nu stiu fata....intereseaza-te si tu si fa-ti¨ :)) parerea mea
Pai cum de ce? Ca sa-i opreasca procent din bani, tu ce crezi? :lol:

intrebam si eu... absolut retoric :)))
Avatar utilizator
Rami
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 120
Membru din: 18 Feb 2012, 09:30
Localitate: Galati
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweety34 scrie:Buna,
Intrebarea mea este cum pot sa fac ca studio daca vreau sa inregistrez un performer di strainatate sa lucreze pe contul meu de master?
Multumesc
Inregistrezi contul ca si celelalte de pana acum , inregistrate pe contul tau de studio .
Tomorrow is another day ( S. O'Hara)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”