URGENT! Oare poate boss sa si dea seama?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

@pocahontas nu ti-am raspuns pentru ca nu are relevanta daca isi da seama sau nu.Intrebarea aceasta ti-o pui numai atunci cand ai de ce.Daca joci intr-un spirit profesional nu exista "ma prinde sau nu".

Fiecare om are ceva frumos.Nu as spune niciodata despre fanii mei ca sunt labari, hidosi, grasi etc.Stiu ce implica aceasta meserie si imi place ceea ce fac.
Este problema voastra daca doriti sa traiti in minciuna si hotie insa ma intriga crucile si mataniile facute atunci cand un site nu trmite banii, cand te lasa balta un model etc.Ceea ce semeni aia culegi.
SoulCams Models Studios wanted
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Voi chiar nu aveti ce face :mrgreen: :mrgreen: va-ti expus opiniile personale, ca vi le acceptati reciproc ori nu e problema fiecaruia , dar asta nu inseamna sa o tineti tot asa precum un serial lacrimogen fara sfarsit! :mrgreen: :mrgreen:
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu am ce face cu acest material pentru ca il voi prezenta la facultate deci nu mi-am pierdut chiar vremea de pomana. :)
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

ah m-am prins....domnisoara nu raspunde decat la intrebarile carora le poate gasi un rapuns cu ajutorul emisferei cerebeloase care functionaeaza pe baza de sinceritate....celora care nu vrea si nu le poate gasi un raspuns le catalogheaza drept "irelevante".....asa ca mai poca, tu nu vezi ca esti irelevanta? :mrgreen:
Cteodata ma intreb cum de am de 5 stele ca rating...."puii mei" fac fake si totusi clientii imi dau 5 stele....la fel si incaul tuturor modelelor bune, si celor de prin topuri care sunt votate de sute clienti....daca ai au stabilit ratingul asta asta(si dupa cum am spus nu sunt prosti isi dau si ei seama ca noi jucam un rol) inseamna ca le-a placut cum X a mimat/jucat/interpretat diferite fantezii sexuale.
WOOOW si la facultate ai sa spui in fata unui intreg amfiteatra ca otbii in jur de 20 orgasme REALE pe zi! Fataaaaaaaaaaaaaaaaa.........tu cred ca esti tot timpul uda hhhhhhuuuuuuuuu :mrgreen: :mrgreen:
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Oare exista orgasme ireale? :roll:
Nu este o rusine sa ai 1 sau 100 de orgasme pe zi, nu este o rusine sa muncesti oricare ar fi jobul tau.Nu am spus ca obtin 20 de orgasme pe zi.Te rog sa recitesti ce am scris si chiar daca le-as obtine nu inteleg care ar fi problema.Sexualitatea face parte din natura umana iar jobul nostru se bazeaza fix pe asta.
Avatar utilizator
Nephthys
User Activ
User Activ
Mesaje: 370
Membru din: 25 Mar 2008, 20:34
Localitate: Bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

darksins scrie:Sexualitatea face parte din natura umana iar jobul nostru se bazeaza fix pe asta.
Da, da, exact asa. Clientu', care se confrunta din varii motive de natura psihologica, sociala si nu numai, cu niscaiva probleme in departamentul sex, decide sa apeleze la "profesionisti".
Asta nu inseamna ca profesionistii, niste vanzatori de fantezii, mincinosi, hoti si cum mai doresti tu, au la randul lor probleme la capitolul cu pricina. Sexualitatea lor (noastra), o duce pe roze, offline, in dormitor.
Jobul unora dintre noi se bazeaza pe exploatarea sexualitatii clientului, fara a ne orgasma impreuna cu el, iar daca pentru tine a o face "pe bune" reprezina un turn on, sa ai spor! Dar nu improsca gratuit cu noroi pe cei care, vorba lui Trompi, pana la urma sunt performeri de top, cu rezultate excelente. Performeri despre a caror viata nu esti indreptatita sa comentezi, in baza modului in care isi fac jobul. Unele dintre noi nici n-am avea cum sa fim in viata reala ceea ce suntem online. :lol:
Tortura! Intotdeauna o solutie pentru oamenii civilizati.
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Cred ca a fost spus de mii de ori de toata lumea, dar o sa repet si eu, poate asa se va intelege,clientii nu au nevoie de ceva profi, pentru asta exista zeci de canale de televiziune xxx, exista dvd-uri, exista reviste, etc. clientii de pe siteurile de videochat au nevoie sa INTERACTIONEZE cu modelele, nu conteaza pentru client cum e modelul,ce decor are,daca face fake sau real, ceea ce conteaza pentru el este placerea vizuala si interactiunea, restul..bla bla bla.
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Exista viata ireala?! :shock: ..orgasme ireale, viata ireala ..wow :shock:

S-a vorbit despre cuvantul fake.Bun ce inseamna "fake"?! Fake in traducere inseamna fals.Fals are ca sinonime: neadevarat,mincinos.Cum se numeste persoana care minte sau spune niste neadevaruri? Raspus: mincinoasa.Este nevoie sa fac o schema? In momentul in care spui ca esti un fake sau ca faci un fake te autointitulezi ca fiind un mincinos conform limbii romane.Nu ma intereseaza viata persoanala a acestor "actori" care se autointituleza in acest mod fara a avea o baza legala sau educationala.S-a discutat din punctul de vedere al jobului.

Nu am improscat cu noroi in nimeni am evidentiat niste idei/conceptii romanesti care imi vor sustine lucrarea.
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Hai sa iti demonstrez un anal fake, banuiesc ca sti ce este acela un telescop nu? :mrgreen: :mrgreen: o bara/teava, sau orice altceva ce se prelungeste prin extensia uneia sau a mai multor parti, bunnn, am lamurit si acest aspect, cu o jucarie de gen, vibrator telescopic :mrgreen: :mrgreen: nu este asta termenul dar ma rog, poti face un excelent anal fake! de ce? pentru ca tu arati gaura poponetului tau frumos in camera :mrgreen: :mrgreen: arati vibratorul ,clientul poate iti da si tips :mrgreen: si tu..il introduci usor :mrgreen: :mrgreen: de fapt asta vede clientul , in realitate el se inchide incet incet, pentru a reusi o deschidere si inchidere perfecta ca iluzia sa fie 100% reala, trebuie sa strangi un pic din buci. :mrgreen: :mrgreen: acesta este cel mai elocvent scenariu fake pus vreodata in aplicare in aceasta industrie hard, cu un deosebit succes!
Pentru un fake excelent cu un dick real te invit la mine in pvt, dar anal nu vezi decat de la 10$ in contul meu :mrgreen: glumesc, nu accept romani in pvt nici daca platesc 1000$ :mrgreen:

Imi cer scuze daca am folosit un limbaj nu tocmai elevat, dar nu aveam cum sa expun altfel problema.
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

De ce crezi ca m-ar interesa oferta ta de show? :shock: chiar asa mare sa fie criza.Umm 10$ adica un cico si un pachet de tigari..e bine ce sa zic.Fiecare cu tarifele lui nu comentez partea asta.
Cum poate fi o iuzie 100% reala? Este aberal sa spui ca o iluzie este reala.Mai oameni buni voi nu stiti sa folositi limba romana.
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

darksins scrie:De ce crezi ca m-ar interesa oferta ta de show? :shock: chiar asa mare sa fie criza.Umm 10$ adica un cico si un pachet de tigari..e bine ce sa zic.
A fost o gluma, romanii nu-i accept in pvt indiferent de suma, iar anal show da, il facem numai daca clientul plateste cel putin 10$ banii mei,restul nu ma intereseaza, daca mie imi sta in pvt 30 min si eu imi iau 27$ pe timpul asta este ok, cat cheltuieste el nu e problema mea.
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

lol skin ce tare esti^^ eu ma gandema la asa ceva dar nu credeam ca exista de cumparat....da un link ceva :mrgreen: Ah si bine ai revnit in lumea mincinosilor si a fakeurilor mai:))
Nu am chef sa mai pierd timpul pe aici cand as putea sa fac mai multi bani vorba aia...un topic scris....inca un fake facut deci inca niste bani in cont :mrgreen:
Darksins banuiesc faptul ca fiind atat de sincera si curata si impacata cu tine tu iti platesti impozitele la stat, inclusiv pe rochita aia pe care ti-o da clientul....ca vorba aia, tu nu faci parte din lumea MINCINOSILOR :mrgreen: Cum sa minti tu statul roman si sa nu platesti impozit pe acadeaua aia trimisa de cleint...Sau poate da?....De fapt stai, m-am prins, intrbearea mea e irelevanta si nu are nevoie de vreun raspuns, in orice caz cei cu capul pe umeri l-au ghicit deja :mrgreen:
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

trompi scrie:lol skin ce tare esti^^ eu ma gandema la asa ceva dar nu credeam ca exista de cumparat....da un link ceva :mrgreen: Ah si bine ai revnit in lumea mincinosilor si a fakeurilor mai:))
Nu am cum sa iti dau link, este cumparat dintr-un sexy shop din Milano.
Skins
Elite User
Elite User
Mesaje: 1140
Membru din: 28 Mai 2011, 15:01
Localitate: Videle/Tenerife
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

darksins scrie:.Cum poate fi o iuzie 100% reala? Este aberal sa spui ca o iluzie este reala.Mai oameni buni voi nu stiti sa folositi limba romana.
Perfect, noi nu stim a folosi corect limba romana, tu nu sti a face/folosi in beneficiul tau un fake, deci, suntem kit! :mrgreen:
Gata pe azi, intru in program, ma duc sa imi fac un dus, spor la $$$, ne citim/scriem dupa ora 02 noaptea!
darksins
Mesaje: 32
Membru din: 04 Feb 2011, 09:36
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Dupa stiinta mea cadourile nu sunt impozitabile.Ai de platit vama..daca insa se discuta despre un lucru cu o valuare mai mare atunci da ai impozit de plata.

@skins consider ca nu este in interesul meu sa devin o mincinoasa.Cred ca numai in Romania am auzit asa ceva.Minciuna o mare calitate!Daca nu am un motiv de ce sa o fac?!!?Daca esti nesigur pe tine si minciuna este rochia ta nu este problema mea insa eu nu am de ce sa o imbrac.Am mai explicat lexical de ce fake=minciuna.Daca nu stiti sa folositi limba romana si nu cunosteti sensul cuvintelor e nasol.

Tot nu m-am lamurit cum e cu orgasmele ireale..cu viata ireala..
Acum aud si de iluzie reala. Cum poate fi o iluzie reala si 100%?Adica nu 80 sau 90, este 100%. WOW :shock: Tu gandesti inainte sa scrii? Nu e nevoie sa imi raspunzi mie..pune-ti tu intrebarea asta singur/a si raspunde-ti.Sa aprindeti o lumanare si sa ii multumiti lui Dumnezeu/Alah si in ce mai credeti voi ca aveti un acoperis deasupra capului pentru ca materia cenusie este lipsa.De aici probabil si lipsa de increde in sine si nevoia de a minti.
Succes in orgasmele ireale.*againWOW*.V-am pupat si va multumesc pentru material.

si pentru fata care a postat topicul.Stay true to yourself si totul va fi ok.

Ps: ai dreptate, am dat edit si nu te invatam limba romana..poti sa fi oligofren insa asta nu inseamna ca trebuie sa nu cunosti sensul cuvintelor limbii native ori nu ai logica daca esti in stare sa spui ca iluzia este reala.
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Oh God! :lol: :lol: :lol:
Acest post mi se pare irelevant si de trimis la cosul de gunoi,de altfel rog colegii de forum sa nu mai posteze nimic,d`onsoara va sta putin si se va duce in lumea realului acolo unde nimic din rautatile pamantului nu o poate atinge,pe pernita de vise puerile ,telenovela ar trebui sa se opreasca aici,Sad Eyes, ajuta-ne cu un topic closed :lol:
Amen ,sa-i fie tarana usoara acestui topic

P.S.Scri-SCRII cu 2 de ii,fi-ti-ar fac a dracu cu 3 clase care le invatati acum :)))Optiune nu OBtiune si multe alte greseli,du-te si invata romana pe altii......
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Diferenta dintre REAL SI IREAL o face doar ochiul privitorului,esti prea proasta pentru secolul asta,mai proasta decat prevede orice lege sau limita a intelegerii.
Esti doar o frustrata imbecila fara nici o logica in ce spui .
Du-te si cracaneaza-te acolo sa-ti mai iei 3 rochite si cand te apleci in fata decanului libidinos ai grija sa te umezesti bine pentru ca altfel s-ar putea sa nu treci examenul :lol:
Vai de capul tau.......
Nu inchide nimeni topicul asta?????
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

madam darksins ,oare show-urile de iluzionism de ce sunt vizionate pe toata planeta Pamant ?? ca si alea sunt fake-uri si ''minciuni'' , madam darksins, nu?? ca doar nu isi taie ala capu pe real lol?? dar iti spun eu de ce ,pentru ca sunt ''fake-uri'' realizate perfect iar noi le urmarim cu sufletu la gura cu toate ca stim ca nimic nu e adevarat in acel show ,cred ca tu ai fi singurul spectator care ar incepe sa tipe si sa planga ca e FAKE SI CA AI FOST PACALITA SI TI S-AU LUAT BANII PE NEDREPT ! LOL -din pacate creierul tau e setat sa se limiteaze doar pe real si adevar ,fantezia si iluzionismul nu exista pentru persoane limitate ca tine ,care le confunda rapid cu minciuna si lipsa de respect !asa esti tu setata nu ai nici o vina :) pun pariu ca esti genul de persoana care crede cu inversunare ca noi suntem singurii in Univers ! hai pa nu are rost sa dai reply ca nu mai scrie nimeni ,ne-ai lamurit pe toti ...timp pierdut aiurea...lasati-o in lumea ei ,haideti pe alte topicuri mai interesante .. lol
trompi
VIP
VIP
Mesaje: 593
Membru din: 23 Mar 2010, 08:25
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

eh n-a avut replica(proasta de altfel) decta pentru rochita dar pentru veniturile pe care le face din videochat..... aici are ciocu mic si nu mai precizeaza ca nu plateste impozit la stat(deci e si ea o mincioasa)... :mrgreen:
Ca sa vezi pana unde duce prostia umana frate....are si ea 2 amarati care-i duce de nas pentru cateva sute de dolari( in curand si amaratii vor pleca pentru ca nimeni nu sta la nesfasit), dupa cateva siruri de studiouri a facut si ea ceva cheag si acum sare cu ciocul....vorba aia a uitat de unde am plecat :mrgreen:
Avatar utilizator
TwistedAngel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 03 Feb 2011, 11:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

darksins scrie: Va intreb o chestie.Cum va simtiti voi cand cumparati o poseta/un pantof - orice bun - ca fiind original si descoperiti ca ati platit pentru un fake? Cam asa se simte un client cand platesti pentru ceva si primeste un fake
Cam la fel cum te simti tu dupa ce vii de la cinema si afli ca desi mort in film , actorul e in viata bine mersi sanatos lucreaza deja la un alt film in care urmeaza sa moara din nou :twisted: basca nevasta lui e cu totul alta decat aia din film si sarutul lor a fost un fake ba chiar nici nu si-au tras-o pe bune si cei doi copii ai lor din fim nu sunt ai lor erau doar niste pusti angajati ! Stallone nu a omorat pe nimeni niciodata da Rambo a teminat 1/4 din vietnam ! Poti sa iesi linistita din casa I am legend pura fictiune cu trucaje , la fel e Transformers :twisted:
Pricepusi ?
Oops banuiesc ca nu ai tv , nu mergi la filme , nu citesti carti , nu asculti muzica so on
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

TwistedAngel scrie:
darksins scrie: Va intreb o chestie.Cum va simtiti voi cand cumparati o poseta/un pantof - orice bun - ca fiind original si descoperiti ca ati platit pentru un fake? Cam asa se simte un client cand platesti pentru ceva si primeste un fake
Cam la fel cum te simti tu dupa ce vii de la cinema si afli ca desi mort in film , actorul e in viata bine mersi sanatos lucreaza deja la un alt film in care urmeaza sa moara din nou :twisted: basca nevasta lui e cu totul alta decat aia din film si sarutul lor a fost un fake ba chiar nici nu si-au tras-o pe bune si cei doi copii ai lor din fim nu sunt ai lor erau doar niste pusti angajati ! Stallone nu a omorat pe nimeni niciodata da Rambo a teminat 1/4 din vietnam ! Poti sa iesi linistita din casa I am legend pura fictiune cu trucaje , la fel e Transformers :twisted:
Pricepusi ?
Oops banuiesc ca nu ai tv , nu mergi la filme , nu citesti carti , nu asculti muzica so on


[at] twisted ...las-o pe sins in pace cu poseta si pantofu ,ea confunda bunurile palpabile cu iluziile,imaginile ,spectacolul si divertismentul ! ea probabil capteaza imaginile de pe tv si le pune pe raft cu pantofii ,si din cand in cand le adulmeca sa verifice daca mirosu de orgasm e fake sau real si se mentine la fel ca ala de pantofi piele naturala ?? :D
Avatar utilizator
TwistedAngel
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 145
Membru din: 03 Feb 2011, 11:09
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

sweetgirl scrie: [at] twisted ...las-o pe sins in pace cu poseta si pantofu ,ea confunda bunurile palpabile cu iluziile,imaginile ,spectacolul si divertismentul ! ea probabil capteaza imaginile de pe tv si le pune pe raft cu pantofii ,si din cand in cand le adulmeca sa verifice daca mirosu de orgasm e fake sau real si se mentine la fel ca ala de pantofi piele naturala ?? :D
Da ,naspha momentul in care ajungi sa crezi ca in viata lucrile sunt doar albe sau negre si se impart numai intre adevar si miniciuna! Dincolo de asta posturile ei sunt super comice
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”