URGENT! Oare poate boss sa si dea seama?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
exunknown23
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 186
Membru din: 01 Ian 2012, 19:20
Has thanked: 0
Been thanked: 0

personal cred ca un model nou nu poate ajunge la o suma destul de buna pe luna in mai putin de 2 ani sau chiar mai bine.
pe cand un model nou, poate ajunge la sume mari, sub indrumarea unui studio bun in cateva luni.
Ps: sunt model independent.
SoulCams Models Studios wanted
mireya_sb
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 188
Membru din: 25 Noi 2011, 22:36
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

indraznesc si eu sa comentez ........Mereu mi-am pus intrebarea ce anume te poate invata intr-un studio?? N-am avut ocazia si drept e ca nici nu ma tenteaza sa lucrez in vreunul, va rog nu va simtiti ofensati sefi de studiori, tot respectul pt ce faceti :) sunt doar curioasa . Parerea mea e ca si un model independent se poate ridica destul de repede, depinde de ea , depinde cat e de mare interesul..........E adevarat mie mi-au trebuit in jur de 6 luni ca sa ajung la o suma frumoasa in fiecare luna .... habar n-am avut ce inseamana vdc , ma scarpinam si eu de sus in jos si de jos in sus. Dupa ceva timp am zis hai sa o fac si in cercuri si uite asa s-au rotunjit si veniturile mele :))Am doar un an de cand prestez aceste servicii si pot spune ca sunt multumita pt cele 3-4 ore pe care le stau seara, deci partea ca un model poate ajunge la o suma destul de buna doar dupa 2 ani, mi se pare putin aiurea.Parerile sun impartite stiu asta :) Consider ca o femeie ar trebui sa stie nu sa trebuiasca s-o invete cineva cum sa dea haina de pe ea jos . Multa bafta la $$$ tuturor
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

mireya_sb scrie:indraznesc si eu sa comentez ........Mereu mi-am pus intrebarea ce anume te poate invata intr-un studio?? N-am avut ocazia si drept e ca nici nu ma tenteaza sa lucrez in vreunul, va rog nu va simtiti ofensati sefi de studiori, tot respectul pt ce faceti :) sunt doar curioasa . Parerea mea e ca si un model independent se poate ridica destul de repede, depinde de ea , depinde cat e de mare interesul..........E adevarat mie mi-au trebuit in jur de 6 luni ca sa ajung la o suma frumoasa in fiecare luna .... habar n-am avut ce inseamana vdc , ma scarpinam si eu de sus in jos si de jos in sus. Dupa ceva timp am zis hai sa o fac si in cercuri si uite asa s-au rotunjit si veniturile mele :))Am doar un an de cand prestez aceste servicii si pot spune ca sunt multumita pt cele 3-4 ore pe care le stau seara, deci partea ca un model poate ajunge la o suma destul de buna doar dupa 2 ani, mi se pare putin aiurea.Parerile sun impartite stiu asta :) Consider ca o femeie ar trebui sa stie nu sa trebuiasca s-o invete cineva cum sa dea haina de pe ea jos . Multa bafta la $$$ tuturor
Tocmai aici e ideea 8)
secretul unor venituri considerabile sau cat de cat considerabile in acest domeniu cu siguranta nu sta in a stii sa dai jos haina de pe tine:)
cine stie cunoaste...nu am chef sa detaliez acum sincer
insa da ...tu si multe alte fete independente care nu au intrat niciodata intr-un studio a-ti avea cu siguranta cateva lucruri de invatat de la acei ce detin un astfel de bussines
bafta tuturor $$$$
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
mireya_sb
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 188
Membru din: 25 Noi 2011, 22:36
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Daca n-as intra in fiecare seara.....daca n-as auzi ceea ce aud ...poate m-as gandi.....mai acolo fetele vb despre matematica, literatura..........dar te rog pana la urma majoritatea isi dau haina jos, fiecare in stilul ei bineinteles si din asta facem bani toate. Poate pe fatucele de 18-20 de ani trebuie sa le invatati ( cu toate ca ma indoiesc, majoritatea stiu deja tot ce eu am invatat pina la 36 :)) ) dar pe o femeie de 30 de ex..........n-as prea crede. fiecare a invatat din propriile experiente sexuale cum sa fii ,, siecsi,, si ce anume ai place unui barbat. Dar oricum m-ai facut f curioasa Mediachatstudio si am sa caut un studio...dar motivul meu e altul, poate pot sa trag cu ochiu pe acolo asa poate pot folosi si eu blestematul de sony care sta la naftalina, hehheheheh.....Glumesc sefilor, nu-mi sariti in cap, mi-am spus doar parerea , bafta acolo
Avatar utilizator
joesancez
Elite User
Elite User
Mesaje: 1102
Membru din: 16 Ian 2008, 17:15
Localitate: Fetesti/Bahamas
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

mediachatstudio scrie:insa da ...tu si multe alte fete independente care nu au intrat niciodata intr-un studio a-ti avea cu siguranta cateva lucruri de invatat de la acei ce detin un astfel de bussines
Vreau sa aduc o mica completare aici, consider ca daca ai un studio nu inseamna ca si detii informatiile necesare pentru a face performanta, asa ca afirmatia ta ar fi corecta daca ai specifica, "De la cativa Owneri de studio" sau mai bine spus Traineri ca de cele mai multe ori ownerul de studio nu este si trainer.
Si partea cealalta a monedei: la fel sunt cateva modele independente care ar avea cu siguranta cateva lucruri sa-i invete pe unii care detin bussinesuri de genul.
Imagine
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

joesancez scrie:
mediachatstudio scrie:insa da ...tu si multe alte fete independente care nu au intrat niciodata intr-un studio a-ti avea cu siguranta cateva lucruri de invatat de la acei ce detin un astfel de bussines
Vreau sa aduc o mica completare aici, consider ca daca ai un studio nu inseamna ca si detii informatiile necesare pentru a face performanta, asa ca afirmatia ta ar fi corecta daca ai specifica, "De la cativa Owneri de studio" sau mai bine spus Traineri ca de cele mai multe ori ownerul de studio nu este si trainer.
Si partea cealalta a monedei: la fel sunt cateva modele independente care ar avea cu siguranta cateva lucruri sa-i invete pe unii care detin bussinesuri de genul.
Nici nu am spus joe ca eu detin secretul absolut...si nicidecum ca eu sau alti owneri nu am avea si noi la randul nostru cate ceva de invatat de la una sau mai multe fete independente.
Si da ,ai dreptate m-am exprimat gresit cand am spus "ca tipele ar avea ceva de invatat de la acei ce detin un astfel de bussines" trebuia sa formulez mai degraba ca ar avea cate ceva de invatat de la unii sau cativa owneri de studio:)
sorry eram in graba spre bucatarie sa savurez o tigara la cafeaua de "dimineata":)
eu mi-am dat cu parerea in ideea ca dupa mintea mea sincer ar trebui sa existe numai owneri de studio care si stiu cu ce se mananca meseria asta ...din pacate piata e plina de specimene gen "hai sa mai facem si noi o afacere ..am auzit ca ies bani din vch" si de aia probabil majoritatea fetelor care sunt deja in breasla sau care vor sa intre au deja acest gust amar al acestor asa zisi "owneri de studio" care da!! cu siguranta nu au nimic in comun si cu trainingul.
Eu practic acest job de prin 2002 incoace si tind sa cred ca l-am gustat pe toate partile chiar daca uneori imi place sa ma pacalesc singura ca inca mai sunt secrete de descoperit ,poate doar ca sa ma tin conectata nu stiu ..ma rog detin acest intim studio de prin 2008 si sincer privind inapoi nu cred ca as fii facut aceasta performanta daca inceputurile mele nu se aflau in circa 3 studiouri pe unde am lucrat si nu invatam din greselile lor.Au fost locatii super ok pentru mine din toate punctele de vedere ,poate am avut si noroc nu stiu.Cert e ca 80% din idei le-am preluat de pe acolo si daca a fost nevoie le-am implementat sau modificat dupa stilul meu sau dupa cum era corect sau normal pentru toata lumea.Deci parerea mea a fost clar definita aici de faptul ca ma pot considera si sunt si un trainer destul de bun joe
succes iti urez tie si tuturor pe noul an :wink:
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
Avatar utilizator
Elvie
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 100
Membru din: 14 Dec 2009, 07:35
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

secretul unor venituri considerabile sau cat de cat considerabile in acest domeniu cu siguranta nu sta in a stii sa dai jos haina de pe tine:)
Eu as spune altfel : secretul consta in a sti CAND sa dai haina jos pe tine!
Elvie
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Elvie scrie:
secretul unor venituri considerabile sau cat de cat considerabile in acest domeniu cu siguranta nu sta in a stii sa dai jos haina de pe tine:)
Eu as spune altfel : secretul consta in a sti CAND sa dai haina jos pe tine!
:mrgreen:
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Cu tristete spun ca Joe are dreptate,putini traineri buni,putini hosti buni,din pacate calitatea lasa de dorit all the way in ultima vreme ,cred ca nu exista zi sa nu apara un studio si la fel si hosti independenti,de suferit ca sa spun asa suferim consecintele impreuna.
Sunt cam obosita acum,poate detaliez cu alta ocazie,sunt studiouri unde ai ce invata si sunt hosti independenti pe care ti-e drag sa-i privesti,sa-i admiri si de la care poate invata oricine,asa ma gandeam si eu ca nu exista femeie care sa nu stie sa fie femeie then am dat click pe siteurile adult si cosmarul a prins viatza:)))))))
Va urma...
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
WinXPfather
Moderator
Moderator
Mesaje: 2931
Membru din: 21 Mai 2005, 03:56
Localitate: BUCURESTI
Has thanked: 48 times
Been thanked: 92 times
Contact:

Elvie scrie:
secretul unor venituri considerabile sau cat de cat considerabile in acest domeniu cu siguranta nu sta in a stii sa dai jos haina de pe tine:)
Eu as spune altfel : secretul consta in a sti CAND sa dai haina jos pe tine!
Cand temperatura mediului ambiant nu permite hainele sus :).
Nu intotdeauna clisma e solutia!

Imagine
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

WinXPfather scrie:
Elvie scrie:
secretul unor venituri considerabile sau cat de cat considerabile in acest domeniu cu siguranta nu sta in a stii sa dai jos haina de pe tine:)
Eu as spune altfel : secretul consta in a sti CAND sa dai haina jos pe tine!
Cand temperatura mediului ambiant nu permite hainele sus :).
me like :mrgreen:
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
Avatar utilizator
BABE
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 114
Membru din: 06 Oct 2009, 01:40
Localitate: bucuresti
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

monnica scrie:Pentru multe modele e mai avantajos de acasa decat la studio.Pana la urma ce are un studio si nu are un model de acasa?Un model ce face intre 1000-4000$ pe luna asa cum scrie pe site-uri, ziare, stalpi...nu cred ca nu o duce capul sa faca bani astia fara intermediari.Ca tot vorbim de bani si calcule sa fac o mica schema a circuitului baniilor in industria asta: membru (uigabal platitor) > site-urile (fabriciile de bani) > studiourile (tarabele cu marfa) > modelul (marfa).scuze daca am jignit pe cineva dar asa privesc eu.Normal ca boss e constient ca felele vin si pleaca ca doar nu a iesit nici un model la pensie de la el de la studio si nici nu va iesi prea curand.Numai bine!

:lol: :lol: :lol: :lol: ME LIKE YOU !!!!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”