Toate cardurile re-enabled?Gata?SKNANB si-a facut datoria?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

blondytoy scrie:pe lista purtatorilor de creier ai pus pe cineva care nu l-a avut niciodata. sau l-a avut pana pe 15 noiembrie!drept urmare intrebarea de 1000 de puncte trebuia enuntata inainte de data aceasta.asa puteai primi raspuns.nu-ti ramane decat sa risti si sa tipi la telefon.noi restul de ignorante nu avem cum sa dam dovada de un asemenea act de curaj...noi nu sunam decat cu taxa inversa sau trimitem porumbei mesageri cand vrem sa tipam la cineva.varianta cea mai romantica e sa pui cardul epassporte intr-o sticla sa pluteasca pana in St.Kitts. damn girl!!!
Ai putea sa nu te mai bagi in seama :roll:
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
SoulCams Models Studios wanted
blondytoy
User Activ
User Activ
Mesaje: 255
Membru din: 21 Feb 2010, 02:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

bagat in seama?ai aceleasi raspunsuri ca ale cuiva foarte notoriu aici pe forum.cel putin a fost pana pe 15.asa ca iti voi raspunde la fel : stai jos , ai 4.si daca nu intelegi atunci scutura repede din maini sa se usuce oja, alinta-te putin fara sa-ti curga rimelul si schimbat-ti bateriile la jucarii.si inca ceva...bagarea in seama e un neologism pe care vad ca nu il intelegi nici in liniste deplina.incearca sa gandesti in soapta...u are dissmissed now.
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Buna seara,


Am deblocat cardul si am si scos primii bani :) cine mai este in situatia mea le recomand urmatoarele :

Pregatiti-va cu o adresa de e-mail alternativa ( gmail )
Scrieti pe o hartie adresa voastra de e-mail pe care a-ti folosit-o cand a-ti trimis actele si spuneti-i doamnei cu care vorbiti litera cu litera
de preferat folositi "alfabetul fonetic folosit in aviatie" pentru exprimarea literelor ( il gasiti aici : http://ro.wikipedia.org/wiki/Alfabetul_fonetic_NATO )
daca spune ca nu au primit mailul vostru spuneti-i ca trimiteti din nou actele in timpul in care vorbiti cu respectiva la telefon si rugati-o sa verifice
daca a primit mailul. Eu asa am facut...problema mea a fost ca e-mailul meu nu a sosit nici o data la ei cu toate ca am folosit de fiecare data adresa corecta
de mail pe care mi-au dat-o. Mi s-a spus ca de obicei de la adresele de yahoo se intampla sa nu ajunga mailurile la ei.
Inca ceva...va urez bafta sa nu dati peste "Miss Mathew " la telefon...este foarte expeditiva...eu am vorbit cu o alta tipa dar spre
rusinea mea nu i-am retinut numele.
Mi-a deblocat cardul pe loc si in 5 minute am scos si prima transa de bani.

Cine mai este in situatia mea sper sa-si rezolve aceste probleme cat mai curand.
Acest topic se poate inchide Multumesc
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
Avatar utilizator
DiamondSoul
User Junior
User Junior
Mesaje: 97
Membru din: 17 Sep 2010, 08:35
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

blondytoy scrie:bagat in seama?ai aceleasi raspunsuri ca ale cuiva foarte notoriu aici pe forum.cel putin a fost pana pe 15.asa ca iti voi raspunde la fel : stai jos , ai 4.si daca nu intelegi atunci scutura repede din maini sa se usuce oja, alinta-te putin fara sa-ti curga rimelul si schimbat-ti bateriile la jucarii.si inca ceva...bagarea in seama e un neologism pe care vad ca nu il intelegi nici in liniste deplina.incearca sa gandesti in soapta...u are dissmissed now.
Foarte tare :lol: Te sustin :lol:
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”