Probleme cu HD-ul de la ImLive

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Scrie răspuns
Avatar utilizator
JebStudioTm
Mesaje: 42
Membru din: 13 Feb 2009, 18:44
Localitate: Timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Am instalat fara nici o problema softul HD de la ImLive l-am incercat si functioneaza perfect pana in momentul cand bag celelalte site-uri , el merge in continuare dar imi inrautateste si imi sacadeaza imaginea pe celelalte site-uri am verificat procesorul e undeva la 50% cu toate site-urile bagate deci nu e de la el, RAM am 4 GB deci nici asta nu e problema deci ar mai ramane doar internetul sau care ar putea fi alta problema ?
Toti copii au pijamale cu Superman ... Superman are pijamale cu Chuck Norris :)
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
kenzoo252004
User Activ
User Activ
Mesaje: 234
Membru din: 18 Ian 2007, 15:33
Localitate: bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

JebStudioTm scrie:Am instalat fara nici o problema softul HD de la ImLive l-am incercat si functioneaza perfect pana in momentul cand bag celelalte site-uri , el merge in continuare dar imi inrautateste si imi sacadeaza imaginea pe celelalte site-uri am verificat procesorul e undeva la 50% cu toate site-urile bagate deci nu e de la el, RAM am 4 GB deci nici asta nu e problema deci ar mai ramane doar internetul sau care ar putea fi alta problema ?

mi sa intamplat si mie..si cand am reinstalat windowsul nu am mai bagat hd pe imlive.. si acum e cat de cat ok.. nu am mai avut probleme..cred totusi ca noul soft hd la imlive consuma mai mult net
Avatar utilizator
BENGSTYLE
Mesaje: 27
Membru din: 20 Noi 2009, 23:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

http://www.hageltech.com/dumeter/download
VEZI CATA BANDA CONSUMA DE UPLOAD DOAR IMLIVE...APOI CU TOATE DESCHISE........SPER CA STI CATA BANDA AI
CRED CA ASTA E PROBLEMA.DACA AI 2 PC-URI INCEARCA SA IMPARTI SITEURIILE ALTFEL.
BAFTA!
Avatar utilizator
JebStudioTm
Mesaje: 42
Membru din: 13 Feb 2009, 18:44
Localitate: Timisoara
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Chestia e ca chiar daca am instalat HD-ul dar intru in Regular nu sunt probleme imaginea isi revine automat... cred ca o sa renunt momentan la hd-ul lor
Toti copii au pijamale cu Superman ... Superman are pijamale cu Chuck Norris :)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”