Aspectul fizic? sau cat te duce capul?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Avatar utilizator
KittenS
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 147
Membru din: 03 Sep 2010, 11:19
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

norocul ti-l mai faci si singur cateodata .
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eu zic ca pe langa atitudinea de winner conteaza f mult sa ai sex appeal ,cunosc fete care s frumoase de pica da nu inspira nimik sunt ca o ciorba neincalzita asa cum cunosc femei care nus perfecte de lok insa te inebunesc in 2 timpi si 3 miscari

mie persoanl imi plac femeile rafiinate ,alea acre s rasatte si care zici ca de cand s au nascut au baut ceaiiul cu regina Angliei , sunt femei care iti inspitra chestia asta de cand le vezi chiar daac nu le cun , sunt genul de femei care poarta o per de chiloti de 3 ron si tu te uiti la ei extaziat fiind ferm convins cas de la o firma bengoasa si cu renume

imi plac de asemenea femeile pe care nu stii niciodata de unde sa le apuci , astea misterioase , lunecooase

urasc tipele care doar aratta bien si atat ;ca sa am fac inteleasa o tipa care nu mi place desi arata f bine ca femei este Nicoleta Luciu in timp ce femeia care imi tulbura visele este Marilyn Monroe

eu m am condus dupa intuitia mea mereu si dupz aceea ce prefer sa afc eu si cercetand top urile si site urile de vdc am ajuns al concluzia ca am dreptate undeva

o zii buna
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
consuelo
User Junior
User Junior
Mesaje: 76
Membru din: 19 Iul 2010, 21:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

se tot spune ca cit de desteapta si frumosa tre sa fii ca sa ai succes in avc dar s-a omis una foarte importanta-sinii mari...da,da sinii mari fac mult mai mult decit o fata frumoasa...stiu o fata care are sinii mari si frumosi,si credeti-ma ca nu e desteapta nici pe departe...e proastaaaaaaaaa da cind spun proasta a se intelege foarte proasta...dar stau membrii la ea in privat "la rind" ...mda si inca ceva,la multi membri le plac fetele rele...
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai si tie nu ti plac consuelo? la fetele rele ma refer eu pers sunt inebunita dupa ele mmmmmmmmmmmmm
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Avatar utilizator
consuelo
User Junior
User Junior
Mesaje: 76
Membru din: 19 Iul 2010, 21:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

imi plac,imi plac unele,nu toate...oamenii prosti nu imi plac..dar nustiu ce mi-a facut fata asta ca o iubesc asa cum e ea,si inca mult...are suflet mare asa cum e ea prostuta si rea :D
Avatar utilizator
KittenS
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 147
Membru din: 03 Sep 2010, 11:19
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stii cum e ' fetele bune ajung in Rai , fetele rele ajung unde vor' ador fetele rele ,pe cele care au acea rautate fina care ii debusoleaza pe barbati .
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

consuelo nu stiu la ce fata buna te referi dar stii u uneori exceptiil intaresc regula :lol:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Starx21
Mesaje: 1
Membru din: 24 Apr 2012, 10:50
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Salut , conteaza foarte mult cum arati.. dar conteaza si ce lenjerie intima ai pe tine..
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Starx21 scrie:Salut , conteaza foarte mult cum arati.. dar conteaza si ce lenjerie intima ai pe tine..
Asa-i, mai ales daca e ieftina :lol:
Avatar utilizator
mediachatstudio
User Activ
User Activ
Mesaje: 270
Membru din: 08 Apr 2010, 22:11
Localitate: on the couch
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Hippie scrie:
Starx21 scrie:Salut , conteaza foarte mult cum arati.. dar conteaza si ce lenjerie intima ai pe tine..
Asa-i, mai ales daca e ieftina :lol:
Sau poti sa nu ai deloc..lenjerie intima pe tine :mrgreen:
Inteligenţa este aroganta educata.
Aristotel
Avatar utilizator
Lolly19
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 134
Membru din: 26 Apr 2007, 23:06
Localitate: Romania
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Conteaza sa cunosti limba engleza sau franceza dupa caz, sa stii cum sa il bagi pe membru in pvt, nu e de ajuns sa ii arati un doggy si gata, chiar daca intra in pv genul asta de membru nu va sta mai mult de 3, 4 min and jump to next girl, videochatul se bazeaza pe fideli, pe stat constant la aceleasi ore, pe flirt, si da contaza si cum arata fata bineinteles dar pe de alta parte orice fata isi va gasi pe unul care sa o placa
Eu personal cunost o fata daca o pot numi asa, foarte grasa in categoria BBW, genul femeia soldat tunsa scurt, nu are nimik de aratat si face 2500 pe perioada pe imlive si e in HOF
Eu ma stresez ca am pus 10 kile pe mine, ca nu am lumina buna stau non stop cu o veioza in ochi sa ma vad bine iar altele se vad intunecate si stau in pozitii gen vezi un umar doar sau jumatate de fatza.
Lenjeria conteaza dar membrii s-au cam saturat savada dantele si latex, unii vor girl next door adica un top, un tricou cu vedere la buric, un jeans taiat, sau doar un maieu lung fara chilotei
Lolly
Incepator
User Junior
User Junior
Mesaje: 58
Membru din: 14 Ian 2012, 17:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Conteaza ambele si multe altele pe langa ele :wink:
Alisia22
Mesaje: 1
Membru din: 25 Apr 2012, 16:51
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Avem nevoie de foarte mult noroc:)
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”