Deschidere cont Paxum

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
Darlingirl
Mesaje: 45
Membru din: 13 Feb 2018, 20:13
Has thanked: 4 times
Been thanked: 1 time

ArielaSweet scrie: 14 Apr 2018, 21:24 Buna am si eu o intrebare , astept sa imi fie acceptat contul paxum am bagat poza cu buletinul sa fie ferificat de 3 zile , dar pana se verifica il pot folosi sa bag banii de la chaturbate pe el sau trebuie sa astept mi-a dat voie sa adaug card visa
Buna. Eu am primit mesaj de la ei ca mi se pot vira bani in contul paxum chiar daca nu este aprobat, doar ca ii pot scoate dupa verificare cont, mesaj primt ieri. Acum 2 ore am avut noroc ca mi s a validat si contul, deschis marti, sapt trecuta. Acum astept ziua de maine sa vad ca intra banii la pe Lj, ei mi au trimis azi in cont
SoulCams Models Studios wanted
ooo_eu
Mesaje: 44
Membru din: 27 Feb 2017, 13:30
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Mi-am facut cont pe paxum contul est activ , dar inca nu este aprobat . Intre timp l-am adaugat pe mfc si l-au acceptat si mi-au facut si plata . Vreau sa comand cardul de pe paxum , chiar daca trebuie sa astept dar nu stiu cum sa fac . Ma poate ajuta si pe mine cineva ?
Avatar utilizator
quenette
Mesaje: 17
Membru din: 16 Apr 2018, 18:02
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Credeti ca Sesta/ Fosta o sa inchida unele siteuri incepand cu 27 aprilie?
Avatar utilizator
channel
Mesaje: 2
Membru din: 08 Feb 2016, 11:24
Has thanked: 0
Been thanked: 0

EU AM FACUT CONT PAXUM NU AM DAT DE NICIO CASUTA IN CARE SA IMI UPLOADEZ ACTELE ,acum astept sa mi se activeze contul , cat poate sa dureze?multumesc:)
Avatar utilizator
manuela222
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 19 Oct 2015, 01:58
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

quenette scrie: 16 Apr 2018, 18:10 Credeti ca Sesta/ Fosta o sa inchida unele siteuri incepand cu 27 aprilie?
https://motherboard.vice.com/en_us/arti ... w-sex-work

Sa speram ca nu. Si eu am auzit ca Trump a semnat aceasta noua lege. Dumnezeu cu mila!
Avatar utilizator
manuela222
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 133
Membru din: 19 Oct 2015, 01:58
Has thanked: 4 times
Been thanked: 6 times

quenette scrie: 16 Apr 2018, 18:10 Credeti ca Sesta/ Fosta o sa inchida unele siteuri incepand cu 27 aprilie?
Tu unde ai citit ca se pot inchide unele siteuri incepand cu 27 aprilie?
Avatar utilizator
Mery24
VIP
VIP
Mesaje: 474
Membru din: 16 Dec 2015, 13:02
Has thanked: 98 times
Been thanked: 135 times

:writing_hand:
channel scrie: 16 Apr 2018, 18:32 EU AM FACUT CONT PAXUM NU AM DAT DE NICIO CASUTA IN CARE SA IMI UPLOADEZ ACTELE ,acum astept sa mi se activeze contul , cat poate sa dureze?multumesc:)
Contul ți-e activ din momentul în care l-ai făcut, tu ai nevoie să ți-l verifice. Numai că nu ți-l poate verifica până nu ai adăugate „Proof Of Identity” și “Proof Of Address”. În mod normal verificarea durează 3 zile lucrătoare, dar în momentul de față pentru că au foarte multe cereri, posibil să dureze mai mult.

Aici ai un ghid cu pașii care trebuie urmați ca să-ți faci contul, inclusiv și cum se adaugă documentele:
http://paxumblog.com/wp-content/uploads ... cation.pdf.
Salutând nemurirea printre muritori...
Avatar utilizator
quenette
Mesaje: 17
Membru din: 16 Apr 2018, 18:02
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Am citit pe twitter !E plin twitter-ul de petitii online anti Sesta/Fosta!Am vazut aseara cand am semnat o petitie anti sesta /fosta!
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”