Ce facem la menstruatie?

Discutii generale despre activitatea de video chat și despre monetizarea pe platformele de tip Onlyfans. ❤️ Păreri, opinii, întrebări, mod de lucru, povești, discuții diverse despre siteuri de videochat sau Fans Sites și despre acest job in general. Toate își au locul în această categorie. ❤️✅😇
Reguli forum
Cei 7 ani de Acasă! Zero SPAM!
tarantula
Mesaje: 1
Membru din: 17 Mar 2011, 02:42
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Buna fetelor,

Intrebarea mea este ce faceti in zilele cand aveti menstruatie? Mi se pare absolut normal sa fac o pauza de cateva zile, nu m-as simti confortabil sa fac videochat la menstruatie.

Dar cum inteleg admiratorii nostrii perioada asta? De exemplu, am facut o pauza de 3 zile (am fost plecata din oras) si cand m-am intors m-au intrebat foarte mirati ce s-a intamplat. Dragut din partea lor.....:)

Trebuie sa inventez o scuza in fiecare luna? Nu ar trebui sa fie subinteles? Cum ar fi daca le-as raspunde: ....am fost la ciclu, a fost naspa rau, ca o scena din Godfather sau filmul Carrie (sper ca intelegeti spiritul de gluma...)

De exemplu, luna asta, m-a luat prin surprindere mestruatia, a venit mult mai devreme decat ar fi trebuit. As fi vrut sa-mi anunt membrii importanti, care vin aproape zilnic, si carora le-am zis ca ne vedem maine... si eu nu apar!

Voi cum procedati?
Astept cu interes parerile voastre, multumesc.
SoulCams Models Studios wanted
Avatar utilizator
consuelo
User Junior
User Junior
Mesaje: 76
Membru din: 19 Iul 2010, 21:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tampoane tampoane si iar o.b is cele mai bune dupa parerea mea :P he he nu imi fac pauzele niciodata dupa menstruatie :d cind am nevoie de ceva de facut de distractii sau alte chestii atunci se ia pauza nu cind iti vine menstruatia..hai sa zicem ca 3 zile e ok,dar ce fac cele care au o saptamina?
Cory
User Junior
User Junior
Mesaje: 59
Membru din: 15 Ian 2011, 12:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Eu de ex cand sunt in aceste zile nu muncesc ma doare ingrozitor burta si in al doilea rand cum naiba sa imi bag dildo cand mi-e imi c...ge mult .... voi chiar suportati sa va bagati dildo ???? sau ce faceti ?? am o prietena care face si cand este pe stop sta cu lighenu langa ea etc .. e super nasol
Avatar utilizator
SAD^^EYES
Administrator
Administrator
Mesaje: 2713
Membru din: 02 Mai 2004, 18:48
Localitate: Romania
Has thanked: 131 times
Been thanked: 83 times
Contact:

Cititi si acest topic - are legatura: red-time-t9839.html
SAD^^EYES
Admin Adult Video Chat Forum
Imagine
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ce scarbos :shock: ... da voi nu ati auzit de fake ? ..... sa le spuneti la membri ca sunteti pe ciclu nu e tocmai recomandat , unii vor sa vada .... scarbossss :-& :-&
Avatar utilizator
consuelo
User Junior
User Junior
Mesaje: 76
Membru din: 19 Iul 2010, 21:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

aoleuuuuuuuu :shock: cum sa iti bagi dildo inca cind esti in asa zile ??? sa stai cu ligheanul linga tine eu sincer nici nu m-am gindit ca poate sa existe asa ceva
cum a zis si ken fake toata ziua... punete in fata camerei si exerseaza eu de ex nu imi bag tot ce cer ei :D am dildo dar nu il folosesc nici in zilele obisnuite fac fake ca la cite fantezii au unii intr-o luna de bagat in tine ce vor ei te alegi cu neplaceri... trebuie sa ii refuzi frumos am avut o data un membru care ma punea sa imi bag piciorul de la scaun a stat de sa rugat o ora aproape si eu il ignoram chear daca era in pvt pt ca ma enerva pina la urma sa lasat si nu iam facut ce a vrut si culmea ca a revenit la mine dar fara sa imi mai ceara sa mai introduc ceva in mine daca ii inveti cu dildo de 50 cm crezi ca o sa vina data viitoare si o sa iti ceara de 30 ? :D nu o sa vina sa iti ceara sa iti introduci bita de baseball si numai membri de astia si o sa ai
Avatar utilizator
Elvie
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 100
Membru din: 14 Dec 2009, 07:35
Localitate: Constanta
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Cum a spus si Sad intr-un alt topic, membrii ar tb informati despre zilele cu pricina..pana la urma e proces normal, fiziologic nu vad de ce ne-ar fi rusine? Adica sunt unele modele care mimeaza golden shower sau fel si fel de chestii...mai degraba mi ar fi rusine sa fac asta..desi fake tot consider k e rusinos..pt mn cel putin, pt k imi pasa de imaginea mea pe site.

Eu le explic situatia si show-ul se rezuma la ...some sort of petting, fara a elimina lenjeria intima.Care vor sa inteleaga bine..care nu..iarasi bine...ca doar se presupune ca facem bani cu capul nu cu pussy, nu? Deci..pussy nu e necesara ;)

Daca am migrene sau stiu eu ce...nu muncesc...nu ca nu as putea fizic, dar nu pot psihic stiind ca nu sunt okay :)

Succes!
Elvie
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Apai daca nici in perioada menstruatiei nu ne luam liber atunci cand sa ne mai luam ???!!!!!!!!! :shock:
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

Cum inteleg admiratorii nostri??? ! Admiratorii nostri sa mai stea pe tusa 3-4 zile ,ca daca sunt admiratori adevarati ne duc doru si stiu unde sa ne gaseasca ,daca nu inteleg pa si pusi ,e plin de ''admiratori ''. Ia uite de admiratori nu mai pot eu sa imi iau liber ..hahahaha...
Avatar utilizator
mimy
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 13 Aug 2008, 21:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

pai f simplu. folosesti o.b uri si tai ata din capat, daca ai de gand sa dai lenjeria jos. eu fac vch de 4 ani si nu am folosit niciodata jucarii, deci la mine nici nu se pune problema, dar cele care folosesc puteti spune simplu ca in seara aia nu aveti jucarii si faceti si voi un show mai senzual, mai soft, ca nu strica ;)
Avatar utilizator
stefania
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 196
Membru din: 19 Oct 2008, 11:40
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

eu in prima zi de regula s cam varza.. ma simt cam rau si in nici un caz nu am buna dispozitie, ca sa lucrez.. deci de reg prima zi e pauza la mine...
si da, ob urile sunt o solutie...cu toate ca nu e prea grozav...e destul de neplacut si incomod..
e un disconfort si tb avut grija sa schimbi des ca altfel te trezesti ca ai patat covertura- in cazul inc are ai pv cu dansuri, alea alea
si da fake, normal.. da asta era subinteles de la inceput
Avatar utilizator
consuelo
User Junior
User Junior
Mesaje: 76
Membru din: 19 Iul 2010, 21:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

sweetgirl scrie:Apai daca nici in perioada menstruatiei nu ne luam liber atunci cand sa ne mai luam ???!!!!!!!!! :shock:
sweet deacum fiecare face cum vrea eu imi iau liber cind am nevoie de o iesire in oras de o intilnire cu prietenii sa plec la parinti,la socri lucruri de astea, poate cele care au dureri in timpul acelor zile da e dificil sa lucrezi dar eu nu am nici o durere si nici cu dispozitia pe dos nu-s cum se zice ca in zilele delicate te simti prost,nu simt nici o diferenta de zilele obisnuite...
Stefania stiu fete care cel putin prima zi stau in pat de durere nu sunt in stare nici sa mearga
dar chestia ca ob urile sunt incomode nu sunt de acord pentru ca pentru mine ob-urile sunt cu mult mai comode decit absorbantele,chear cind ies in oras ma simt mai sigura ca nu o sa ma patez sau ceva de genul, si o.b-urile trebuie schimbate la fel ca absorbantele la cel mult 4 ore ca daca lai bagat inauntru nu inseamna ca trebuie sa si uiti de el :)

Mimy daca tai ata cum mai scoti ob-ul ? nu as recomanda asa ceva
nu am anuntat niciodata membrii despre asta si nici nu o sa o fac
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

initial nu am vrut sa raspund pentru ca mi s-a parut un subiect pueril , apoi opinia se pare general valabil cere insa o schimbare

stimate co-forumiste feminine cred ca ar trebui sa se faca o delimitare f clara intre sarcina si menstruatie si boala ; primlee 2 sunt fenomene absolut normale , cel de al 3 lea este ceva necesar sa fie tratat

vad colege care isi iau libere peste libere , mi as permite sa intreb ati lucrat vreodata altceva decat video chat ?si daca da v - ati luat liber in fiecare luna in perioada respectiva pe motiv ca nu va simtiti bien psihic , fizic si fantastic ?si daca v ati luat liber asa lunar cum ati motivat ?ati ami avut job ul respectiv dupa cateva luni ?

fizicul se trateaza f fain cu no-spa si eventual un antiinflmator de tipul ketonal ibuprofen etc , psihicul nu are nici in clin nici in maneca cu nemunca , ba chiar daca va simtit mizerabil este recomandata munca pentru ca va va face sa va simtiti mai bine , mai utile , show urile se trucheaza de pe vremea impuscatului deci ?

sincer subiectul asta mi sa parut ca parca e un cor de babe inflamat de diverse pareri gen :auleu maica nu face aia , auleu maica vezi ca daca te speli pe dinti te doare capul etc

eu credeam ca tinerele dn ziua de azi sunt mult mai deschise spre nou , observ insa ca noul se lasa asteptat :nu se mai utilizeaza anticonceptionale (pe vremea mea nu ami departe de acum 9 ani era bataie pe ele la propriu si apropo cu anticonceptionale uiti de orice disconfort cauzat de o menstruatie rebela ), copii se fac pe banda rulanta ca deh asa trebuie (fara gandire , consecinte), ne luam liber la fiecare menstruatie ca deh oameni suntem

cat despre a baga sau nu a baga ,iar alte pareri horor :pai la menstruatie nu se recomanda contactul sexual doar pentru a nu se produce vre- o posibila infectare cu ceva, nu pentru ca te ai stricat si astepti sa te repari :shock:

io zic sa lasam fitele deoparte si sa punem osul al treaba ca e mai sanatos ; ah si decat sa luam liber ca sa bolim mai bine luam sa ne plimbam si sa ne simtim bine :!:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
sweetgirl
VIP
VIP
Mesaje: 1214
Membru din: 10 Noi 2009, 17:53
Has thanked: 3 times
Been thanked: 5 times

consuelo ,da si eu imi iau liber cand am chef lol,dar la perioada chiar nu pot sa intru fiindca durerile si proasta dispozitie nu imi permit ,plus hemoragia ! :)) .La mine nu se rezolva nici cu medicatie deci nu pot intra online cu o fatza chircita de dureri ,sa nu uitam de hemoragie cum naiba as putea sa opresc ceva fiziologic ,sau cum as putea ascunde asa ceva atunci cand mi se cere close up ?! . Intr -adevar in alte joburi nu iti iei liber la menstra dar si acolo se poate rezolva cu medical ,inlocuire tura etc(intotdeauna in alte joburi cand ma simteam rau apelam la concediu medical ) ,dar sa nu uitam ca in alte joburi nu ti se cere sa te dezbraci ,sa iti dai chilotii jos sau sa dansezi etc.lol . Apropo de ob nici eu nu inteleg faza cu ata cum il mai extragi dupa lol.....membrii ar recomanda un sincer si calduros "take a rest'' ceea ce mi se pare omenesc si sanatos mai ales pt cele ce nu se simt fresh in aceasta perioada :))
Avatar utilizator
KittenS
User Junior+
User Junior+
Mesaje: 147
Membru din: 03 Sep 2010, 11:19
Localitate: bucharest
Has thanked: 0
Been thanked: 0

oh doamne ...nurofen ob-uri si gata de cand e menstruatia o boala ? hai in prima zi se mai intampla sa fie nasol dar restu zilelelor nu vad de ce nu s-ar lucra ... eu lucrez de cand ma stiu in ac per .... se mai intampla in prima zi sa ma simt mai rau si atunci da nu lcurez dar in genral zile libere iau pt mine nu ca sa stau tot in pat s sa ma jelesc ca mi-a venit si ma simt rau .( la ob nu treb neaparat sa tai atza o indesi un pic inauntru uff suntem fete va cunoasteti corpu mai bine )
Avatar utilizator
Ken
Veteran
Veteran
Mesaje: 533
Membru din: 06 Ian 2010, 20:24
Localitate: Bucuresti
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ma gandeam si eu asa ... in cazul in care taiati ata si nu puteti scoate ob-ul ... 2 dopuri in urechi , mana la gura si la nas si suflati tare .... tre sa iasa :lol: ... daca e sa patesc asta voi incerca si va zic daca merge :lol:
Avatar utilizator
consuelo
User Junior
User Junior
Mesaje: 76
Membru din: 19 Iul 2010, 21:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lol ken ai mai uitat de un dop :D :lol:
Avatar utilizator
mimy
User Activ
User Activ
Mesaje: 320
Membru din: 13 Aug 2008, 21:41
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mda... nu te teme , ob-ul nu se pierde in vagin daca tai ata, si nici nu trebuie sa iti asupti orice gaoaca sa te poti screme mai eficient, si oricat ti-ai indesa ata, daca ai o camera buna, se observa
BlueLotus
User Activ
User Activ
Mesaje: 241
Membru din: 23 Sep 2006, 20:23
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ma bag si eu cu un sfat. Fetelor, dati un google la "diva cup". Conceptul poate parea scarbos la prima vedere, dar, folosit cum trebuie, e foarte igienic si sigur. Si spre deosebire de tampoane, nu trebuie schimbata la cateva ore, poate sa ramana chiar mai mult de o zi, nu ies din ea fire care sa va dea de gol si nu riscati sa patati cuvertura. Tot nu rezolva problema dildoului, dar sunt destule sfaturi aici despre fake ;)
Avatar utilizator
GlamChatStudio
GoldMember
GoldMember
Mesaje: 2311
Membru din: 30 Dec 2008, 08:57
Localitate: Bucuresti/Slatina
Has thanked: 11 times
Been thanked: 52 times
Contact:

Hippie scrie:Ma bag si eu cu un sfat. Fetelor, dati un google la "diva cup". Conceptul poate parea scarbos la prima vedere, dar, folosit cum trebuie, e foarte igienic si sigur. Si spre deosebire de tampoane, nu trebuie schimbata la cateva ore, poate sa ramana chiar mai mult de o zi, nu ies din ea fire care sa va dea de gol si nu riscati sa patati cuvertura. Tot nu rezolva problema dildoului, dar sunt destule sfaturi aici despre fake ;)
Chiar ca este scarbos ,mai ramane o dilema totusi ,cand se umple borcanul de unde iau vampirul? :lol: La partea cu igienic am mari indoieli din moment ce f multi medici gineco nu sunt de acord nici cu folosirea ob sau a chilotului de tip tanga,sangele ala e fct sa iasa afara nu sa stea la fezandat.
Eu le-am invatat pe fete sa spuna adevarul membrilor si sa faca showuri soft,cele care lucreaza pe girls,sunt si fete care efectiv genetic se simt f rau in prima zi ,atunci optez pentru liber.
https://glamchatstudio.ro/ powered by GlamChatStudio
Cat de ciudati suntem noi oamenii, sa ne nastem nu cerem, sa traim nu stim si sa murim nu vrem...
Avatar utilizator
consuelo
User Junior
User Junior
Mesaje: 76
Membru din: 19 Iul 2010, 21:38
Has thanked: 0
Been thanked: 0

cel mai bine ar fi sa "faci o gaura "sa pui un "dop" in diva cup si voila nu mai trebuie sa te chinui sa mai scoti dupa, citez" mai mult de o zi " o lasi acolo pe vecie cind simti ca e plina cupa scoti dopul si ar fi de dorit ca vampirul de care a amintit poca sa fie linga voi in acel moment

aaa ken merci de la tine m-am inspirat cu dopul :lol:
Avatar utilizator
fetish
VIP
VIP
Mesaje: 1788
Membru din: 03 Mai 2007, 16:42
Localitate: Acolo unde nu exista Skins !
Has thanked: 0
Been thanked: 0

diva cup e o solutie , eu nu o folosesc pentru ca mi se pare greoi sistemul , cat despre ce spun ginecologii din Romania ei spun multe ,f multe , in special aberatii

bai nene da nu foloseste nimeni anticonceptionale ?ca pe bune parca am fii in evul mediu :roll:
"Better to rule in hell than serve in heaven."
-Milton
Scrie răspuns

Înapoi la “Despre video chat - discutii generale”