Videochat: mirajul banilor mulţi fără haine de serviciu

Colectie de stiri despre activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media interna. Nu copiati articolele integral, maxim 20% din textul articolului plus link catre sursa.

Mesajde SAD^^EYES » 06 Aug 2014, 09:00

Trupul cumpără până şi cele mai îndrăzneţe visuri. La reţeta succesului se adaugă frumuseţea, inteligenţa, inventivitatea şi o cameră web. Rezultatul? În funcţie de calităţi şi perseverenţă, într-un an îţi poţi lua un apartament, maşină şi te poţi distra până te plictiseşti pe banii tăi. Lunar, poţi pleca şi cu 4.000 de euro. Totul este să vinzi o imagine şi să răspunzi fanteziilor clienţilor. Câştigurile ameţitoare într-un timp scurt şi maşinile de fiţe le atrag pe multe tinere în mirajul acestei afaceri bănoase numite “videochat”.

Sursa: http://www.7est.ro/exclusiv-7est/report ... viciu.html
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde WinXPfather » 06 Aug 2014, 09:24

Bun articol. Dar in Iasi nu TopStudio aka Paradiz aka Felix era miezul? Ma miram eu sa fie el liderul acolo cu niste amarati de 2000$/model/luna. Nu se putea sa fie chiar asa mare saracie in Iasi, si asa bataie de joc la adresa modelelor. Adica sa fie umilite de impotenta patronului.
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Mesajde GlamourFoto » 06 Aug 2014, 13:43

WinXPfather scrie:Bun articol. Dar in Iasi nu TopStudio aka Paradiz aka Felix era miezul? Ma miram eu sa fie el liderul acolo cu niste amarati de 2000$/model/luna. Nu se putea sa fie chiar asa mare saracie in Iasi, si asa bataie de joc la adresa modelelor. Adica sa fie umilite de impotenta patronului.

2000$/model/luna este mult ban, dar de unde stii ca in Iasi atat se face?

WinXp eu cred ca tu doar exagerezi, stii si tu ca nu se mai fac banii care se faceau odata din videochat .... acum se fac mai multi.

P.S. Cine e impotent?
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Stiri interne despre video chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj