Videochat cupluri

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde killeron » 13 Iul 2010, 21:53

Care ar fi un top al site-urilor fara free, care accepta cupluri.
killeron

Mesajde wulpita » 14 Iul 2010, 11:31

Ia si incearcale pe toate nu astepta mura in gura si ai sa vezi care este topul siteurilor ....

Bafta
wulpita
VETERAN
VETERAN

Mesajde fetish » 14 Iul 2010, 15:50

site uri fara free hmmmm pai cred ca cele clasice olandeze gen xcam ;islive etc ;sincer nu stiu ce castiguri astronomice ar pyutea un cuplu sa faca pe genul acesta de site uri in cond in care si un 1.99 de pe jas este putin pentru 2 persoane si ptt munca depusa de un cuplu
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde tiberiusag » 19 Ian 2012, 19:14

eu lucrez si pe islive, la gay :cry: problema e ca de o saptamana nu mi-a intrat nici un vizitator live, desi au mai cumparat niste poze. stie cineva cum e cu traficul lor? nu spun ca as fi eu gay-ul gay-ilor, dar mai intra si oamenii si in conturile alora mai amarati, nu-i asa? pe webcams.nl era trafic bun. acum nu stiu unde au ajuns membrii, ca au plecat de pe un site si au ajuns sau nu pe cel nou?
tiberiusag

Mesajde rav0r » 02 Feb 2014, 19:21

Acuma, sincer są fiu probabil că mai uşor enumeri site-urile care nu acceptă cupluri decât aşa. Ce naiba, doar n-o să-şi taie craca, cuplurile sunt f. apreciate.
rav0r

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj