Videochat la cuplu

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde wildcouple20 » 19 Apr 2014, 11:56

Buna tuturor...sunt noua pe acest forum si as vrea si eu o parere.despre videochat la cuplu :p eu lucrez cu prietenul meu de doi ani si mereu ne-a mers bine ( 150-250 pe zi in medie) dar eu una vreau mai mult...mereu e loc de mai bine :D voua cum va merge la cuplu?si care e parerea voastra,e mai bine la single sau la cuplu?Va pup,spor la banuti :*
wildcouple20
User Junior
User Junior

Mesajde stefania » 20 Apr 2014, 04:50

da bineinteles ca poate merge mai bine, la cuplu nu stiu,posibil si la cuplu.. dar tu ca fata singura clar poti face banii aia pe zi, si evindent si mai multi de atat... si lucrezi ddoar tu, o singura persoana , nu 2...

exsita cerere si pt cupluri, dar mult mai mica fata de cererea pentru fete singure- asa ca e clar ca vei putea face la fel sau mult mai multi bani singura...

ca si fata singura sunt pv doar pe discutii, pe seductie, sa te vrajeasca respectivul, sau doar ca se simte singur si vrea companie-- si pot dura mult tp discutiile astea, pe cand la cuplu e simplu tac=pac, la actiune
stefania
User Junior+
User Junior+

Mesajde evaeva1 » 20 Apr 2014, 11:28

sunt perfect de acord cu stefania
evaeva1
User Activ
User Activ

Mesajde wildcouple20 » 20 Apr 2014, 17:08

pai ma gandesc sa ma bag si eu la single dupa ce termin cu bacul dar daca fac asta nici nu ma gandesc sa stau la sub 3000/perioada chiar daca inseamna <12 ore pe zi...insa nu vreau sa pierd nici conturile astea care sunt deschise pe studio...credeti ca merita sa risc?si m-o ajuta in vreun fel experienta acumulata la cuplu?la voi cum sta treaba? :D
wildcouple20
User Junior
User Junior

Mesajde Traxdata » 05 Ian 2015, 04:14

facem si noi cam intre 50 si 100 pe zi, ceea ce e destul de binisor, dar vorba ta, mereu se poate mai bine!
Traxdata

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj