Videochat in 2015

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Eveamagic » 02 Apr 2015, 08:31

Buna ziua tuturor,
Intrebarea mea este daca se mai fac bani cu videochatul in 2015 sau a fost o chestie de trecut ?
Eveamagic

Mesajde SAD^^EYES » 02 Apr 2015, 08:56

Buna,

Atat in trecut cat si in prezent (cel mai probabil si in viitor) au fost modele care au facut foarte multi bani si modele ce au generat mai putin. E greu sa sti cum iti va merge pana nu intri efectiv la lucru, plus ca depinde cat de bine te informezi, cum aplici informatia respectiva etc..

Raspuns final: DA video chatul merge si in 2015

Bafta acolo.

Cu stima, Ionut
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Mesajde Eveamagic » 02 Apr 2015, 11:27

Buna, iti Multumesc pt raspuns .. La mine problema e ca pt a face asta cum trebuie ar trebui sa renunt la job sau cel Putin sa fac un part time si ma chinui de cateva luni sa inteleg cum sta treaba. Cu cine am mai vorbit mi a spus ca nu mai è cum a fost odata... Eu m am inscris la xlovecam di needlove... Mi a ajuns ai cardul payoneer tot ce ar trebui sa mai fac sunt pozele ... Crezi ca ma poti sfatui pe ce site sa incep? Si Despre orare eu am gasit ceva discutii mai vechi, as putea intra dimineata 4 ore sau noaptea... Am intrat de cateva ori ai pe Ragazzeinvendita dAr acolo am vazut doar in jur de 20 de membri online ceea ce mi s a parut foarte putin.

Multumesc ...
Eveamagic

Mesajde dulcyka_sexy » 02 Apr 2015, 12:43

in opninia mea, daca iti doresti TU ca ceva sa mearga, pot veni la tine zeci de persoane sa iti zica ca nu merge, tie tot iti merge, pt ca TU ai dorinta, tu ai facut actiunea(inscriindu-te pe un site,lucrand,aplicand toate tools care ti le ofera siteul,etc)in special, dandu-ti tu interesul ca acel ceva sa mearga, atunci e imposibil sa nu mearga..cum a zis sad eyes, in 2015 merge videochatul, se fac bani...pentru inceput, un singur site, un site nici foarte mare si greoi cu multe reguli ,dar nici micut,asta ti-ar trebui tie...ca exemplu nu iti trebuie un site f mare ca jasminu, unde sunt sute si mii de reguli,si ca sa faci un ban, trebuie sa stai minim 8-12 ore...tinand cont ca ai job, poate un site mediu ti-ar prinde bine.. incearca de exemplu sa lucrezi 1 din urmatoarele siteuri- imlive.com, xlovecam.com, cams.com, astea fiind siteuri cu free and private chat..daca vrei sa stai mereu naked,sa fii in miscare, incearca un site cu free show ,free chat.. cum ar fi myfreecams.com
ca si banuti, minim payment pt payoneer pe imlive- 50$, pe xlovecam-100 euro, pe myfreecams-20$...bafta acolo
dulcyka_sexy
User Avansat
User Avansat

Mesajde Eveamagic » 02 Apr 2015, 13:12

Iti Multumesc mult , imi vor prinde foarte bine sfaturile voastre. Cred ca pe langa cateva informatii am nevoie si de un indemn de la persone care stiu Despre ce este vorba :)
Eveamagic

Mesajde Eveamagic » 02 Apr 2015, 14:33

Credeti ca e mai bine dimineata sau noaptea ?
Eveamagic

Mesajde googlefun » 02 Apr 2015, 16:13

Eveamagic scrie:Credeti ca e mai bine dimineata sau noaptea ?

Salut Eveamagic@,
1. Citeste in linkul de mai jos te rog .E scris prin 2005 de Infinity@ ,dar e biblie .

program-lucru-t1183.html

2. Citeste si ce a scris SAD^^EYES@ , tot prin 2005 .Link :
sfaturi-pentru-rezultate-mai-bune-imlive-t1089.html

Pentru inceput ,pana te obisnuiesti cu fusele orare nu strica sa ai acest link la favorite : http://time.is/

P.S Daca citesti cu atentie ,posibil ,ca multe din dilemele tale se vor spulbera .
Bye4now.
googlefun
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj