Video Chatul si Rusinile Prostesti

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde studioaria » 07 Ian 2015, 18:06

Nu toata lumea poate sa faca videochat....sunt tot felul de categorii de perosne..unele mai dezinhibate..altele mai rusinoase
studioaria

Mesajde Morningstar » 20 Mai 2016, 20:35

Poate sunt putin offtopic insa e un topic foarte tare pentru a demonta o serie de preconceptii si in plus m-am amuzat la maxim de modul savuros in care este expus subiectul, chiar daca firul epic e deseori lung, e misto de citit. Demontarea tuturor rusinilor este aproape perfecta, adica eu as aborda niste manusi in exprimare, sa nu se sperie fetele din prima.

Nu de alta dar Rusinea si Fricile, expuse aici pe site sunt unele din principalele impedimente care fac fata sa nu aiba mindset-ul necesar pentru acest job si sa fie nevoie a despila firu'n patru, pentru ca ele totusi bani ar dori sa castige, dar sa fie si cu sufletu'n Rai :)
Morningstar
User Junior
User Junior

Mesajde DarkBOO » 24 Mai 2016, 00:20

Hm...Cred ca au cam disparut din rusini pe alocuri.... 8) Lumea s-a mai deschis asa, iar in videochat si mai mult :D
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde angeline » 26 Mai 2016, 14:17

DarkBOO scrie:Hm...Cred ca au cam disparut din rusini pe alocuri.... 8) Lumea s-a mai deschis asa, iar in videochat si mai mult :D

La cate topicuri de "Cum sa ma sterg de pe net " am vazut , ma cam indoiesc ca au disparut din frici si rusini :lol:
angeline
User Junior+
User Junior+

Mesajde DarkBOO » 27 Mai 2016, 01:17

angeline scrie:
DarkBOO scrie:Hm...Cred ca au cam disparut din rusini pe alocuri.... 8) Lumea s-a mai deschis asa, iar in videochat si mai mult :D

La cate topicuri de "Cum sa ma sterg de pe net " am vazut , ma cam indoiesc ca au disparut din frici si rusini :lol:

Alea-s ''rusinoasele'' de pe Chaturbate :lol: :lol: :lol: :lol:
DarkBOO
User Activ
User Activ

Anterior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj