Video chat cu masca

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde Bfx » 22 Oct 2015, 14:12

Hello,

Este admisibil sa porti o masca pe fata sau doar la ochi la video chat? Probabil ca toti vor raspunde cu nu este admisibil dar intreb pentru ca nu stiu unde am auzit ca totusi ar fi permis la anumite site-uri.
Dar nu masca de haloween ci o masca din aia sexy ca la carnavalul venetian... si cu costumatia potrivita cu masca, nu asa aiurea...
Daca stiti...

Multumesc.
Bfx

Mesajde googlefun » 22 Oct 2015, 14:45

BDSM mask ? :lol:

Imagine

Post apocalyptic domina mask ? :lol:

Imagine

De Halloween cred ca merg si astea .Nu cred ca pentru carnaval venetian :))) .Cu siguranta sunt site-uri unde se adopta asa ceva ! Nu stiu sa-ti spun exact ,dar trebuie sa existe .
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde Ceecee » 22 Oct 2015, 14:48

De ce sa nu fie admisibil? E camera ta, imaginatia ta... Videochat-ul nu are uniforma in ciuda aparentelor :lol:
Te poate ajuta latura asta misterioasa daca stii sa te folosesti cum trebuie de ea.
Succes!
Ceecee
User Junior+
User Junior+

Mesajde Bfx » 22 Oct 2015, 14:50

Da, exact... Ai inteles foarte bine...
Ce oameni destepti aici pe forumul asta...
NU o masca chiar asa ca la BDSM dar ca la Venetia ma gandesc... Ceva sexy totusi...
Ca doar suntem la sex ...
Bfx

Mesajde Nord » 22 Oct 2015, 14:57

De exemplu pe chaturbate e permis poti sa faci cu masca sau cu burqa ba chiar poti sa nu-ti arati fata chiar deloc , insa asta nu e permis pe toate site-urile cel mai bine e sa intrebi suportul site-ului pe care urmezi sa intrii !

Spor acolo !
Nord
User Junior+
User Junior+

Mesajde bogdanxxx » 22 Oct 2015, 15:05

Vreau doar sa metionez ca si bdsm-ul e o forma de sex :D. Sa nu se confunde. daca ai purta mastile alea la sectiunea fetish tot timpul chiar cred ca ai avea succes lol. Dar de asemenea ar fi o problema cu transpiratia haha.
bogdanxxx
User Junior
User Junior

Mesajde mihai_richG » 22 Oct 2015, 15:36

Bfx scrie:Dar nu masca de haloween ci o masca din aia sexy ca la carnavalul venetian... si cu costumatia potrivita cu masca, nu asa aiurea...
Daca stiti...

Multumesc.

Site-urile ca Livejasmin, Streamate, Streamray (cams.com), Xlove, Imlive nu permit modelelor sa poarte masti, motivul fiind ca in spatele acelei masti poate sa fie o alta persoana decat cea inregistrata. Uneori accepta doar daca o folosesti foarte rar, aici ma refer sa stai mai mult cu fata in camera si doar pentru cateva minute sa o porti.

Spor!
mihai_richG

Mesajde DarkBOO » 22 Oct 2015, 22:41

Exista un model pe LiveJasmin care chiar poarta o masca, dintr-aceea din danteluta, finuta, care nu acopera chiar toata fata.... Chiar acum o saptamana am vazut-o... In poze apare numai cu masca si in free-uuri sta numai asa...
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde DarkBOO » 22 Oct 2015, 22:43

googlefun scrie:BDSM mask ? :lol:

Imagine

Post apocalyptic domina mask ? :lol:

Imagine

De Halloween cred ca merg si astea .Nu cred ca pentru carnaval venetian :))) .Cu siguranta sunt site-uri unde se adopta asa ceva ! Nu stiu sa-ti spun exact ,dar trebuie sa existe .

Mastile de genul asta nu sunt chiar ieftine, si sunt foarte cerute, se merita doar pentru private exclusiv! 8)
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde googlefun » 22 Oct 2015, 23:05

BlondeGirl@ , prima inteleg sa fie mai scumpa fiind din piele ( banuiesc) , sa se aseze bine pe fata si sa nu transpiri ca intr-un vinilin , dar cea de-a doua Post apocalyptic domina mask , este o simpla masca contra gazelor !!

Daca exista cerere pt cea de-a 2 a , lasa-mi pe PM , si-ti livrez eu vreo 2 duzini !! :lol:
Verificare colet.Plata la livrare ! :)
googlefun
VETERAN
VETERAN

Mesajde DarkBOO » 23 Oct 2015, 00:15

googlefun scrie:BlondeGirl@ , prima inteleg sa fie mai scumpa fiind din piele ( banuiesc) , sa se aseze bine pe fata si sa nu transpiri ca intr-un vinilin , dar cea de-a doua Post apocalyptic domina mask , este o simpla masca contra gazelor !!

Daca exista cerere pt cea de-a 2 a , lasa-mi pe PM , si-ti livrez eu vreo 2 duzini !! :lol:
Verificare colet.Plata la livrare ! :)

Crede-ma, cu mastile alea de gaze iese banetu' banet :lol: :lol: :lol: Sunt masti de gaze la mare cautare, de ce le-ai expune pe free :P ?
P.S.:Nu e simpla chiar deloc! :mrgreen:
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde Bfx » 23 Oct 2015, 05:49

Am vazut-o si eu pe cea cu dantela pe jasmin.
Dar am vazut de asemenea si multe masti senzationale, pacat ca nu ne lasa sa le folosim.
Sunteti siguri ca nu?
Sunt masti cu pene, masti din satin, dantele, eheeee, foarte sexy...
Daca i-au permis aleia cu masca de gaze..atunci poate e permis si cu pene....hahhaha.

Apropo, asta cu masca de gaze fuse super tare dar e o buna idee...
Bfx

Mesajde Ceecee » 26 Oct 2015, 02:29

Cred ca iti poti face poze doar cu masca...si eventual sa o porti cat stai in free. In privat poti renunta la ea, iti dai seama ca n-o sa plateasca nimeni ca sa te deconspire. Nu ne-ai spus nici catre ce site/site-uri te-ai orientat. Exista solutii...imaginatie sa fie :)

Bafta!
Ceecee
User Junior+
User Junior+

Mesajde Bfx » 08 Noi 2015, 08:51

Scuze ca raspund tarziu.
Sunt chiauna de cap si nu stiu pe ce site-uri sa ma duc sa aiba trafic. Sunt cam speriata de la telefon ca nu merge chiar cum ma asteptam eu. Si caut sectiunea de mature ca am o varsta mai mare decat voi, 40 si.
Puteti sa imi recomandati un site bun pentru asa ceva? Nu cu masca...ca inteleg ca nu ma vor lasa. Multumesc.
Bfx

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj