Video Chat baieti

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde john31 » 08 Iun 2016, 15:45

Salutare,am nevoie si eu de niste sfaturi daca se poate in legatura cu video chat-ul la baietii,pe ce site-uri se practica cel mai bine...ceva indrumari...
Multumesc anticipat
john31

Mesajde YZF » 14 Iun 2016, 07:55

:)

John, cand am gasit acest forum, am inceput sa il citesc, folosind initial "Cautare" apoi mergand pe thread-urile celor pe care i-am considerat knowledgeable, apoi citind sticky-urile, apoi chiar luand la rand tot forumul (+/- doua luni de citit zilnic)

Sfatul meu: ia o pauza de 1-2 zile, si gandeste-te DE CE vrei camming si DE CE esti asa grabit

Acele zile te vor ajuta fie sa te intorci la ceea ce faceai inainte, fie sa incepi cu sanse (mai bune) in domeniul acesta schimbandu-ti atitudinea / paradigma.

So you won't flame, multumesc ca ai citit pana aici, informatia ceruta de tine:
*CE site-uri se practica: a fost recent AW-Summit si AW-Awards, iar Boy/Gay Camsite of the Year a fost Flirt4Free;
*ceva INDRUMARI: au un wiki bun si o echipa minunata de suport modele care te vor indruma pas cu pas de la deschiderea contului pana la ce trebuie sa faci sa urci in top
YZF

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj