VIBER PROMO - ATENTIE O MARE INSELATORIE!!!

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde katypink » 28 Noi 2013, 18:34

Hello tuturor!

Ce mai faceti dragii mei? cum merge munca si cum merg dolareii... merg dragii de ei prin livingroom grupati in bancnote de 50 sau 100 ??! :D :D :D

Scriu acest post in legatura cu VIBERpromo pe MFC ...mare atentie ! cine stie despre ce este vorba chiar va rog sa interveniti... Neavand ce face si din lipsa de ocupatie cred lol... ma apuc eu si ma inscriu la ei ... le trimit poze tot de fiecare cand stau on... 3 poze: una cand ma loghez, una cam pe la mijlocul programului si una inainte de finele programului cu aproximativ o ora... in fine, pentru trafic bla bla...primesc niste tipsuri... cica le-am primitr acum nu mai stiu ce sa cred. Fac suma minina pentru primit tipsurile pe payoneer... si surpriza! Banii ioc! Incerc eu sa ii contactez , ii bombardez cu mesaje ... adminul se face ca ploua imi raspunde doar'' hello'' si atat ! In conditiile in care acum cateva zile ma stresa cu ... ''send photos please''...In fine, mi-am luat adio de la bani... banii se fac, dar timpul pierdut cu poze plus timpul cu inscrierea pe viber... asta nu - l mai primesc inapoi...

Va multumesc ca mi-ati citit postul... si va multumesc ca m- ati lasat sa-mi spun si eu oful... deci mare atentie! poate oi fi doar eu patita...dar nu prea cred! Ce mai vreau sa mentionez e faptul ca am un numar de la ei ... poate l- or fi schimbat....Nu de alta dar, vreau sa ii mai stresez o leaca!

O seara minunata va doresc... si multe succesuri!

Cod: Selectaţi tot
Editat de Admin, scos numar de telefon
katypink
User Junior
User Junior

Mesajde GlamourFoto » 28 Noi 2013, 20:46

A mai fost o discutie referitoare la promovarea pe Viber acum ceva timp:

care-treaba-promovarea-viber-t13973.html
GlamourFoto
VETERAN
VETERAN

Mesajde WinXPfather » 28 Noi 2013, 20:50

Acum serios?! A cui e vina? Si eu am de mai bine de 5 luni un grup pe viber. Iti zic, ma minunez cum halesc oamenii mai ales daca stii sa vinzi. Ma minunez cum trimit chestii personale doar ca le cer si ca pare ceva "oficial". Eu l-am creeat pentru incotopaneala dar la ce s-a ajuns acum si la ce se poate face ma depaseste :). Avandu-l pe Minunatu' in agenda telefonului m-am speriat cata pizda are la randu-i in agenda. Pe Tango le-am gasit cu "people you may know", desigur ele nu raspund mai ales daca nu esti arab, dar nah am facut ce stiu mai bine, le-am dat sa haleasca grupul de pe viber ca si cum ar veni de la Adrian. Cand am inceput amicii ziceau ca sunt nebun, ca nu are cum sa haleasca cineva, si acum se minuneaza si-mi cer "chestii" :). Asa ca revin la intrebarea retorica cu care am inceput...

PS: Daca maine SOV are chef sa se ridice din carucior si sa mai creeze o "rotiserie de cascaval" romanii vor hali la fel de bine. Vina?! Ma rog...poate n-ar trebuie sa...
WinXPfather
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj