VerySoft-ul probleme licente

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde bluestudio » 12 Dec 2010, 18:21

In primul rand salutare tuturor, sunt nou pe aici .

Am deschis acest topic pt ca am nevoie de ajutorul vostru ..am cumparat licente pt WebCamSplitter , toate bune si frumoase, mai putin ca mi-au iesit peri albi cu activarea moneybookers-ului si timpul pierdut cu share it .

Ca sa nu mai zic ca abia dupa ce am cumparat licenta am descoperit share it si ca aveam o reducere .. :x marog...

Acum am schimbat un HDD , si mai in urma fiind abia acum am inteles ca xp-ul e sfant pt videochat.

Le-am dat mail celor de la VerySoft si inca mai astept raspunsul... nu vreau sa pacalesc pe nimeni si mi se pare firesc sa platesc pt un soft pe care il folosesc si castig bani cu el ,dar cred ca nici voi nu ati plati pt un lucru de 2 ori mai ales ca am un numar marisor de posturi.

Multam
bluestudio

Mesajde SAD^^EYES » 13 Dec 2010, 00:06

Din forumul celor de la very-soft:
http://very-soft.com/forum/

for customers who buy multiple licenses (3 and more) we can give web based interface access to manage WebCamSplitter key manually.

others, have to contacting VS Support by the email.
SAD^^EYES
Site Admin
Site Admin

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj