E vedetă de videochat, dar nu arată nimic

Colectie de stiri despre activitatatea de video chat adult si non-adult din mass-media interna. Nu copiati articolele integral, maxim 20% din textul articolului plus link catre sursa.

Mesajde hayat » 16 Noi 2013, 06:33

ahahhaha, ce sprancene are, model iraq 1990 lol
daca tot face atatia bani nu isi permite si ea ceva mai rafinat ?
si da, ma simt asa fericita ca i-am vazut tzatzele alea lasate wow :o :o :o
hayat
User Junior+
User Junior+

Mesajde fetish » 16 Noi 2013, 10:22

da ce conteaza cine se dezbraca si cine nu pana la urma ? in asta se masoara mai nou muschii fiecareia , atat vreme cat se respecta regulile site ului si nu calci pe langa eu zic e f ok sa faca fix fiecare ce vrea

nu inteleg de ce atat mare discutie si atata dezbatere ca se dezbraca sau nu se debraca una sau alta ,pana la urma daca vrea sa epateze cineva si sa fie de f apreciat zic eu ca macar alege sa nu minta intr-un articol , ca sa nu mai zic ca alege o specializare in oceanografie , speologie sau in limbile moarte si epateaza acolo frumusel pe Calea Victoriei nr 125

eu sunt ferm convinsa , fara a cerceta , ca exista f multe modele care fac bani , nedezbracandu-se la fel cum exista iar fff multe modele facand bani dezbracandu-se dar mai important mi se pare sa nu uitam ca vdc ul e un job adult related

pe vremea mea fetish ul era ff taboo , acum parac regresam , ne e rusine sa ne dezbracam ca suntem carne de consum in ochii memebrului Mirciulica , imbracate sau ne -imbracate , tot vom fi carne de consum in ochii barbatilor

asta nu se schimba
fetish
VETERAN
VETERAN

Mesajde andromaca_mulge_vaca » 16 Noi 2013, 10:54

minciuna sau adevar, reclama mascata sau nu, eu cred ca ar trebui sa apreciem titlul primului articol care macar da un beep in creierul populatiei : adica s-ar putea face videochat si imbracata(?)

titluri si articole cu "videochat imbracata" poate ar mai schimba ceva mentalitati pe ici pe colo.

my 2 cents.
andromaca_mulge_vaca
VETERAN
VETERAN

Mesajde sweetgirl » 16 Noi 2013, 15:13

si dezbracata ce am ,sau imbracata ajung in rai mi se ridica vreo statuie si nu stiam ??????? lasa acum cat avem ace arata ,cand sa ne dezbracam la 50 de aani cand ne atarna pieile si o sa rugam noi membrii sa ne dezbrace ahahahaha
sweetgirl
VETERAN
VETERAN

Mesajde BrattyPrincess » 16 Noi 2013, 15:35

Whatever.
Nevermind.
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde SFG2707 » 16 Noi 2013, 16:21

BrattyPrincess scrie:Whatever.
Nevermind.

Te doare pe tine la basca daca X sau Y crede sau nu crede ca se fac bani si fara sa te dezbraci. Eu ma dezbrac dar cred ca 40 - 50% din show-urile mele nu implica nuditatea.
Doar cei/cele care nu au de oferit decat ass/pussy/tits pot sa creada ca faci bani doar daca te dezbraci.

Offtopic: Zau fetelor, cam cat de frumoase sunteti voi incat sa spuneti despre o femeie ca e urata? Facand abstractie de sprancenele alea, fata nu e urata deloc, ba e chiar draguta.
Urat e când, asa fara motiv, ne apucam noi femeile sa spunem despre una sau alta: vai ce urata e aia si ce sani lasati are si bla bla bla ... :x
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde BrattyPrincess » 16 Noi 2013, 16:46

Nu mă doare, că n-am bască. Scopul discuției era altul.
Iar whatever-ul e un mod elegant de a spune că nu pot participa la o discuție cu iz de mahala.
BrattyPrincess
User Avansat
User Avansat

Mesajde curious.me » 16 Noi 2013, 17:07

Ei chiar nu se dezbraca, nici macat l-a inceput?

Nu stiu voi, dar cand ii aud ce probleme au, dau toala jos. Trebuie sa fie o superpoveste sau o superintamplare care sa ma antrenzeze intr-o discutie sau sa fac pe psiholoaga, altfel nu-mi bat capul.
Time is money zic americanii, dar la criza de acum pentru 2 minute ale lor in privat nu ajung sa-mi mai dau nicio toala jos, desi eu am toata intentia, lol.
curious.me
User Junior
User Junior

Mesajde SFG2707 » 16 Noi 2013, 17:21

BrattyPrincess scrie:Nu mă doare, că n-am bască. Scopul discuției era altul.
Iar whatever-ul e un mod elegant de a spune că nu pot participa la o discuție cu iz de mahala.

Ei hai ca ai priceput tu ca "te doare la basca" era un fel de-a spune. Sa-mi spui ca nu te doare, ca n-ai basca ... e de gradinita.
Dar ma rog ... whatever!
SFG2707
User Avansat
User Avansat

Mesajde evaeva1 » 16 Noi 2013, 19:14

Subscriu la ceea ce spune Andromaca! Insa in acelasi timp, nu inteleg de unde aceste critici acide si nefondate la adresa domnitei? Cine e perfect sa arunce primul piatra! :evil:
evaeva1
User Activ
User Activ

Mesajde sweetgirl » 16 Noi 2013, 19:18

evaeva1 scrie:Subscriu la ceea ce spune Andromaca! Insa in acelasi timp, nu inteleg de unde aceste critici acide si nefondate la adresa domnitei? Cine e perfect sa arunce primul piatra! :evil:

nu sunt critici acide nu are nimeni nimic cu ea doar simpla parere ,dpmdv modelu Dora daca o stiti era frumoasa aia da sa apara pe publicitate,femeie cu adevarat frumoasa :wink: ,in rest poate sa faca ce vrea cui ii pasa ,normal ca banii se fac din tine țoala pe tine cat poti de mult e la mintea cocoșului nu e vreo noutate se stie demult nu inteleg ce atatea explicatii, că mai scapă o bucată pe langă chilotel nu e capăt de țara.,cine crede ca se fac bani din show pussy ass boobs tre sa fie cel putin tampit/a ,important e sa ai si cu cine ca pot eu sa stau cu atitudine de maica tereza cu rochii pe gat pe 10 $ min sa mi s elungeasca urechile ,asta ar insemna sa imi petrec tot timpu in fata pc ului pescuind pestele de aur ceea ce nu prea am timp ,nu imi traiesc viata in fata computerului ,prefer in 3-4 ore maxim sa se termine toata nebunia indiferent cum pe dezbracate pe nedezbracate si sa imi vad de viata ,banii au rol important dar nu sunt totul p elumea asta .numai bine

p.s. Dora Costin femeie cu adevarat frumoasa ,daca tot suntem trasi de bracinar sa explicam ce e frumos si ce nu :wink:
sweetgirl
VETERAN
VETERAN

Mesajde evaeva1 » 16 Noi 2013, 20:11

Pot sa mai apara inca 1000 de domnisoare prin ziare care sa fie din punctul meu de vedere frumoase sau nu, prea putin ma intereseaza! Important cred ca este mesajul si ceea ce imi foloseste mie personal din acel articol! Cate modele sunt pe care multe sau multi le considera total nepotrivite pentru TOP sau HOF! Multe! Oare cum? :)
evaeva1
User Activ
User Activ

Mesajde curious.me » 17 Noi 2013, 09:39

Stupid me, se scrie la in loc de l-a.
curious.me
User Junior
User Junior

Mesajde curious.me » 17 Noi 2013, 09:43

Acum m-am uitat si la articol, tipa are fata de ...
Nu stiu care-i jocul ei, poate sa apara la tv, auzi la ea nu stiu cate likeuri ca sa se lase sau asa am retinut eu.
Whatever, fiecare face ce vrea cine sunt eu s-o judec?
curious.me
User Junior
User Junior

Anterior

Înapoi la Stiri interne despre video chat

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj