Mi se vede camera in galben cu chrome, cu mozilla nu!

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde mimy » 03 Aug 2012, 00:01

au inceput sa bata culorile in galben de nu mai pot sa setez nimic sa se vada normal, si asta doar cand folosesc google chrome. pe mozilla se vede f bine , insa ma dispera ca tot cade de cel putin 3 ori pe seara si asta cand ti-e lumea mai draga. am reinstalat windowsul bineinteles cu tot cu flashplayer si tot in galben si incetinit se vede...de la ce poate fi?
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde mimy » 03 Aug 2012, 01:21

am rezolvat cu o versiune veche de chrome si adobe flash player :D e jale cu versiunea noua de chrome!
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde fantasyclub » 03 Aug 2012, 01:44

imi spui si mie te rog ce versiune de chrome ai downlodat ? ca si eu am asemenea problema ! multumesc :)
fantasyclub

Mesajde katypink » 03 Aug 2012, 10:04

Daaaaa ieri am clacat pur si simplu am cedat nervos cand am vazut ca ma vad ca un extraterestru in camera pe google chrome!Deci ai rezolvat cu o versiune mai veche de google chrome...? oh dar sunt site uri care nu accepta o versiune mai veche de adobe... ce e de facut?!Spre exemplu dragul de MFC... cere atat ultima versiune de Google Chrome plus ultima versiune adobe!
Eu de o sapt simt ca o iau razna cu acest MFC...au facut update uri la model web broadcaster si... surpriza e imposibil sa stau pe el! mai intampina cineva asemenea probleme?!
katypink
User Junior
User Junior

Mesajde mimy » 03 Aug 2012, 16:58

nu lucrez pe mfc, dar pe camcontacts spre exemplu, imi spunea ca nu accepta o versiune mai veche de adobe flash player 11. asa ca am descarcat versiunea imediat urmatoare 11. dar nu ultima.

pt chrome- 19.0.108.52 (23 mai 2012)
pt adobe - 11.1.102.55 win 32 bit ( versiune 11 nov 2011) /64 bit cine e pe 64

ambele le gasesti pe oldapps.
mimy
User Activ
User Activ

Mesajde katypink » 03 Aug 2012, 17:20

mersi frumos mimy esti o scumpa! am sa incerc si variantele tale de google chrome si cea de adobe flash player... multumesc frumos inca o data! is la mama mea in vizita acum dar stau cu un ochi pe mail de la mfc si cu un alt ochi pe forum avc! saraca mama am innebunit o si pe ea cu mfc ul meu cu tot! o zi minunata va doresc!
katypink
User Junior
User Junior

Mesajde RTModels » 28 Aug 2012, 03:56

mimy scrie:am rezolvat cu o versiune veche de chrome si adobe flash player :D e jale cu versiunea noua de chrome!

Asa este, problema mare. Poate scot un update mai repede, care sa si mearga cum trebuie. Am sa incerc si ce ai spus tu si sper sa mearga. Merci inca o data.
RTModels
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj