VAND CAMERA SONY EVY D 70

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde JustMee » 02 Mar 2014, 18:05

Hey am achizitionat o camera sony evy d70 acum o luna :) am folosito o singura data :) pentru ca am realizat ca web-ul meu cu un softbox se vede muuuuult mai bine..si m am decis sa renunt la ea :) este in stare perfecta..nu este lovita sau zgariata..am telecomanda, cablu s video si bineinteles placa de captura pe usb :) eu am dat pe ea 500 e...ca am avut o o luna locatara in sifonier :)) o dau cu 430 de euro :) va multumesc
JustMee
User Junior
User Junior

Mesajde JustMee » 02 Mar 2014, 18:11

ahh ahh am uitat inka nu sunt autorizata sa citesc sau sa primesc mesaje pe acest forum :) am sa imi las un email pentru mai multe detalii aa da predare personala in bucuresti :) kookychick07@gmail.com...:) merci inka o data ..o zi placuta
JustMee
User Junior
User Junior

Mesajde JustMee » 03 Mar 2014, 13:19

si pentru ca imi doresc nespus sa scap de ea :)) ultimul pret este 370 euro..mercii o zii placuta
JustMee
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj