Upload the back page of Your ID

Discutii generale pe subiecte cu profil tehnic. Exemplu: discutii legate de diverse probleme software/hardware cu calculatorul, camera, internetul etc. Orice alte discutii pe teme tehnice sunt binevenite.

Mesajde Mateo » 11 Mai 2012, 21:44

Salutare, va rog sa ma ajutati cu urmatoarea problema: imi cere "upload the back page of Your ID" , le trimit poza cu fata "blank" ??
Si inca o intrebare, este de ajuns sa fac pozele cu webcamu Logitech pro 9000? eu zic ca au iesit chiar f ok, nici nu ma gandeam ca or sa se vada asa clar... Multumesc
Mateo

Mesajde vdt85 » 12 Mai 2012, 07:50

si mie mi s-a cerut chiar pe cateva site-uri poza cu spatele ID-ului (nu-mi amintesc acum care) si da am facut poza la spatele ID-ului: partea alba, n-am nici macar vreo stampila de vot pe ea, si mi-a acceptat. deci asta este.
in ceea ce priveste pozele: da poti sa faci poze numai cu webul, depinde si cum le faci. insa si niste poze mai profi n-ar strica, chiar deloc, te-ar ajuta foarte mult.
vdt85
User Activ
User Activ

Mesajde jebyby » 13 Mai 2012, 01:17

Da, faci poza la partea alba, chiar daca nu scrie nimic pe ea. By the way...si mie mi se pare o aberatie, dar asta e !
Pozele pt inregistrare, respectiv buletin, fata+buletin etc...., le poti face cu ce vrei, webcam, aparat foto semi-profesional sau chiar profesional, chiar nu conteaza, atata timp cat sunt clare!
Mult succes!
jebyby
User Junior+
User Junior+

Înapoi la Discutii Tehnice

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj