United Studios angajeaza TRAINER

Aceasta categorie este destinata studiourilor care vor sa prezinte oferta de angajare pentru modele, firmelor sau persoanelor fizice pentru diverse colaborari si modelelor care vor sa lucreze intr-un studio sau cauta un anumit tip de colaborare. Va rog cititi regulamentul categoriei inainte de a publica oferta.

Mesajde United Studios » 02 Oct 2013, 21:00

Da. Ai citit bine. Burtosul ăla de la United angajează traineri. Acum e momentul să sari pe ofertă. Dar stai! Stai!
Eşti sigură că ştii oferta?
Pentru început, am scris bine: sigurA. Adică trebuie să fii fetiţă. Nu acceptăm băieţei. Sorry.
Aş putea să pun cerinţele cu liniuţă, ca să fie mai uşor de citit. Dar unde ar mai fi şarmul? Aşadar, fă un efort, de dragul meu.
Uite ce vreau de la tine. Să ai experienţă. Dacă n-ai, nu la mine o să dobândeşti. Si nu-ţi face iluzii: te prind dacă mă minţi. Să fii corectă. Să fii devotată. Mie şi firmei. Să tragi pentru ridicarea firmei. Da, eu mă ridic odată cu firma, ştiu. Si e firesc, nu crezi? Să îţi pese de modele. Să înveţi să le cunoşti. Să fii flexibilă. Să ai ca scop, ca unic scop, în firmă, să le faci să îşi atingă scopurile. Pe ele. Pe modele. Să nu fii delăsătoare. Sunt eu destul. Nu vreau să trebuiască să trag eu de tine, ci invers. Să ai disponibilitatea unor scurte deplasări, când e cazul.
Gata cu ce vreau de la tine. Cum? Ce dau? Hmmm...eram sigur că nu scap de întrebarea asta. Hai să încerc să brodesc un răspuns. Să o iau de la ce (crezi tu că) e mai puţin important. Sunt corect. Poate cel mai corect “burtos” pe care l-ai cunoscut în ultimii 5 ani. O să poţi să îţi alegi singură modalitatea de training, fără să mă bag în ciorba ta. Dar vei fi responsabilă de rezultatele pe care le obţii. Te ajut cu meditaţii de engleză gratuite pentru modele, astfel încât să nu predici precum Moise în deşert. Te ajut cu trainig de traineri, dacă ai nevoie.
Avem studiouri disciplinate, în care modelele sunt focusate pe făcut bani. Aşadar, cultura organizaţională este de la bună la foarte bună. Nu o ardem pe manele, nu se leagă şefu’ de modele. Nu suntem “a big happy family”, precum s-ar putea să te mintă alte studiouri. Suntem o firmă în care vrem să câştigăm bani. Toţi vrem asta şi o facem în gaşcă.
Nu sunt zgârcit. Deloc. O să ai atâţia bani câţi vei merita. Nu fac acte caritabile cu oamenii cu care lucrez, dar n-o să îţi pară rău. Nu zâmbi de pe acum. Primele 2 luni vei primi numai comision aplicat la sumele pe care le vor caştiga modelele pe care le vei avea sub mână. Dacă munceşti pe bune, n-o să te poţi plânge.
Inchei cu zicala mea preferată: Videochatul este cea mai bine platită muncă grea şi cea mai prost plătită muncă uşoară. E valabil şi pentru tine.
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde mirely » 03 Oct 2013, 00:19

Buna,United Studios.Am citit anuntul tau si m-a uimit faptul ca barbatul meu mi-a spus aseara ca as fi potrivita ca trainer ca prea comentez la multe....ne uitam pe Jasmin.Eu nu stiu ce sa spun,sa aplic la tine sau sa-mi bag un bat in ...anus?Ma atrage oferta ta,experienta am pe toate site-urile ,am prea multa ...12 ani.am lucrat la studiouri timp de 10 ani,pot oricand sa dau numere de telefoane de la fostii mei patroni pt referinte.Ideea e ca as vrea sa scimb ceva in viata mea,as vrea sa ciufulesc niste gagici de astea pline de ele sau sa le fac sa castige atat de mult incat sa-mi ridice monument.In fine,sunt disponibila pt deplasari,am 43 de ani si singura mea conditie e sa pot lucra si eu macar 2 ore pe zi.AAAHHH uitam...poate imi dai 2 mici la Privighetoarea:)
mirely
User Activ
User Activ

Mesajde elagirl » 08 Oct 2013, 09:22

So?
Buna " burtosule"... ai gasit trainerul sau oferta este inca valabila?
elagirl

Mesajde United Studios » 10 Oct 2013, 16:45

Oferta este, in continuare, valabila. Vom lua o decizie spre sfarsitul saptamanii viitoare.
United Studios
VETERAN
VETERAN

Mesajde United Studios » 09 Dec 2013, 16:27

Trainer? Da, mai avem nevoie, inca.

In plus, mai avem nevoie de 3 admini. De fapt, adminE, daca pot formula astfel.

Lasa-mi un mesaj la united.studios.contact@gmail.com daca te coafeaza treaba asta.
United Studios
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Oferte - Cereri de munca si Colaborari

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj