Tura de dimineata.

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde wildcouple20 » 07 Oct 2015, 09:58

Salut!Ce parere aveti despre tura de dimineata?6am-14-15pm?am decis sa renunt la programul de noapte deoarece e obositor...si m-ar interesa ceva pareri despore tura de dimineata.a mai facut cineva comparatia asta?la venituri este cu mult mai slab? mentionez ca lucrez doar pe jasmin.Multumesc :)
wildcouple20
User Junior
User Junior

Mesajde PandoraM » 08 Oct 2015, 03:32

Daca citeai forumul ai fi vazut ca intrebarea ta este inutila.
Ce i se potriveste unei persoane nu i se potriveste alteia si tot asa.Singura modalitate prin care vei vedea cum iti merge este sa stai o perioada la program de dimineata si sa faci comparatie.
PandoraM

Mesajde wildcouple20 » 08 Oct 2015, 06:21

Bineinteles ca am citit inainte,doar ca acele posturi sunt vechi si eram curioasa ce parere au celelalte fete care sunt pe tura de dimineata...si daca au schimbat turele cum li se pare altora tura de dimineata comparativ cu cea de noapte :)
wildcouple20
User Junior
User Junior

Mesajde YZF » 08 Oct 2015, 07:47

Daca intrebarea ta este "pot face la fel de multi bani pe tura de dimineata?", parerea mea este ca da, intelegand insa ca daca "iei" ceva (mai putin sacrificiu, adica mai putina oboseala), trebuie sa "dai" ceva in schimb, acel ceva cred ca ar trebui sa fie mai multa implicare in acelasi numar de ore, sau timp (mai multe ore, ca e vorba de +30min, sau +1/2/x ore).

Cu fix aceeasi abordare, nu cred ca ar fi ok sa obtii aceleasi rezultate dar cu mai putin sacrificiu (nu-ti mai sacrifici noptile).
YZF

Mesajde mihai_richG » 08 Oct 2015, 10:30

Daca vrei sa-ti schimbi tura iti recomand sa incerci cel putin 1 luna pentru a vedea exact cum iti merge, informeaza-ti toti membrii despre noul tau program (trimite mail-uri, posteaza programul pe site-uri, pe wall, etc.).

Spor!
mihai_richG

Mesajde aclstudio » 28 Oct 2015, 10:52

eram curioasa ce raspunsuri vei primi la acest post...eu iti pot spune ca modelele care lucreaza de la noi prefera tura de dimineata si de la ora 6 este aglomeratie in lobby..deci da se fac bani dimineata
Bafta
aclstudio

Mesajde BasGLM » 28 Oct 2015, 12:42

Se fac bani pe orice tura, acum depinde daca ai si un target . 1. Tura de noapte , 2. Tura de dimineata , 3 tura de dupa amiaza.
Tura de dimineata , iti ramane timp sa faci multe lucruri. Tura de nopate stii deja ca iti mai ramane un pic timp liber , iar tura de dupa amiaza iti ramane timp 0 de facut ceva.

Ca si incasari ti le-am detaliat mai sus. Dar sunt multe particularitati ce trebuie luate in considerare si depinde pe ce site-uri lucrezi .
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Înapoi la Despre video chat - discutii generale