De trei ani sta la promotie cu 0.98?

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde AnneMarie94 » 12 Mar 2016, 16:40

O sa incep pe scurt!Astaz am ramas uimita.Terminasem programul de munca si mai aruncam un ochi pe jasmin de plictiseala ,ma uit la "ON SALE" vad 2 tipe:W******** si R************* care aveau foarte multe raitinguri si mi se pare ciudat sa ai 173 respectiv 400 de stelute din prima .Intru pe livejasminer,pe prima nu o gasesc dar pe a2a da,e din 2013 pe livejasmin si e de 3 ani la promotie?fuck :!: Cum este posibil?Sincer eu sunt model nou pe 1.99 ,dar daca m-ar lasa astia la promotie pe viata ,as sta,stau 20ore dar 0.98 cu 0.98 se fac cateva mii.
AnneMarie94

Mesajde DarkBOO » 12 Mar 2016, 20:12

AnneMarie94 scrie:O sa incep pe scurt!Astaz am ramas uimita.Terminasem programul de munca si mai aruncam un ochi pe jasmin de plictiseala ,ma uit la "ON SALE" vad 2 tipe:W******** si R************* care aveau foarte multe raitinguri si mi se pare ciudat sa ai 173 respectiv 400 de stelute din prima .Intru pe livejasminer,pe prima nu o gasesc dar pe a2a da,e din 2013 pe livejasmin si e de 3 ani la promotie?fuck :!: Cum este posibil?Sincer eu sunt model nou pe 1.99 ,dar daca m-ar lasa astia la promotie pe viata ,as sta,stau 20ore dar 0.98 cu 0.98 se fac cateva mii.

:lol: :lol: :lol: :lol: nu stiu daca sa rad sau sa plang la postul tau :lol: :lol: :lol: ! In schimb, ce imi iese in evidenta e ''daca m-ar lasa astia la promotie pe viata,as sta, stau 20ore'' looooooooooooool :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nu e nici o smecherie sa fii la promotie, practic muncesti moca :lol: :lol: :lol: Sau asta vrei? :D
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde IsaGlamChat » 12 Mar 2016, 20:50

Trist....de obicei modelele nu stiu cum sa faca sa treaca de mocangeala,daca exista asa ceva e chiar trist.
IsaGlamChat
VETERAN
VETERAN

Mesajde ladyinblack21 » 12 Mar 2016, 23:48

Lipsa de rabdare si urmarile ei...
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Mesajde MihaiBModel » 13 Mar 2016, 00:52

Cand esti la promo esti cea mai ieftina dintre toate.Poate nu i s-a schimbat ei ceva acolo si o arata la promotie:) bafta
MihaiBModel

Mesajde ladyinblack21 » 13 Mar 2016, 01:43

MihaiBModel scrie:Cand esti la promo esti cea mai ieftina dintre toate.

lol mihai,la promotie intra fiecare model al jasm in primele ore de lucru:)) eu am fost..aproape 2 ore:))apoi...te trece instant la 1,99...nu cunosc pe nimeni care sa fi terminat prima tura si sa fie tot la 0.98(si totusi am lucrat intr`un studio si am vorbit cu destul de multe fete) ,acum nu stiu ce a gasit annemarie pe statistici..sigur nu s-a orientat bine,suspect este faptul ca ea vrea sa lucreze pe 0.98:)) face cateva mii..exact in cei 20 de ani:))) mna ce sa zic,e incepatoare,o sa`si dea seama mai tarziu ce bullshit de topic a scris:)

good luck:)
ladyinblack21
User Junior
User Junior

Mesajde DarkBOO » 13 Mar 2016, 19:04

ladyinblack21 scrie:
MihaiBModel scrie:Cand esti la promo esti cea mai ieftina dintre toate.

lol mihai,la promotie intra fiecare model al jasm in primele ore de lucru:)) eu am fost..aproape 2 ore:))apoi...te trece instant la 1,99...nu cunosc pe nimeni care sa fi terminat prima tura si sa fie tot la 0.98(si totusi am lucrat intr`un studio si am vorbit cu destul de multe fete) ,acum nu stiu ce a gasit annemarie pe statistici..sigur nu s-a orientat bine,suspect este faptul ca ea vrea sa lucreze pe 0.98:)) face cateva mii..exact in cei 20 de ani:))) mna ce sa zic,e incepatoare,o sa`si dea seama mai tarziu ce bullshit de topic a scris:)

good luck:)

Am mai auzit si eu tot pe aici de 2 modele pe care le-ar tine Jasminul la promotie de cativa ani buni... Ca o fii adevarat sau nu, nu mi se pare vreun mare tratament anyway :roll:
DarkBOO
User Activ
User Activ

Mesajde black&white » 14 Mar 2016, 19:12

Sa stai pe 0.99 e pur si simplu munca patriotica! Or mai fi nimfomane carora le place sa munceasca pentru nimic insa in cazul asta chatturbate ar fi o varianta mai ok, nu de alta da nu tre sa bagi o gramada de bani in decoruri si alte minuni. La cate pretentii are jasminul pretul minim ar trebui sa fie de 4.99. Sa te pretinzi glam pe bani de covrigi cam da cu virgula!
black&white
User Junior
User Junior

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj