Trecere studio - independent

Discutii generale despre activitatea de video chat. Pareri, opinii, intrebari, mod de lucru, povesti, discutii diverse despre siteuri de videochat si despre acest job in general, toate isi au locul in aceasta categorie.

Mesajde mistiqpeony » 01 Feb 2015, 14:09

Buna ziua. Am lucrat ca si model intr-un studio timp de ceva vreme. Insa problemele si incasarile lasau de dorit asa ca am hotarat sa incep de acasa. Am citit topicurile referitoare la partea tehnica si am inteles ce trebuie facut in aceasta privinta insa intrebarea mea e urmatoarea. Dupa cat timp as putea sa imi creez un cont pe Jasmine? Ar trebui sa discut cu cei de la studio in conditiile in care mai am de luat bani de pe contul de acolo? Va multumesc anticipat, orice sfat ma ajuta
mistiqpeony

Mesajde BasGLM » 01 Feb 2015, 16:28

Pentru bani e si normal sa vorbesti cu ei , doar nu o sa-ti trimita tie acasa site-ul special ce ai facut , avand in vedere ca ai un cont facut pe studio :) .

In ceea ce priveste contul tau, daca nu face parte din clubul jasmin - studio protection , atunci iti poti face si ieri

Sunt multi care se lauda ca au aceasta protectie ( nu iti poti creea cont 6 luni ) doar ca sa sperie modelele , insa putini sunt cei au asa ceva .
sunt mai mult factori ce se iau in considerare sa poti intra in aceasta restrictie :)
BasGLM
User Avansat
User Avansat

Mesajde Studio20 » 01 Feb 2015, 20:14

mistiqpeony scrie:Buna ziua. Am lucrat ca si model intr-un studio timp de ceva vreme. Insa problemele si incasarile lasau de dorit asa ca am hotarat sa incep de acasa. Am citit topicurile referitoare la partea tehnica si am inteles ce trebuie facut in aceasta privinta insa intrebarea mea e urmatoarea. Dupa cat timp as putea sa imi creez un cont pe Jasmine? Ar trebui sa discut cu cei de la studio in conditiile in care mai am de luat bani de pe contul de acolo? Va multumesc anticipat, orice sfat ma ajuta

Bineinteles ca iti recomand sa vorbesti cu cei de la studio. O despartire amiabila este preferabila in orice ocazie de viata, profesionala sau nu. In principiu, daca studioul are Jasmin Protection, iti poate bloca accesul pe Jasmin timp de 6 luni. POATE, nu este ceva automat, odata in plus este deci cazul sa vorbesti cu ei deschis despre ce intentii ai si de ce, eu una apreciez cand un model imi spune ce nemultumiri are, doar asa putem sa facem lucrurile mai bine.
Studio20
VETERAN
VETERAN

Înapoi la Despre video chat - discutii generale

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj