TRANSFER PAXUM

Orice întrebare legată de activitatea de video chat, oricât de simplă, puerilă, repetată de n ori pe forum în trecut, iși are locul în această categorie. Nu trebuie să uităm că absolut toți dintre noi am avut un punct de plecare, am fost începători. Deasemenea, este categoria unde vom muta topicurile care sunt banale din alte categorii. Cei care din diverse motive nu vor sa ajute începătorii sunt rugați să ignore această categorie. Orice răspuns dat în silă, în sarcasm etc. va fi penalizat de mine sau Moderatori.

Mesajde valentina230 » 01 Feb 2017, 01:27

buna, cum pot transfera banii din paxum in alt cont? precizez ca inca nu a ajuns cardul.
valentina230

Mesajde draculina » 14 Feb 2017, 12:51

tot legat de paxum:) am facut contul este aprobat tot, dar nu ma lamuresc cum comand cardul. Va multumesc
draculina

Mesajde draculina » 16 Feb 2017, 13:56

draculina scrie:tot legat de paxum:) am facut contul este aprobat tot, dar nu ma lamuresc cum comand cardul. Va multumesc

Am rezolvat intre timp:) Optionea de a comanda card apare dupa prima plata primita pe contul de paxum. Dureaza cam mult ce-i drept sa intri in posesia unui card, dar asta este politica lor.
draculina

Mesajde ana.lana » 18 Apr 2017, 13:58

Poti te rog sa-mi spui si mie cat a durat sa il primesti?
ana.lana

Mesajde draculina » 24 Apr 2017, 17:07

Buna, scuze pentru raspunsul intarziat. am facut comanda pe 22 februare, azi 24 aprilie am gasit cardul in posta. s-au miscat incredibil de "rapid" pentru modica taxa de 45$ pe care au perceput-o inainte sa emita macar cardul :) acum nici macar nu reusesc sa il activez:) Success!
draculina

Înapoi la Forum dedicat începătorilor

• { RELATED_TOPICS }
    Răspunsuri
    Vizualizări
    Ultimul mesaj